2726
عنوان

امید زندگی..............

| مشاهده متن کامل بحث + 642318 بازدید | 32802 پست
سلام ممنونم مامی جونم که جوابم دادی....باشه حتما میرم دکار

رویا جونم ایشالا بسلامتی و بخیری

من نگران کبریا جون هستم کبریا اگه اومدی یه خبر از خودت بده بووووس
نگران فردایت نباش
خدای دیروز و امروزت , فردا هم هست
سلااااااااااااااااااااام..............

شب همه دوس جونا بخیر باشه.................
بچه ها خیلی کم پیدا شدیدا.................میترسم اینجوری پیش بره....چند وقت دیگه تاپیکمون اون ته ته های سایت خاک بخوره
دو بار میکرو ناموفق.....4 تا ای یو ......پنجمیش باردار شدم ولی........تا یکسال بدونه اقدام...............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلاااااااااااااااااااااام صبح یلدایی تون بخییییر
دلم استجابت دعایی را دل دل میکند که گاه رویا , گاه محال میپندارمش! تو ای مهربانی که از اینجا میگذری برای استجابت این دعا آمین بگو...!
2728
یه بار دیگه بپرس سوالتو آخه یادم بود سوال کردی ولی نمیدونم چی بود
دلم استجابت دعایی را دل دل میکند که گاه رویا , گاه محال میپندارمش! تو ای مهربانی که از اینجا میگذری برای استجابت این دعا آمین بگو...!
لیندا جون داشتم جوابتو میدادم پرتابیده شدم بیرون
لیندا جون تمام مامانهایی که اینجا هستن با اس اهدا باردار شدن
آی یو آی مثل بارداری طبیعی به صورت پیشرفته میمونه یه دستگاهی رو وارد واژن میکنن بعدش اس های شسته شده رو تزریق میکنن
سلام دوست جونا صبح زیباتون بخیروشادی
خدایا من منتظر یه معجزه ام .....خداجون بدون اراده تو حتی برگ از درخت نمیوفته .....خدا جون من به اراده تو احتیاج دارم بدون اراده تونمیشه .....خواهش میکنم اراده کن....
2706