2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017712 بازدید | 32928 پست
مامان ارسلان جون داروهارو از یکشنبه شروع کردم.غیر از یه کم ریفلاکس فعلا که عوارض دیگه ای نداشته خداروشکر و اگزما هم خیلی بهتر شده.البته گاهی یه کم پررنگ میشه ولی درکل بهتره. البته این داروها بسیار رقیق درست میشن و فکر کنم یک هفته زمان خیلی کمیه برای شروع تاثیر
هدیه جون من امشب متوجه موضوع شدم.خداروشکر که به خیر گذشته.انشالا بلا همیشه از شما و خانوادتون دور باشه. خیلی ممنون که هستی و راهنمایی میکنی عزیزم هدیه جون سنجد خیلی خاصیت داره حتی برای هوش هم موثره من تو غذای پسرم میریزم چندوقت یکبار ولی حرکت روده رو کند میکنه و سریع باعث یبوست میشه. طوریکه یکی از راههای درمان اسهال هم هست.گفتم بگم که با احتیاط مصرف کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تعدادی سنجد تازه را بهمراه پوست و گوشت وهسته آن را بوسیله آسیاب برقی بصورت پودر در بیاورید.یک قاشق غذا خوری از پودر را داخل یک لیوان شیر تازه باز غیر پاستوریزه بریزید و بوسله یک قاشق غذا خوری عسل آنرا شیرین کنید و به عنوان یک وعده غذایی یا یک میان وعده میل کنید. این ترکیب در درمان پوکی استخوان و درد مفاصل مخصوصا زانو درد موثر است. ) توی شیر بز بریزید کشک، انواع کلم، پونه، مرزه، پودر سنجد، چهارمغز، کنجد با پوست به صورت خام، سبزی‌ها، میوه‌ها، روغن زیتون، نور مستقیم آفتاب، خرما و شیره خرما از استخوان‌ها محافظت می‌کند. غذاهای مفید برای استخوان‌ها غذاهایی هستند که سرشار از مواد کلسیم و فسفردار باشند. مصرف غذاهای سرشار از کلسیم و فسفر بهترین خوراکی برای محافظت از استخوان‌هاست و از طرفی نرمش و ورزش روزانه نیز موجب قوی‌تر شدن و استحکام استخوان‌ها می‌شود.  اینم برای قد نی نی هاتون و جلوگیری از پوکی استخوان خودمون
مصرف کلم به صورت خام یا پخته به جهت دارابودن ترکیبات سولفور موجود در آن، اثر نابودکننده بر باکتری‌ها و عفونت‌های دستگاه تنفسی دارد.مصرف کلم در درمان التهابات، زخم‌های دستگاه گوارشی، سوزش معده، گاستریت و کولیت‌های دستگاه گوارش بسیار مؤثر است.
2738
سلام دوستان پسرم ا5 ماهش تموم شده فک میکنم هیچ تغییر خاصی نکرده...فقط موز و ماش اضافه شده نسبت به قبل از یکسالگیش رفلاکس داره متاسفانه از نو ع مخفی سوالم اینه که حساسیت به گندم چطوریه؟ من از ا.ژول نون سنگک و لواش میخوردم بیشتر سنگک ومواقع زیادی بوده که حالش و دفعش خوب بوده خودشم میخورده سنگک ولی جدیدا نمیدونم چرا حس میکنم بخاطر گندم دفعش کشدار شده ظهرا هم نمیخابه یه هفته است دیشب تا صبح فک میکردم چی خورده که نمیخابه یا دفعش کشداره
سلام به همه. ارسی مام بله نیکان درست از یکه سالگی بد تر شد.قبلش زینک بهش می دادم. خودم هم سیب می خوردم ولی الان بهش نماسازی.جالب اینجاست دو بار زیر یک سال برنج تست کردم فقط اسهال شد.ولی در 13ماهگی با تست برنج آنچنان خونی دفع کردر که نگو.درست مثل نوار بهداشتی خانم ها. الان من 13ماهگی فقط مرغ و برنج و آرد گندم و روغن آفتابگردون و شکر و چای و قند می خورم البته گندم پوست کنده و بوقلمون رو هم بعدا اضافه کردم. وزن نیکان الان 11/300 هست مه بیشتر از قبل یک سالگی وزن گرفته و از بعد از یک سالگیش همش 1کیلو زیاد کرده.قدش هم از اول کوتاه بود سرعت رشد قدش هم از اول کم بود الان 78 شده.
خدای بزرگ و مهربون 6 شهریور 92 نیکان گل پسر رو به ما هدیه داد .1000 بار شکر
صدف جون مرسی از احوالپرسی ات ممنون. واقعا خدا بهمون لطف و رحم کرد...جات خیلی خالیه بیشتر بیا....مرسی از نکته ای که راجع به سنجد گفتی ممنون. مامان ویهان و صدف جون در مورد همیوپاتی از دوستم که پسرشو می بره پرسیدم....گفت تو همیوپاتی چون تشخیص علت بیماری بر اساس علایم؛ ویژگیها؛ روحیات؛ رفتار و مشخصات مریض هست تشخیص خیلی سخت و گاها زمان بره و بعضا ممکنه داروهای در رنج مریضی داده بشه تا شواهد بارز بشه و داروی اصلی کشف بشه و این ممکنه زمان ببره....دوستم می گفت برای همین پسرش 7-8 ماه اذیت شده با همیوپاتی اما چون خودش قبلا با همیوپاتی خوب شده و اعتقاد داشته ادامه داده تا بالاخره بعد از 7-8 ماه داروی صحیح رو پیدا کردن و الان میگفت کامل رفلاکس و اگزماش خوب شده و هیچ مشکلی نداره و خواب شبهاش خوبه و داروی رانیتیدین اش رو هم قطع کرده و فقط آد و آهن میده.... المیرا حساسیت به گندم هم مثل بقیه چیزهاست.... هر چقدر بزرگتر میشن میزان خوابشون و خواب روزشون کمتر میشه. پوریا جون مرسی مطالب خیلی مفیدی بود فقط تا جایی که من میدونم کلم برای آلرژی و بچه زیر یکی دو سال خوب نیست. مامان جون ندا عزیزم وقتی یه چیزی رو حس کردی بهش نمیسازه حداقل تا 6 ماه بعد دیگه تست نکن. اسم علمی اش یادم نمیاد اما این یه قاعده است که اگه یه چیزی به بچه نسازه و مجدد داده بشه شدت واکنش خیلی بیشتر از قبل میشه.... حتی اگر تست پوستی یا تست پچ پشت سر هم زیر شش ماه تکرار بشه همین اتفاق میفته. یعنی مثلا بار اول به چیزی حساسیت خفیف نشون داده دفعه بعد شدید میشه.
می خواستم تست لبنیاتو شروع کنم . چهارشنبه یه قاشق چایخوری ماست خوردم. دفع پسرم تغییری نداشت ولی چند تا دونه حساسیتی رو صورتش زد که مطمئن نیستم مال ماست بوده یا چیزی از زمین پیدا کرده خورده. چون گاها پیش میاد. حالا نمی دونم ادامه بدم تستو یا نه؟ بعدش دیگه جرات نکردم بخورم پسرم حدود 18ماهشه
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
کلم بروکلی خیلی خوبه اگه بتونین بخورین. من یکی دو ماهه می خورم خیلی مفیده. جدیدا به پسری هم می دم اولا دوست نداشت ولی الان اگه باشه فقط همونو می خوره و لب به غذای دیگه ای نمی زنه
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
2706