2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017049 بازدید | 32928 پست
ممنون از راهنمایی همگی. فکر کنم پسرم به سویا حساسیت داره چون از گندم نیست آخه نون خوره قهاریه طوری که می ترسم بزرگ شه فقط نون بخوره. بخاطر نون جیغ می زنه یا گریه می کنه!!!!!!!!!!!!! راستی اون بیسکویت مینو خیلی خوب بود. ممنون بهار جون. پسرم داره حال می کنه. راستی شما به بچه ها خرما می دین؟ من برخلاف گفته دکتر می دم چون نمی دونستم این شبر بدمزه اش رو با چی شیرین کنم. راستی بهار جون ماشاالله که اینقدر شیر داری که باهاش غذام می پزی. من شیرم داره کم میشه. نمی دونم چکار کنم؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پسر من هم 6 ماهشه و یکماهه فهمیدم به پروتئین شیر گاو حساسیت داره منم رزیم مشابه شما رو دارم
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
مامان آروین جان نه اتفاقاً شیرم کمه من شاغلم و برای هر روز از دو روز قبل شیر میدوشم و خودم رو میکشم نهایتاً میشه 200 سی سی برای تو غذاها مثلاً 20 سی سی استفاده میکنم نه بیشتر
2728
البته مامانا من بهتون بگم که بعد از سه ماه رژیم به توصیة دکتر رجایی محصل متخصص نوزادان خودم لبنیات رو شروع کردم و الان دارم همه چی میخورم. سه روز پشت هم لبنیات خوردم و یک آزمایش مدفوع برای نازنین دادیم خوشبختانه مشکلی نداشت الان خودم دارم میخورم ولی دخترم تا یکسالگی نباید براش تست کنیم.خودم هم باید محدود بخورم مثلاً گفته نباید روزی یک لیوان بیشتر شیر بخورم. ولی شماها حتماً با پزشک مشورت کنید سر خود کاری نکنید.
بهار جان
سلام خوبی؟
من دیشب توانستم از فروشگاه رفاه بیسکوییت پتی بور گرجی را بخرم واقعا ممنون چون بچه ها بالاخره دست همه بیسکوییت می بینن دلشون می خواد این بیسکوییت مشکل را حل می کنه
نه گل رز جان نمیدم ولی شاغل هستم و شیرم هم به شدت کم شده نمیدونم باید چیکار کنم. همش میترسم اگه شیر خشک شروع کنم دیگه تو شیر دوشیدن تنبلی کنم و شیرم به کل خشک بشه و بچم شیر خشکی بشه بخاطر همین دارم دست دست میکنم ولی فکر کنم آخر سر باید شیر خشک بهش بدم
خوش به حالت گلم دختر من به همه چی حساسیت داره تا جایی که باید بیوپسی بشه انگاری کبدش مشکل داره من هم مثل شما هر مادهی غذایی رو که ممکن بودحساسیت زا باشه حذف کردم نشد که نشد
راستی بچه ها یه بیسکویت دیگه کشف کردم. البته توش تخم مرغ و لستین سویا داره ولی شیر نداره در صورتیکه بچه هاتون به تخم مرغ و سویا حساسیت دارن این رو بهشون ندید. بیسکویت جعبه ای سلامت. روش عکس بیسکویت ، تخم مرغ و نارگیل هست.
2706