2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017875 بازدید | 32928 پست
آیلار برا 7 ماه فکر کنم زرده زوده
اگه دارو لازم داشت دکتر مینوشت..شما یکم رعایت کن انشالله بهتر میشه
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6
المیرا بگو

چرا نمیایین کلوپ؟
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه
زری جون ما واسه حساسیت رادین تقریبا میشه گفت خودم دکترس بودم با تجربیات شما و دیگران که اینجا و تو کلوب های دیگه میخوندم
ودکتره خود رادین متخصص اطفاله و فوق تخصص گوارش اطفال نیست و ما فقط تا الان یه فوق تخصص نوزادان بردیمش و چون شیر خودمو میخورد خیلی درگیر دکتر نشدم و خودم همه چیو امتحان کردم
اما دیروز یه مقاله خوندم واسه درمان الرژی گاوی باید چه کار کرد
فک کنم حتما باید دکتر فوق تخصص گوارش ببریم و نشون بدیمش اره؟
من وقتی کیسه صفرامو عمل کردم موقع بدی بود و هیچ شیرخشکی پیدا نمیشد (مهرماه) دکتر اطفالش نئوکیت و بیومیل سوی و یه چیز دیگه نوشت و گفت هر کدوم پیدا شد بگیرین اگر هم پیدا نشد شیر مادرشو ذخیره کنین تا عمل اش تموم شه و اگر کافی نبود شیر خشک معمولی بدین
که ما سر خود اچ آ آپتامیل پیدا کردیم و مامانم تا بیمارستان بودم بهش داد
که رادین وحشتناک بیقراری می کرد توی اون یکی دو روز
حالا میخوام ببینم باید دکتر ببینه ؟
Lilypie First Birthday tickers
2728
المیرا الان وضعیتش چه جوریه
خوبه که متخصص گوارش ببریش..
ولی مثلا منم نبردم..
اگه دکتر اطفالش خوبه ..بنظرم کافیه
2738
دکتر همینا رو بهت میگه که خودت بهش رسیدی
منتظر معجزه نباش...
آیلار جون دختر منم خوابش خوب نبود.
یعنی تا دو سه ماهگی فقط تو بغلم میخوابید. بعدشم که کم کم عادتش دادم بزارمش زمین بیشتر از نیم ساعت نمیخوابید

و عجیبتر این بود که شب از حدود 30 روزگی که دکتر گفت لازم نیست برا شیر بیدارش کنی 6 ساعت پشت هم میخوابید.
برا همین همه میگفتن خوابش کمه

6 -7 ماهه که بود صبح که بیدار میشد تا یه ساعت خوش اخلاق بود و بعد دیگه آویزون من بود و ولم نمیکرد. کم کم متوجه میشدم که خوابش میاد ولی هر کار میکردم نمیخوابید.

حدود 9 ماهگی که علایم آلرژی کامل برطرف شد تازه دوتاییمون یه دل سیر خوابیدیم. شب میخوابید تا صبح 7-8 ساعت. یه بار شیر میخورد دوباره میخوابید تا ده صبح.

من از 5 ماهگیش فهمیدم آلرژی داره. بعد از واکسن 4 ماهکی اسهال شد و سه هفته بعدش خون بود. من شاید ده بار هم خون ندیدم. و هر بار به اندازه یه نقطه.
دیگه از علایمش این بود که گوشش رو میخاروند

ولی کلا دختر اجتماعی و خوش اخلاقی بود . برا همین در اوج ناراحتی اگه باهاش بازی میکردیم و دور و برش شلوغ بود گریه نمیکرد. همین باعث شد ما اصلا شک نکنیم که مریضه. دکترای بیسواد هم که وقتی من شکایت میکردم همش به من چسبیده میگفتن بعضی از بچه ها اینجوری هستن.

ولی من الان میدونم که اگه بیخواب بشه حتما یه چیزی اذیتش کرده. و بچه سالم به اندازه ای میخوابه که کلافه نباشه موقع بیداری.
برا همین با اینکه به ظاهر آلرژیش خفیف بود من هنوز رژیمم رو دارم و خیلی با احتیاط و آروم تر از اون چیزی که دکتر میگه دارم بازش میکنم.
زری جون ممنون

راستی نظرتون درباره زینک چیه ؟ بدم بهش؟
یه مدت بدم اشتهاش باز شه عادت کنه به خوردن؟

آیلار جون این همه شرح مصیبت نوشتم که بگم حتما نینیت یه مشکلی داره. بگرد مضنون رو پیدا کن.

مثلا من 3 ماه رزژیم کامل بودم فقط عسل رو حذف نکرده بودم. و دکترا هم که این رزیم رو قبول ندارن با همون رژیم محدودی که خودشون میگن نظرشون این بود که اسهال و بلغم مهم نیست. فقط خون نباشه.
اما مشکل الینا در اصل خون نبود. مهم این بود که انقدر ناراحت بود که نتونه بخوابه. فکر کن به دنیا اومده بود تمام خوابهای ده دقیقه ایش رو جمع میزدم 12 ساعت بعضی وقتا به زور 13 ساعت میشد.
در حالیکه الان در 15 ماهگی داره 12 ساعت بعضی وقتا هم بیشتر میخوابه
آوا جون در تکمیل حرفهای نینی ناز بگم که از رختخوابش مطمئن شو..پسم و پر نباشه..

مامان شبی عزیزم..هیچی صد در صد نیست..میدونی متا سفانه الرزی موذیه..گاهی پیش اومده که بچه بعد از مدتها مصرف لبنیات واکنش داده
نمیخوام نگران بشی..تنها توصیه ام اینه که چون به یه سری مواد واکنش داره..ممکنه شاید به پروتئین گاوی هم حساس باشه..بخور فقط با احتیاط

نینی نازم..زینک رو بده..ترجیحا شب نده..
اشتهاشو باز کنه..خوب بخوره انشالله
رفلاکس که نداره؟
2706