2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017713 بازدید | 32928 پست
مطمئنا شیر خشک هم اشکالی نداره ویک گزینه خوبه (مهشیدمیگه بچه اش نمیخوه)،
تجربه خودم: زمانی که شیرم کم بود در انتخاب بین شیر خشک ( ودر نتیجه احتمال کم شدن هرچه بیشتر شیر)ویا شیر خودم با متوکلوپرامید با احتمال ایجاد عوارض (چون همه دچار این عوارض نمیشن) مونده بودم، انتخاب من (درست یا غلط)شیر خودم بود البته مدت کوتاهی مصرف کردم و اگرهمچنان فقط با مصرف دارو شیرم زیاد میشد ادامه نمیدادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باز هم سلام مامانای مهربوون.
از بین کاهو ، هویج شوید عدس جوپرک شکر کدومشون احتمال آلرزی شون بیشتره؟
دو روزه به سوپ دخترم هویج اضافه کردم دور دهنش جوشهای ریز زده و یکی هم روی مچ دستش مقعدش هم که خوب شده بود دوباره داره قرمز میشه. یعنی به خاطر هویجه؟
البته چون دیروز شیر نمیخورد مجبور شدم به فرنی اش شکر بزنم تا بخوره چون دیروز خیلی خیلی بی اشتها بود. حالا نمیدونم به خاطر هویجه یا شکر.
خودم هم 5-6 روزه کاهو و اب هویج میخورم البته 1-2 روزه بیشتر میخورم به خاطر ی که شیرم خیلی کم شده بود.
دیروز هم عدس پلو با شوید خوردم. میدونم که بین اضافه کردن هر ماده جدید باید 3-4 روز فاصله باشه اما شیرم دیگه واقعا داشت خشک میشد و بدن دخترم دچار کم ابی شده بود.
راستی یه کار بد دیگه هم کردم پریشب یه کم جو پرک خوردم. خودم میگن شاید از اون باشه. اما شیرم را دوباره راه انداخت.
به نظر شما حالا چکار کنم؟ هویجش را حذف کنم؟ دیگه شکر نمیریزم توی فرنی اش. خودم عدس و شوید را حذف کنم؟
جوپرک هم دیگه نمیخورم.
ممنون که وقت میذارین و راهنمایی میکنید/
مامان نینی راستش در این مورد نمیتونم کمکت کنم احتمال عدس و هویج و جو بیشتره
عزیزم هر چیزی که میدونی تو شیرت تاثیر داره رو بیشتر بخور وعده‌های غذات رو بیشتر کن
اگه بتونی میوه های پر آب مثل هندونه و طالبی رو امتحان کنی خیلی برای شیر خوبن

به خاطر این بی اشتهایی دکتر بردی? چی گفته? آخه بچه نمیشه که آنقدر بی اشتها باشه شاید داره دندون درمیاره
رها جون لثه هاش که باد کرده.
مگه هندونه و طالبی آلرژن نیستن؟
اگه بشه هندونه بخورم که عالیه.
از فردا هویج را حذف میکنم و عدس ببینم چی میشه.
امروز سینه را بهتر گرفت. اخه دختر من عادت داره که سینه پر شیر باشه بخوره
2738
رها جون لثه هاش که باد کرده.
مگه هندونه و طالبی آلرژن نیستن؟
اگه بشه هندونه بخورم که عالیه.
از فردا هویج را حذف میکنم و عدس ببینم چی میشه.
امروز سینه را بهتر گرفت. اخه دختر من عادت داره که سینه پر شیر باشه بخوره
بازم مرسی رها جون
باید یکی دو روز صبر کنم تا بهتر بشه و بعد اونا را امتحان کنم.
من همیشه برنج ایرانی میخورم شیراز که میریم میخرم حتی گوشت را هم اونجا میخرم میارم . شوهرم میگه دختر شیرازی، گوشت شیرازی و برنج شیرازی جدا نشدنی هستند.
قبلا که ابگوشت میخوردم خیلی خوب بود.
مامان نی نی من به این موادی که نوشتی زیاد شک ندارم.میتونی دوباره کم کم تست کنیشون..فعلا شکر رو حذف کن
شاید اصلا مال آلرژی نباشه اون جوشهای ریز..به دندون در آوردن بیشتر شبیهه
وقتی به نی نی شیر میدی گرمش نمیشه؟..عرق کنه؟..معمولا این شکلی بچه ها نسبت به شیر خوردن مقاومت میکنن..سعی کن یه مدت خوابیده کنارش شیر بدی..موقع شیر خوردن هم لباسهاشو خیلی کم کنی..بالاخره امتحانش ضرری نداره
چون دختر منم بعد از چهار ماهگی دیگه تو بغلم شیر نمیخورد و90 در صد مواقع کنارش دراز میکشیدم
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6
زری جون وقتی شیر میخوره زیاد عرق میکنه. حتی دستش هم عرق میکنه. خیلی کم لباس تنش میکنم چون اینجا هوا گرمه.
وقتی کنارش دراز میکشم شیر بدم فقط میخنده نمیدونه که اینجوری هم میشه شیر خورد. ههههههه. فقط میخواد بازی کنه.
جوشهاش شاید از گرما هم باشه. اما مقعدش که دو سه هفته خوب بود دوباره قرمز شده . البته شاید اونم از گرما باشه.

رها جون گوشت بره یا بزغاله؟ کدومش بهتره؟
2706