2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017772 بازدید | 32928 پست
راستی دیروز صبحانه مهمون بودیم جایی بهمون تخم مرغ اب پز شده دادن به دخترم هم به اندازه یه عدس زرده دادم خودم هم یه دونه کامل خوردم اگزماش بدتر شد امکان داره از تخم مرغه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میگن شیر شتر هم خیلی خوبه حساسیت پوستی رو کاهش میده درسته؟؟؟؟؟؟؟ هم شیر انسان رو زیاد میکنه ............
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
هدیه بانو جونم بنظر من اینکارو هم امتحان کنید هرچی باشه ایشون خیلی تجربه دارن منم میخوام برم طب سنتی ببینم چی میگن . حالا میشه بگین چه دارویی به شما تجویز کردن ؟؟؟؟؟ میشه بنویسی اینجا ..........
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسلک جون دخترتون چند وقتشه؟ اگر تازه یک هفته هست غذا براش شروع کردی نباید اینهمه تنوع میدادی باید بین هر دو ماده حداقل یک هفته فاصله می دادی....بعد هم مرکبات برای زیر یکسال کلا خوب نیست و غذاهای دریایی برای زیر سه سال نباید مصرف بشه. موز و نون هم به بعضی ها نمیسازه...کلا خیلی تنوع دادی و با هم دادی نمیشه فهمید مال کدومشه....بهتره همشو قطع کنی جز مثلا برنج به صورت کته یا فرنی(با آرد خونگی و شکر) و شیر بدی و برای پوستش هم دارو مصرف کنی تا خوب بشه بعد از بهبودی دیگه مواد کم خطر رو دونه دونه با یک هفته فاصله بینشون تست کن تا ایشالا مشکلی دیگه پیش نیاد. قبلا اگزما شده بود؟ دارو داری براش؟ ضمنا مگه خارش خودتون رو دکتر گفته بود واگیر داره؟؟؟ من که بعید می دونم به اون ربط داشته باشه....شاید خودتون هم به چیزی حساسیت دادین که بدنتون می خاره...مثلا به ماهی....بعضی ها بعد از زایمان طبعشون عوض میشه و به چیزهایی که حساسیت نداشتن یهو حساس میشن.... ضمنا هر کسی آلرژی اش رو یه جور نشون میده دختر شما شاید فقط پوستی به شکل اگزما نشون میده. به نظر من اگر شیر خودتون رو میدید محصولات گاوی غذاهای دریایی تخم مرغ سویا آجیل تا یکسالگی خودتون هم نخورید. بعلاوه چیزهای معروف مثل بادمجون گوجه کیوی فلفل و اینجور چیزهای خیلی آلرژن.... ایشالا زود خوب میشه.
دختر من هم آلرژی و با اگزما نشون میده موادی که طبع گرم دارن همیشه باعث اگزماش میشن. مخصوصا موز پوست دختر من هم سفید و فوق العاده حساسه یعنی جدا از آلرژی زود پوستش ملتهب میش مثلامکان گرم و ... 1-صابون و شامپوی حمامش و برای پوست های حساس بگیر من ماله شرکت ایروکس و میزنم و راضیم. آب حمام فقط گرم باشه و ترجیحا زیاد شوینده استفاده نکن برای اگزماش بده. اما آب حمام به تنهایی خوبه بعد حمام پوستش با کرک اوسرین چرب بشه مرطوب کننده و اگر پوستش مرطوب و نرم نباشه خارشش بیشتره! 2-آلرژی به گندم و تخم مرغ هم اگزما رو تو کل بدن نشون میده و لبنیات بیشتر تو صورت بصورت سکه ای! آرد برنج برای فرنی حتما خودت درست کن نه بازاری! 3- لباس نخی و بدون مواد پولیستر! برای بدنش دکترش پماد تریامسینولون ان ان داد و برای صورت و ... هیدورکوتیزون ! و برای خارش هم شربت هیدروکسیزین با دوز 2 ق چای خوری در 24 ساعت : اما رژیم و ترجیح میدم دلم نمیاد با این پمادها و شربت ها که هرکدوم یه عوارضی داره درمان بشه فقط رژیم خوبه. دختر من هم خوب غذا میخوره ولی چاره ای نیست حداقل تا یک سالگی!
آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
2728
هدیه بانو برای یاداوری همیشه بگو واکنش آلرژیکش چیه! به نظرم رفلاکسی بوده که گفته غذاهای سرد نخوره! باطب سنتی شدیدا موافقم به شرطی که دکتر حالیش باشه و همه چی تموم. تو مشهد دکتر ثاقبی هست اما وقت گرفتن خیلی مشکله با بچه نمیشه تو مطبش بمونی تازه آخرش نوبتت نشه!
آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
مرسى صدف جان. انشالله. با حرفاى شماها انرژى میکیریم. سلما از دیشب تب واسهال وبلغم داره براهمین واکسنشموند برا هفته بعد. نمیدونم چرا این بچه اسهال شدنى ت و مریضیاش بلغم. هم دفع میکنه. طبیعیه یل از حساسیت زیاد روده این بچه هاست؟
خدایا این روزاى سخت تموم میشه.....
دیروز خونه مامانم بودم به دخترم کلوچه دادن تا فهمیدم دیر شده بود دیگه منفجر شدم بعد ده روز رفتم خونه مامانم حالا کل صورتش اگزما شده جدا از این غذاشونم با تخم مرغ بود چاره ای ندارم آخه فقط آلرژی به لبنیات و بهشون گفتم نه گندم و تخم مرغ و .......هزار تای دیگه امیدوارم تا یک سالگی خوب بشه و من اینقدر مخفی نکنم این آلرژی ..
آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

تنها ادویه تو غذاهای من فقط نمک و زردچوبه است بجای رب هم زردچوبه...خداروشکر که این ادویه هست وگرنه ادامه رژیم نمیدونم تاکی قابل تحمل بود بیشتر وقتها کم میارم مخصوصا بعد مهمونی ها . اعصابم بهم میریزه! و کلی نق به شوهرم میزنم. آخه با این رژیم فرداش من با اگزما درگیرم. یه روزه اگزما میشه و خوب شدنش 4-5 روزه
آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

2738
ستاره اسمانی چرا مخفی کردی حساسیتش رو؟ هدیه بانو داروها رو با احتیاط مصرف کن. پسر من به بعضیاش الرژی داد
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
مامان امیر علی عزیزم من برنج قهوه ای مارک هاتی کارا دادم میسازه به دخترم. مامان سلما تولد فرشته کوچولوت مبارک باشه عزیزم. امیدوارم ا از الان تا دوسالگی اش سال خوب و پر از سلامتی باشه براش....و بیای خبر خوب شدنش آلرژی اش رو هم بدی اینجا.
دوستان عزیز الان که دارم واستون مینوسیم خیلی ناراحتو ناامیدم نپسرم ی چند ماهی میشه که دماغش میگیره اوایل توجه نمیکردم ولی الان دیدم خس خس میکنه و خیلی از غذاها مث عسلو حذف کردم و الان حتی حدود یی هفته هست که دارم برنجو و گوشت گوسفند مرغ و نون میخورم والان 2روزه که نون نخوردمو و دارم انار و رب انارم توی غذاهام استفاده میکنم امروز باز دماغش گرفته بود و یکم خورخور میکرد و از جمعه تا حالام دیدم جابجای بدنش ی دونه های ریز تقریبا برنگی زده پشت پاهاش دستاش هرکدوم ی 2-3تا بیشتر نیس ولی منو خیلی نگران کرده من ساکن یزدم بنظرتون بیام برم پیش دکتر موحدی؟؟ فایده داره؟ میخوام ی تست خون ازش بگیره من اینجا پیش بملنیان بردمش فقط گفت پرتءین گاوی وتخم مرغ ولی فک کنم دقیق نبود چون به خیلی چیزای دیگم داره واکنش
2706