2733
2739
عنوان

امید زندگی..............

| مشاهده متن کامل بحث + 642338 بازدید | 32802 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام به همه دوست جونای خوبم ساغر جون ممنون عزیزم........حق با شماست ...واقعا هر کار خدا خیری توش هست.....چون همون دیروز صبح که اومدم اینجا و گفتم که پری نیومده و حسابی ناراحت بودم ...ظهرش یکدفعه شوکه شدم چون پری اومد و امروزم روز دوم هست و خدا روشکر از امروز قرص استرادیول رو شروع کردم به امید خدا......... ممنون از همه شما دوستان که با دعای خیرتون همراهم هستین بازم منو از دعاهاتون بی نصیب نذارین تا آخر سیکلم همه چی خوب پیش بره
سلامممممم خوبید خانوما.نفس جون یه سوال?ستروتاید رو همزمان با گونال بزنم منظورم همون ساعته?مسلا من گونال رو عصرا میزنم سترو هم همون ساعت بزنم?مرسی که اینقد با حوصله جواب میدی
2738
سلام به همه ی دوستای گلم. نمیس جون خیلی خوشحال شدم خدارو شکر. خدایا خیلی دوست دارم به حق این روز عزیز دل همه ی دوستامو شاد کن یه گوشه چشمی هم به من بنداز. نفس جون شنبه برات ارزوی بهترین هارو دارم انشالا کلی خبرای خوش در انتظاره .التماس دعا دارم از همگی.
سلام به همه.نمیس جان انشالا به سلامتی سیکلت جلو بره و تا عید فطر مامان شده باشی. سمانه جان مرکز ما گفت ستروتاید رو 9 صبح بزنید.انشالا که شماهم جواب بگیری. و نفس عزیزم امیدوارم شنبه به سلامتی پانکچر بشی و بعدشم انتقال و بعدم آز مثبت پس این ماه انشالا 3 تا اقدامی داریم ویژه براتون دعا میکنم.امیدوارم که همتون مامان بشید.
وای رومیسا رو داشت یادم میرفت تقصیر من نیستا اخه نمیای که خبر بدی.بازم دست دورسا درد نکنه اومد گفت. انشالا که به امید خدا تا مامان 3 قلوها میشی ما هم کلی ذوق میکنیم. ولی حتما حتما بیا از خودت خبر بده.
سمانه جان من با مامای دکتر صحبت کردم گفت میتونی همزمان با گونال بزنی. البته من ستروتاید را چون همسرم گفت به بازوت میترسم بزنم،بردم تزریقات. مرسی دوستان خوبم.من به دعاهاتون خیلى محتاجم،برای همتون بهترینها را از قادر متعال میخوام. کمی حالت تهوع گرفتم،تخمدانم هم که همچنان سنگینه و توبعضی حالتها درد دارم، سینم هم درد گرفتة کمی.به خاطر هورمونه،اینا رو نوشتم تا ایشالا هممون که انتقال دادیم به فکر علایم نباشیم چون به خاطر داروها سیستم بدن به هم میخوره و نه داشتن و نه نداشتن علامت ،نشانه بارداری نیست.اما اگه خودم یادم رفت ،شما بهم یاداوری کنید. خخخخ
2706