2703
2553
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2014881 بازدید | 32928 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا یکی از مامانا تو چند صفحه پیش نوشته که بچش 3سالشه و کاملا خوب بوده ولی به یکباره دوباره دفع بلغم و پی پی شل داره بچش واقعا عجیبه که سیستم ایمنی یکدفعه تحریک میشه و چیزایی که قبلا میخورده رو دیگه نمیتونه بخوره
نگار جون عزیزم من قدیما که تو غذای دخترم روغن می ریختم تو کاسه اش چند قطره میریختم و میدادم. کار خاصی نمی کردم! مامان ارسلان مرسی از راهنمایی ات باشه یه مدت هیچی تست نمی کنم ببینم این رفلاکسش واقعا قطع شده یا نه...... سپیده جون شاید مقعدش یه کوچولو موقع مدفوع یا شستن زخم شده....یکم دیگه ادامه به به نظرم.... آره راست میگی....گاهی یه چیزی تست میکنم هیچ مشکلی نداره بعد ده روز رفلاکس شروع میشه!!!
2720
ارسى جان سلما هم با تست مواد روده هش افتضاح شد..راستش وقتى بچه هاى بزرگ اینجا رو میبینم که خوب نشدن دیگه ناامید میشم. واقعا احساس میکنم حساسیت بچه هاى امروزى قصد خوب شدن ندارن. و این سه ماه که عضو شدم ندیدیم کسى بیاد از ساختن ماده غذایى به بچه اش بگه.
خدایا این روزاى سخت تموم میشه.....
سلام دوستای گلم دختر من13ماهشه از6ماهگی شیرتوخواب میخورد.الان 1ماهه اونم نمیخوره حساسیت هم به پروتین گاوی داره..تورو خدا شماها اگه تجربه دارید بگید من چیکار کنم دیشب از ناراحتی کلی گریه کردم..تورو خدا شما بگید چیکارکنم
2714
مامان سلما والا منم همینم.همش پیش خودم فکر میکنم که حساسیت بچه های امروزی نسبت به قبل خیلی شدید تره چون هرکی از قبل عضو این تاپیک بوده بچش 1سال به بالا غذا خور و 18 ماهه به بالا لبنیات خور شده ولی وضعیت الان اینجا طوری هست که همه درگیرن ولی خب چه میشه کرد به جز صبر و امیدواری saaraaa جون به خاطر ریفلاکس پنهان اینجوری میشن و نمیتونن شیر بخورن غذا بهش چی میدی؟
مامان سلما جون اگه دیدی وضعیت بچه فرقی نکرد و بازم دفع خون داشت خودت دست به کار شو پاشو بیا تهران یه دکتر خوب به شوهرتم کار نداشته باش اگرم جایی نداری تو تهران مهم نیست بیا خونه ما بدون تعارف میگم من هر کمکی از دستم بر بیاد برات انجام میدم
هدیه جون مرسی از راهنماییت مامان سلماوزن دخترت که خیلی خوبه دختر منم بااینکه وزن تولدش نزدیک چهار کیلو بود یک سالگی وزنش 9 بود دکترها میگفتن مشکلی نیست برنج هم پروتیین داره ارزش بیولوژیکی پروتیین موجود در برنج هم خوبه خیالتون راحت باشه میدونید دوستان این حساسیت ماروکه بد جور خونه نشین کرده هر جا رفتیم اینقدر باتعجب و شوک با من و دخترم رفتار کردن که ترجیح میدن تو خونه بمونم کاش همه بچه هامون شفا داده بشن
سپیده مامان صدف جون والا من به خاطر خود بچه که همه چیز رو میبینه و نمیتونه بخوره جایی نمیرم وقتی میرم جایی بیشتر بهم فشار میاد و همش گریم میگیره حتی خونه مامانم با اینکه اونا هم خیلی رعایت میکنن
مامان سلما جون دخترت راه افتاده؟ شیما 422 جون بیا از سامی جونم خبر بده.راه افتاده یا نه؟ ارسلان راه نیوفتاده هنوز و من کمی نگرانم.البته بدون کمک رو پاش بلند میشه ولی قدم برنمیداره
یه تجربه بگم : سیب زمینی اصلا امن نیست . من تازه دو سه ماهه خودم می خورم(الان پسرم 17 ماه و نیمه) به خودش هم هر وقت دادم شدیدا رفلاکسو تشدید می کنه در مورد سیب زرد هم من تجربه خوبی نداشتم. سیب قرمز بدون پوست بهتر بهش می سازه تا سیب زرد من برای بار سوم یا چهارم عسل رو تست کردم (خودم خوردم) و ایندفعه مشکلی پیش نیومد شکر خدا. خیلی خوشحالم اخه عسل خیلی دوست داشتم. حتی یه ماه پیش هم که تست کرده بودم بهش نساخت ولی ایندفعه ساخت.
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
2706