2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017701 بازدید | 32928 پست
مارمین جان شیر خشک اچ آ ممکنه حساسیت بده. چون فقط یکی از پروتئینای شیر توش هیدرولیز شده. اگه با شیر خشک علائمش بیشتر شده احتمالا از همونه. کلا این شیر برای پیشگیری از الرژی باید تجویز بشه (تو خونواده هایی که الرژی هست و .. ) نه برای درمانش
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
امروز هم دفع خون ادامه داره توی مدفوعش نقطه های خونه به تعداد زیاد که البته با دقت قابل دیدنه تعداد زیادشون نگران کننده ست؟ من همیشه خودم لبنیات مصرف می کردم ومشکلی ظاهرا نبود میشه این مشکل یک دفعه پیش بیاد؟الان خودم هم لبنیات نخورم؟ به خودش که از دیشب هیچی جز شیر خودم ندادم
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** ادرس کلوپ بنیاد نیکوکاری http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 اللهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان مهربدی با توجه به توضیحاتی که دوستان دادن می خواهی از همون ماست یا دوغ برای خودت و بعد بچه استفاده کن اما به نظرم خیلییی تو اینکه بگی واکنش داد یا نداد وسواس باش!!! این نظر شخصی منه آخه من یک هفته از خیلی کم شروع کردم و ماست خوردم چیزی نبود بعد یک هفته به خودش دادم باز ظاهرا اوکی بود بعد شیر رو به روشی که گفتم دادم؛ روز 9 & 10 اسهال شد!!! و وقتی تست دادم درجه 4 شد حساسیتش!!! برای همین همش عذاب وجدان دارم که با دادن ماست مدت طولانی تری بهش پروتین گاوی رسوندم..... صدف جون مرسی از توضیحت...تا جایی که من اطلاع دارم کسایی که تو بزرگسالی با شیر مشکل دارن مربوط به عدم تحمل لاکتوز شیر هست....شاید بد نباشه ما ها وقتی می خواهیم شیر برای بچه هامون تست کنیم از اون شیرهای بدون لاکتوز بخریم تست کنیم که بعد نگیم اگه اسهال شده شاید عدم تحمل لاکتوزه!! مامان مهربدی می خواهی شیر بدون لاکتوز بگیر خودت ماست باهاش درست کن بده اگر اوکی بود باهاش دوغ درست کن باز اگر اوکی بود شیر بدون لاکتوز مستقیم تست کن بعد با فاصله زیاد شیر معمولی تست کن ایشالاااااا که همش بسازه.
ماست لاکتوز نداره. باکتری ها لاکتوز شیر رو تبدیل به اسیدلاکتیک می کنن. اونایی که با لاکتوز تو بزرگسالی مشکل دارن ماست رو راحت می تونن بخورن. شیر رو نمی تونن تحمل کنن چون انزیم لاکتاز که برای تجزیه لاکتوز لازمه در بدنشون یا تولید نمی شه یا کم تولید می شه. ولی حساسیت به شیر بیشتر از سایر فراورده هاست چون فراوری نشده.
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
2728
2738
دوستان می خوام سیب زرد تست کنم. اول خودم بخورم کم کم بعد به خودش بدم؟ با از اول به خودش بدم؟ خودم کمپوت بخورم یا خام؟ مامان سلما آهن چیز واجبیه...هنوز مارکی پیدا نکردی بهش بسازه....کاش دوستان باتجربه تر در این زمینه راهنمایی کنن....من که از اول تا قبل دندون در آوردن ایرانی بدون اسانس می دادم بعدش هم آیروویت....به نظر من بده.... عرق شاید هنوز مال مریضیشه...اما از کمبود کلسیم هم میتونه باشه....من از 15 ماهگی شربت کلسیم میدم.
مامان سلما جون اگه عرق کردنش بیشتر تو ناخیه سر هست میتونه به خاطر کمبود ویتامین د باشه که راحت قابله حله. پسر منم این مشکلو داشت دکتر قرص د3تجویز کرد زود برطرف شد. یه مدت صبر کن که کاملا بیماریش برطرف بشه بعد اگه همچنان زیاد عرق میکرد با پزشکش مشورت کن تا علائم دیگه هم چک کنه برای آهن هم بهتره یک هفته صبر کنی چون الان روده هاش حساسن. بعد اینکه اوضاعش ثابت شد از سه چهار قطره شروع کن ایشالا بسازه و به مرور زیادش کنی. قطره آهن امن هم قبلا مامانا معرفی کردن من الان یادم نیست
هدیه جون احتمال سازگاری میوه های پخته کلا بیشتر از خام هست.یعنی اگه پخته بسازه بهش باز خام هم تست لازم داره. سیب به تعداد زیادی از بچه ها میسازه انشالا که برای شما و کوچولوتونم همینطوره. فکر کنم اول خودت بخوری بهتره
مامان محمد امین فکر میکردم خودتونم رژیم هستید .پس بار اولی بوده که خون میدیدن. علائم دیگه غیر دفع خون نداره؟اسهال.اگزما.خس خس سینه.ریفلاکس؟ الان بهتره دوهفته رژیم گاوی و پرخطرارو بگیرین به خودشم فقط فرنی بدین تا ببینید اوضاع چه تغییری میکنه
2706