2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017522 بازدید | 32928 پست
مرسی مامان خوب ،یه گایدلاین از انجمن آسم وآلرژی آمریکا خوندم که بر خلاف گفته دکتر آوین نوشته بود تحقیقات جدید نتونسته نقش پیشگیرانه رژیم حذفی در بارداری و بعد اون برای بجه در معرض خطر( البته نه بچه ای که تشخیص آتوپی داره) ثابت کنه و حتی دیرتر دادن مواد آلرژن ممکنه اثر معکوس داشته باشه!!!!!!!(پناه بر خدا!)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان خوبید؟

همونطور که میدونید دختر من حساسیتش به شیرگاو خیلی زیاده و نتونست آپتامیل پپتی رو تحمل کنه...

کسی از دوستان هست که نیوکیت زیر یک سال اضافه داشته باشه؟ من زنگ زدم شرکتش گفتن تا دو هفته دیگه میاد...
بهار جونم خیلی ممنون که با حوصله جواب می دید

می شه این سوال منم بخونید اگه می دونستید راهنمایی کنید؟؟؟

ما یه آقای گله داری پیدا کردیم که گفته شیر گوسفند بهمون نمی ده اما شیر بز اگه بخوایم می تونه بهمون بده، از اونجایی که دختر من خیییییییلی خییییییلی بهونه ی ماست و بستنی رو می گیره، چون تا همین ماه پیش نمی دونستیم آلرِژی داره و جزو رژیم غذاییش بود، حالا مصرم که خودم براش ماست و بستنی درست کنم، به نظرتون بچه هایی که آلرژِی به شیر گاو دارن می تونن از شیر بز استفاده کنن یا نه؟؟ اونم منجر به آلرژی می شه؟؟؟

از بقیه ی دوستان هم اگه می دونن خواهش می کنم جواب بدید، من فقط تا امروز عصر مهلت دارم چون قرار شد اگر خواستیم شیر بز بگیریم عصری بریم پیشش و بگیریم
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...
الان زنگ زدم مطب ایمان زاده از منشیش پرسیدم در حد دو ثانیه گفت: شیر بز اگه گیر بیاردی اشکال نداره خدافظ!!!
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...
2738
رها جون ممنون جواب دادی دوستم، الان به نظر شما چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرمن هم با مقدار خیلی کم براش تست کن، ولی متاسفانه احتمال آلرژیش هست. دکتر آوین به من گفت میتونم با مقدار خیلی کم برای خودم اول پنیر و بعد ماست وآخر از همه شیر گوسفندی امتحان کنم. البته من نپرسیدم علت این ترتیب چیه؟ حالا اگه خواستی اول با ماست تست کن،البته به نظر من که شیر یا ماست یا پنیر نباید فرقی داشته باشه،شایدهم تراکم پروتئینشون (ودر نتیجه آلرژنی) فرق میکنه؟؟
آسمانه جون شیر بز بسیار شبیه به شیر گاو هست..
منم دفعه اول که شیر گوسفند گرفتم با شیربز قاطی بود..البته بعد که واکنش داد فهمیدم..خدا خیرش نده
حتی بوده کسی که به گوشت بز هم واکنش داشته عین گوشت گاو...
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6
پس اینطوری که می گین خیلی شبیه به شیر گاوه احتمال آلرژی دادنش زیاده

آخه دردانه جان خیلی سختم می شه باهاش ماست درست کنم بعد بدم بهش نتونه بخوره، به نظرم اول باهاش یه کمی بستنی یخی درست کنم اگه خورد و چیزیش نشد ماستش کنم هان؟؟

رها جان دختر من الان که اصلا بالا نمیاره یعنی از سه چهار ماهگیش دیگه اصلا بالا آوردنش قطع شد، علائم آلرژیش بی قراری شدید شبانه و حالات اسهال و دل درد نفخ شدید هست، علاوه بر اون این موادی که بهشون آلرژی داره رو وقتی می خوره حالات ریفلاکسش یعنی برگشت اسید معده به مریش تشدید می شه

حالا یه سوال دیگه:

این شیر خشک هایی که شماها برای بچه های گلتون که ریفلاکس و آلرژی دارن می دید قابلیت تبدیل به بستنی یخی شدن را دارد آیا؟؟؟

یعنی می شه من بگیرم با آب حلش کنم یه مقدار شکر یا نبات بهش اضافه کنم بذارمش فریزر یخ بزنه بعنوان بستنی بهش بدم؟؟

دیروز بی اختیار به عکس بستنی که روی کارت بازیش بود یه لیس زد :((((((( من که گریه م گرفته بود ...
2706