2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017809 بازدید | 32928 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان ویهان جون پسر منم ۱۰ ماهه است وفقط مرغ و برنج و سیب زرد پخته میخوره.دوستان در تست عدس هم ناامید شدم.با دفع بلغم و نفخ وبیقراری. امیرعلی بشدت نون دوست داره و من و پدرش غذا خوردمون شده روی اپن و اونم یواشکی.گاهی هم نوبتی میبریمش توی اتاق و یکیمون غذا میخوره چون مدام گریه میکنه و میگه به به.من ک گاهی بغضم میگیره و نمیتونم دیگه چیزی بخورم...با خوندن مطلب بالا و عوارض مرغ از اونم میترسم...
2731
بچهها رو تورو خدا اگه طرز تهیه ماکارانی یا رشته فرنگی دارید بنویسید یه عالمه رفتم کتاب رزا منتظمی را نگاه کردم نداشت 40 هزار تومن بود نخریدم ممنون میشم خیلی بچم فقط خوراکی جدید میخاد با این روده معده هیچی نیست که بدم
مامان امیرعلی جان شما از مرغ محلی استفاده کن ....من که خیلی وقته استفاده میکنم.....مگه بچه های ما چی میخورن که مرغ هورمونی هم بهشون بدیم.....برای خودمون هم از مرغ سبز استفاده میکنم ....حالا نمیدونم واقعا سالمتر از مرغ معمولیه یا نه ... به هیچ چیزی نمیشه اطمینان کرد تو هنوز اول راهی عزیزم نگران نباش
پسر نازنینم وجود تو بهترین هدیه ای است که خداوند من را لایق آن دانست
2738
شهلا جون مشکل پسر شما ریفلاکسه یا اسهال یا اگزما؟ چون پسر منم الان 1سال و 1ماهشه و فقط برنج میخوره و با پروتیین حیوانی شدیدا ریفلاکس میکنه رشد پسرتون چطوره و دکتر چی میگه؟چون دکتر پسرم میگه که بچه باید منبع پروتیینی داشته باشه ولی متاسفانه ما این منبع رو نداریم و من خیلی نگرانشم برای رشد
سلام دوستان عزیزم. دلتنگ همتون بودم. انشالله که اوضاع بر وقف مراد دلتون باشه... سام هم 5 آذر 1 ساله شد و هر چی داریم به 13 ماهگی نزدیک میشیم استرسم بیشتر میشه. دکترش گفت از 13 ماهگی شروع به تست کنیم. انشالله که خیره.من که دیگه دلی برای به دریا زدن هم ندارم. اینه سرنوشت ما. میگذره فقط خدا کنه مشکلات کمرمون رو خم نکنه. امیدوار باشین دوستان.خبرای خوش از راه میرسه بالاخره
خدایا آرزوی بزرگی دارم...دل شادم کن....
مامان ویهان جون سلام .چه جالب عزیزم سام 5 آذره،ویهان 6 آذر. انشالله که میگذره و دلامون شاد میشه.بالاخره تولد بسیار مختصر برای سام گرفتیم ولی دریغ از اینکه این بچه به خوراکیها و کیک واکنش نشون بده. خوبه که نخواست کیک بخوره.ولی من بر عکسم دوست دارم بچه به غذا یه واکنشی نشون بده ولی این بچه فقط نگاه میکنه و اصلا دست هم نمیزنه. نمیدونم نگرانم ولی خب چیزی ندیده که بخوره که عادت کنه. نمیدونم والله. هر کدوم یه مسئله ای داریم. راستی مرغ محلی شما از کجا میگیرین؟ بندر که در جریان هستین مرغ محلیاش فقط آشغال میخورن. قبلا هم توو 8 ماهگی یه بار مرغ سبز رو تست کردم،واکنشای سام افتضاح بود هم پوستی گوارشی و تنفسی. خلاصه به قول دکتر اینجا بچه ای که هر سه نوع واکنش رو داشته باشه بسیار کمه و نادره.نمیدونه که بچه ی ما هم جز نوادره. خدا رحم کنه
سلام سمیه جون خوبین؟ عزیزم رومینا تا کی امپرازول و موتلیوم رو با هم استفاده میکرد؟ من از وقتی موتلیوم رو استفاده نمیکنم سام کم وزن میگیره و احتمال میدم رفلاکسش درست کنترل نمیشه. روزی چقدر موتلیوم و امپرازول میدادین شما؟امان از این رفلاکس که روزگار برای آدم نمیزاره. سام توو این ماه 4 تا دندون آسیاب کوچک هم در اورده و الانم امپرازول و رانیتدین میخوره
سلام ارسی مام جون.عزیزم تست رست کجا انجام دادین؟ من میخوام سام رو بیارم تهران واینکه چقدر کمکتون کرد تست؟ سام واکنشاش تاخیریه. دو روز بعد از تست پوستی پشت گوشاش و زیر چونش اگزما زد و توو صورتش هم دونه های بی رنگ و به اضافه ی 1 روز دفع آبکی بلغمی.خسته ام از اینکه واکنشاش هر سه مدله. ارسلان جان چه نوع واکنشی داره؟ یکسالگی قد و وزنش چقدر بود؟ منم هنوز واسه واکسن نبردم
مامان سلما خیلی متنوعه مثلا هویج سیب زمینی گندم جو برنج زرت زرده و سفیده تخم مرغ شیر گوشت مرغ آجیل غزاهای دریایی و خیلی چیزهای دیگه. نگران نباش ایشالا به زودی همه چیز می خوره. شیما 123 جون اگر مطمینی آلرژی داره و از آلرژی اش باشه با رعایت کامل خوب میشه می خوای دقیق بگو چیا می خوری شاید چیزی توش باشه که نباید بخوری اونطوری شاید بتونیم راهنمایی کنیم. شاید هم به قول صدف از چیز دیگه ای باشه. شهلا جون ؛ مامان ویهان خیلی ناراحت شدم که انقدر رژیمشون محدوده حتما براشون دعا می کنم که ایشالا هرچه زودتر همهههه چیز بخورن. سمیه جون مرسی از توضیحت...راست میگین دختر من داروش کمه حتما با دکترش مشورت می کنم زیادش کنه....اصلا نمی تونم رفلاکسش رو کم کنم واقعا بیش از 18 ماهه درست نخوابیدم وهی هر شب کلی راه بردمش!! مامان امیر علی تو اون سن همینها هم که میخوره خوبه خدا رو شکر می دونم خیلییی کم و محدوده اما ایشالا به مرور بهتر میشه. تخم بلدرچین رو دکتر من اجازه نداد. برنج قهوه ای تا حالا دادی؟ سبوس داره و چون بهش برنج میسازه احتمالا اونم میسازه. دکتر من برای تست ماش عدس لپه رو می گفت البته دختر من با عدس دفع خون داشت و بقیه رو تست نکردم هنوز. ضمنا ما هم مرغ سبز استفاده می کنیم. مامان ویهان ؛ شیما جون تولد پسرهای گلتون مبارک به امید روزی که همگی با هم بشینین و کیک بخورین :-)
2706