2410
2553
خدارو شکر توی این تاپیک همه دارن مامان می شن........امیدوارم اسم همه دوستان زود بیاد تو لیست مامان های تاپیک
نام مامان های قلمبه تاپیک
دریای آرام
عسل
مونا
رها با نی نی

من امروز روز 20 هستم ...کلومفین خوردم و روز 11 سه تا فولی داشتم آمپول اچ سی جی زدم و روز 13 دوباره رفتم سونو و آزاد شده بودن و مایع آزاد دیده شد..امروز به شدت حالات پری دیدم.....
دارم از دل درد می میرم یعنی پری می خواد بیاد به این زودی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Maternity tickers

دخترم همه روشنایی خونه ما....عشق و زندگی من بدنیا اومد
سلام دریا کم پیدایی؟
ایشالا پری نیس گلم
دلت درد میکنه یا تخمدونات؟
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد مادر مهربانم)برای شادی روح مامان خوشگلم " صلوات "
تخمدان هام تیر می کشه دلم هم درد می کنه .......اومدم سرکار فک کردم تلقین دارم اما رفتم دستشویی دیدم کلی ترشح داشتم فهمیدم واقعا درد داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دریا جون شاید داره لقاح انجام میشه نمی خوام الکی امید وارت کنم ولی منم این ماه همش دل درد داشتم و تا روزای اخر دورمم ترشح مثل روزای تخمک گذاری الان هم که یه هفتست زیر دلم درد می کنه ولی دیروز فهمیدم که مامان شدم انشاا... برای شما هم همینطوری باشه
خدا جونم خودت دخترم رو سالم بذار توی بغلم.Lilypie Pregnancy tickers
2714
ولی من خیلی حالات پری دارم تو هم حالات پری داشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی هم خسته هستم البته همش فک می کنم اثرات اون قرص های هورمونی باشه........
یه چیز بده دیگه اینه که مثل دورانی پری دلم گرفته و دلم می خواد گریه کنم ...........مثل پری لعنتی .....

2706