2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017542 بازدید | 32928 پست
صدف جون من حداقل یک ساعت پختمش ولی مثل برنج نرم نشد یعنی تغییر شکل نداد بعد یه کمیشو ریختم تو سوپش از عطاربها یا پرنده فروشیها باید بگیری نمیدونم شاید کیفیتاش با هم فرق داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازی یه علمی جدیده تو پزشکی که یه حورایی انزیم درمانی میشه یعنی این داروهایی که میده یه حور انزیمه راستی وقتی که دارو همویات و مصرف میکنه باید داروهای که قبلا مصرف میکردید و قطع کنید البته شامل مولیتی ویتامین و اینا نمیشه من کی باید تست لبنیات برا دخترم شروغ کنم یعنی تا کی صبر کنم بعد به خودش بدم ؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه چطوریه از چی شروع کنم و چه مقدار ؟؟؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید
Lilypie Waiting to Adopt tickers
خدای خوب و مهربون /داده به ما محنا جون/
زندگیمون زیبا شده/ با وجود دخترمون
2728
منم خیلی دوست دارم راجع به هومیوپاتی بیشتر بدونم. بارها تحریک شدم که ببرمش مخصوصا الان که نمیدونم اگزماش چرا روزبروز داره شدیدتر میشه و نمیتونم کنترلش کنم.دست و دلمم به حذف این چند قلمی که میخوره نمیره.ولی یادمه چند تا از مامانا انگار مشکل داشتن باهاش ولی یادم نیست کی و چی برای همین دودلم لطفا اگر کسی تجربه مشابه داره بگه
2738
پس شاید کلا همین مدلیه زیاد نرم نمیشه نازی جون منم خیلی دوست دارم ببرم پسرمو ولی میگم نکنه الان که اوضاعش اینجوریه با داروهای هومیوپاتی اوضاعش بدتر شه وگرنه یه لحظه هم شک نمیکزدم چون کلا طب پرکاربردیه اینطور که شنیدم
2706