2703
2553
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2014810 بازدید | 32928 پست
مامان سلما مرسی از نکته ای که گفتی خیلی جالب بود برام مرسی. شیما جون مرسی.....پرستار خوب و مطمین از کجا میشه پیدا کرد؟؟!!! نفس جون شیر خشک آپنامیل پپتی کمی پروتین گاوی اش هیدرولیز شده است و به همه نمی سازه آپتامیل پپتی جونیور رو امتحان کن ایشالا میسازه. غذا چی بهش میدی؟ مطمینی از غذاش نیست؟ دوستان در مورد سوال زبی راجع به قد لطفا هر کی میدونه بگه چون تو بچه های آلرژیک کوتاهی قد پیش میاد....مرسی از مامان برسا بابات گفتن تجربه و اطلاعاتش....
پانی جون و شیما جون ناخن جزو پوست محسوب میشه و این نشونه خشکی پوسته؛ مرتب همه جای بچه رو چرب کنین و به ریشه ناخن هم بزنین(ریشه ناخن منظور : انتهای انگشت که بعدش ناخن شروع میشه).

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدیه جان بنظرتون وقتی اینقدر تو تست مواد به بن بست میرسیم دلیلش چی میتونه باشه .؟چیکار کنیم ؟من اینجا به دکتر الرژی دسترسی ندارم .بنظرتون توقف تست اونم چه مدت چاره اش هست؟
خدایا این روزاى سخت تموم میشه.....
2720
nafas جان توضیح صفحه اول تاپیک در مورد آپتامیا پپتی البته هدیه بانو هم توضیح دادن پروتیین اپتامیل پپتی به طور گسترده و کاملا هیدرولیز شده و تنها از نوع وی میباشد ( پروتیین کازیین حذف شده) بنابریین طعمش بهتر از نوع حاوی کازیین هیدرولیز شدس اپتامیل پپتی حاوی ایمنوفورتیس است که مخلوط منحصر به فردی از گالاکتو و فروکتو (gos\fos) که بعد از عبور از دستگاه گوارش در روده بزرگ سبب رشد باکتریهای مفید شده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن میشود حاوی 85 درصد پپتید با زنجیره کوتاه و 15 درصد امینو اسید ازاد است اینکه بعضی از بچه ها بهشون نمیسازه شاید به خاطر این باشه که حاوی رو غن ماهی contains milk& fish iron...............3.9 calcalcium................345 mangnesum..........37 zinc.....3.7 protein.11.6 fat.............25.6 lactos........21.1 carbohidrates......52 aa49 dha......49 طعمش بد نیست قیمتش 27 هزار تومن که خب واقعا زیاده قوطیش 400 گرم فرق اپتامیل پپتی و جونیور فقط و فقط در لاکتوز که اپتامیل پپتی جونیورز بدون لاکتوز است منطور از هیدرولیز شدن اینه که حلقه های پروتیین که دارای زنجیره های طولانی که برای بچه های ما قابل شکستن نیست تو این شیرها به اصطلاح هیدرولیز میشه یعنی حلقه های پروتیین شکسته میشه به حلقه های خیلی کوچکتر که واسه این بچه ها قابل هضم و جذب باشه حتماً با مشورت پزشک نوع شیر کودک خود را انتخاب کنید
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این آخر خطه ... خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه آروم باش عزیزم این فقط یه پیچه نه پایان
2714
سلام به دوستان عزیزم شیما 422عزیزم میشه وزن و قد تولد پسرتو بگی؟ چون من نگران قد پسرمم اتازه ی سالش شده ... پانی جان شما قرص بایوگایا رو امتحان کردی؟؟ ساخت به بچت یا نه؟؟ منم ی دکتری بهم داد چند وقته خریدم میترسم بهش بدم بخصوص که الان دیدم یکی از مامانا گفته اسانس لیمو هم داره!!
هدیه بانو جان اگه تصمیم گرفتین که بچتونو به پرستار بسپرین اولا حتما از یه موسسه استخدامش کنید دوما حتما برای ضمانت ازش چک یا سفته ای چیزی بگیرین سوما خونتونو مجهز به دوربین مدار بسته یا دستگاه شنودی چیزی بکنین و می تونین بهش اطلاع هم بدین من اگه روزی مامانم نتونه پسرمو نگه داره با این شرایط یکی رو میارم
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این آخر خطه ... خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه آروم باش عزیزم این فقط یه پیچه نه پایان
بچه ها از یه تجربه خودم در مورد اسانس بگم اسانسهای ایرانی من نمی دونم چی هستن که به پسر من نمی سازه ولی مثلا اسانس پرتقال تو شربتهای خارجی بهش میسازه که فکر می کنم اصلا اسانس نباشه بلکه کنستانتره طبیعی باشه پس لطفا مریم جان نترسید بایو گایا رو حتما امتحان کنید و اشتباه منو نکنید شاید بهش ساخت و مشکلی نداشت بیخود با ترس بچه رو محروم نکنید کاری که من در مورد زینک سولفات کردم و الان خیلی ناراحتم که اینهمه مدت بهش از ترس ندادم خیلی خیلی خوبه که بچه های آلرژیک پرو بیوتیک مصرف کنن همه نوعش رو امتحان کنید حتما یه چیزی وجود داره که بهش بسازه
ممنون مامان برسا عزیزم من الان توی رژیم پایه ام تا گرفتگی بینی پسرم خوب بشه اخه از شانس بد من سرما هم خورده واسه همین متوجه نمیشم که خوب شده یانه، منم تا الان هنوز اساسی بهش قطره اهن و زینک ندادم و خیلی ناراحتمو عذاب وجدان دارم پانی جان عزیزم شما هم گویا پسرت ی سالشه میشه قد و وزن تولدشو بهم بگی؟؟
مریم جان پسرم 14/5 ماهشه.قد یک سالگیش 80 و وزن یکسالگیش10/5 کیلو بود. دکتر معتمد برای الانش قرصو داده که گفته روزی یه دونه قرصو یا به صورت جویدنی به بچه بده و اگه نشد تو اب حلش کن و بده ولی نگفت اب ولرم یا سرد.
2706