2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017831 بازدید | 32928 پست
مامان خوب کار خوبی میکنی و درسته شیر دادن خیلی خوبه و اینا..ولی این رژیم در دراز مدت خیلی سخت میشه من الان 6 ماهه رژیم دارم و یکماه پیش سعی کردم دخترو شیرخشکی کنم ولی دیر شده بود دیگه الان 10 ماهه و نیمه هست و هیچ چیز رو با شیر خودم عوض نمیکنه من اگه زمان به عقب برمیگشت با اینکه همیشه دوست داشتم خودم شیر بدم ولی قطعا شیرخشکیش میکردم..البته من نظر خودمو گفتم و هیچ توصیه ای به کسی نمی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زری جان و مامان خوب ممنون از راهنماییتون والا فردا میبرمش سونو که ریفلاکسش قطعی بشه فعلا که امپرازول میخوره راستش خیلی با طعم اپتامیل پپتی حال نمیکنه .کلا سینه خوره .
نمیدونی 2 وعده شیر خشک که بهش میدم چه بیتابی میکنه برا سینه گناه داره بچه ام با این همه درد ممه هم ازش بگیرم

خیلی دوس داشتم یه خواب آور گیاهی بهم معرفی می کردین بهش میدادم
به دکتر ایمان زاده گفتم پرومتازین یا دیفن هیدرامین بده گفت بچه ات پس فردا تو مدرسه میزنند تو سرش چرا ریاضی نمی فهمی نگو مامانش داروش داده!!!!!!!!!!!!!
چی بگم والا فقط یه چیزی باشه که بخوابه گیاهی چه میدونم پمادی چیزی میشناسید؟
وا دکتر ایمانزاده هم کم تو تلویزیون ازاین حرفای اتمی می زنه....معتمد که خودش بدون اینکه بگم بهش سیتریزین داد
داروهای گیاهی هم کلا فکر کنم حساسیت زا باشن
آپتامیل هم خوشمزه ترین شیرخشک رژیمی هستش اما خوب نسبتا بد مزس منم اگه شیرین نمی کردم پسرم نمی خورد
اگه می تونی و می بینی با رژیم مشکل نداری خوبه
2731
سلام مامانهای عزیز
میبخشین من چند روزی نبودم
مامان زهرا و علی در مورد دفع گلبول سفید پرسیده بود، دکتر اختر خاوری به من گفت نشونه حساسیت و التهاب روده های بجه اس
با وجود اینکه من رژیم بودم گفت شیرتو قطع کن
ولی دکتر سیاری گفت اشکال نداره و شیرتو با رژیم ادامه بده
البته اگه میزانش زیر 5 باشه اشکال نداره، مال دختر من MOD NUMBER بود که از آزمایشگاه پرسیدم گفت بالای پنجه
اگه مردی ... بیا ایران و زن باش
من بعد از سه ماه رزیم سفت و سخت، موز را امتحان کردم، خدا رو شکر علائمی نشون نداده
یک هفته اس که روزی یکی خوردم
حالا میخوام برم سراغ عدس، اگه بتونم صبحانه عدسی بخورم از این بلاتکلیفی صبح ها در میام
اگه بتونیم بستنی های سربت رو بخوریم که خیلی عالیه
کسی امتحان کرده؟
چیپس ساده چطور؟ آخه موادش فقط سیب زمینی، روغن گیاهی و نمکه
در مورد روغن من روغن سبوس برنج استفاده میکنم که اگر چه کمی گرونه ولی مرغوبه و مشکلی ایجاد نکرده، مال شرکت زرین تالیا (zarintalia) هست و از کشور تایلند وارد میشه
ناتالی جون موز نوش جونت، عدس کاملاااااااااا بی خطره، تا حالا کسی مشکلی نداشته فقط اگه کوچولوت مشکل نفخ و باد معده نداشته باشه، پسر من دل درد میشد، حتما از 24 ساعت (به گفته برخی دوستان 48 ساعت) قبل بخیسون و آبش رو عوض کن، زیاد بپز که پوستش بیاد روی آب و تا جایی که میشه پوستش رو جمع کن، اول با احتیاط بخور که اذیت نشه بعد کم کم میتونی از شدت احتیاطت بکاهی ببینی چی میشه :))
چیپس من میخوردم، ولی بعضی از بچه ها که خیلی به مواد صنعتی آلرژی داشن اصلاااااااا ، خودت هم میتونی تو خونه درست کنی، فکر کنم اینطوری بود، اول سیب زمینی رو اسلایس کن تو آب نمک بذار تو یخچال هر چند ساعت آبش رو عوض کن بعد بزار خشک شه و بعد سرخ کن
2738
خیلللللللللللی ممنون موقرمز جون
مامان خوب پسر شما چند ماهشه؟ دختر من چهار ماه و نیمه است. خیلی از اطرافیان به من میگن شیرتو قطع کن و شیر خشکی اش کن ولی جدای از بحث عاطفی اش ، موندم اگه شیرمو بهش ندم چجوری بخوابونمش؟
چون فقط زیر سینه میخوابه و پیش خودم میخوابونمش. نصفه شب وقتی بیدار میشه تا بخوام شیر خشک درست کنم جیغش رفته هواااااااااا
تازه ممکنه با خوردن شیر خشکم نخوابه اون موقع من میمونم و یه بچه تا صبح بیدار
همه ی دوستانم که به جای محصولات گاوی از محصولات گوسفندی استفاده می کنید دیروز دکتر بهره مند به من گفت انقدر خودتو عذاب نده از دیدگاه ما، شیر گاو، با گوسفند، با بز یکی هست و حساسیت به یکیش به معنای حساسیت به همه ش هست

بنابراین ما فعلا از ماست درستیدن و پینر ساختیدن رها گشتیم ...

در کمال ناامیدی :(((((((
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...
ناتالی جون غیراز قضیه اینکه بخوای شیر خشک بدی به کوچولوت یا نه سعی کن عادتش بدی مدل های دیگه هم بخوابه، هنوز خیلی کوچیکه و راحت میتونی توی عادتش تغییر ایجاد کنی، ممکنه به هر دلیلی مجبور شی یه مدت پیشش نباشی، و حتی این هم پیش نیاد بزرگتر که بشه خیلی سختت میشه فقط زیر سینه بخوابه، پسر من هم همسن پسر شما بود فقط با شیر و زیر سینه میخوابید، خوابشم سبککککککک، میخواستم بذارمش زمین از خواب میپرید و جیییییییغ و بازم میخواست شیر بخوره و بخوابه، گاهی ده بار تو شب بیدار میشد و معلومه که گرسنه نبود ولی باز باید شیر میدادم، منم مصمم شدم که خوابش رو عوض کنم، اول شیر خشک تو شیشه، خودش کلی زمان برد ، بعد پستونک، بعد هم رو پا مثلا، الان گاهی وقتا خیلی خوابش بیاد خودش میخوابه، اگه عادتش رو عوض کنی راحت تر هم میخوابه

بعد هم توصیه میکنم شیر خشک رو کنار شیر خودت بده، با این رژیمای سخت ما ممکنه اینده سختت بشه شیر بدی ، و باز هم به هر دلیلی بخوای شیر خشک بدی اونموقع اصلااااااا قبول نمیکنه دیگه
اسمانه جون عارضم خدمتتون که والا ما همه مدلش رو شنیدیم، اخترخاوری به من گفت شیر و پنیر گوسفند مجازه بقیه غیر مجاز، ولی من فکر میکنم تجربه مامانا بهتر راهنمایی کنه، یه کوچولو مثل نازنین بهار با ماست گوسفندی خوردن مامانش بدتر میشه و الرژی گاویش هم تشدید میشه خیلیام هستن که با اینکه لبنیات گاوی نمی تونن لب بزنن گوسفندیش براشون و برای کوچولوشون مشکلی پیش نمیاره، به نظر من اگه دوست داری تست کن، البته من دلم نمیخواد ماست بدم مثلا ، چون چند وقت دیگه که شیر و ماست گوسفندی نیست جایی ماست ببینه بخواد چه کنم؟
سلام مامانای عزیز به کمک فوریتون نیاز دارم لطفااا!

یه دکتر یا کلنیک خوب الرژی بزرگسالان سراغ دارید معرفی کنید مامانم حساسیت شدید گرفته و تا حالا 3 بار دچار شوک انا فلاکسی شده که اخرین بارش پریشب بود که تا پای مرگ رفت.تو رو خدا هر کی میدونه کمکم کنه من میام میخونم ممنونتونم.
البته اون هفته پیش دکتر بمانیان تست پوستی داد که نشون میداد به هیچی حساسیت نداره! ولیigE خونش 1000 هست بهش قرص ملوکاست و سیتریزین داده که روزی یکی از هر کدوم میخوره.ولی دوباره امروز بدنش کهیر زد و شروع به سوختن کرد که از ترسش سریع رفته دکتر...
ناتالی جون منم پسرمو پیش معتمد بردم و خیلی راضی بودم فعلا که با یه نسخه کلا مشکل رفلاکس و برگردوندن زیادش حل شده و دیگه تقریبا اصلا بر نمیگردونه و ترش نمیکنه تازه من مقدار دارو هاشو کمتر از مقدار تجویز شده اش هم میدم ولی ویزیت و بر خوردش کلا عالی بود.

اسمانه جون من الان به پسرم ماست گوسفندی میدمو مشکل نداره باید خودت تست کنی ببینی بهش میسازه یا نه دکترها هر کدوم یه چیزی میگن.
2706