2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017148 بازدید | 32928 پست
نغمه جان از کی متوجه شدی؟ به خودش مستقیماً چیزی داده بودی بخوره یا خودت که میخوردی اینجوری می شد؟ شاید هم زودتر خوب بشه خیلی از مامانها تو این سایت بودند که گفتن بچه هاشون یک سالگی، نه ماهگی و ... خوب شده انشاالله که بچه شما هم زود خوب بشه. خواهش میکنم حتماً جواب سؤالاتم رو بده
سلام منم پسرم وقتی سه ماهش بود به پروتتین شیر گاو حساسیت داشت منم تا دوسال خوردن لبنیات رو قطع کردم وفقط شیر سویا خوردم وبعد از دوسال خدارو شکر خوب شد ولی حالا که 6 سالش شده مدام دل درد داره بردمش دکتر دکترش گفته دوباره باید لبنیاتش و قطع کنم وای خیلی ناراحتم اخه مگه میشه بهش نه بستنی بدم نه شیر بدم نه پنیر بدم پس چی بهش بدم نمی دونم چکار کنم تورو خدا اگر کسی دراین زمینه هم تجربه داره منو راهنمایی کنه ممنون می شم
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الهه جون سلام ببخشید دیر جوابت رو میدم.نه حداقل تا یکسالگی نباید بخورن البته من تو همین سایت خوندم بچه هایی که نه ماهگی هم خوب شدن. ماست بز که گیر نمیاد من همین دیروز از سمت کاشان به سمت تهران اومدم چند تا گله دیدیدم و خواستم یه کم ازشون شیر بگیرم همشون گفتن تازه زایمان کردن و شیرشون مال بچه هاشون اگه عصر بیایید شاید بتونیم بهتون بدیم ولی خوب من دیگه تو مسیر بودم حالا اگه آشنا داشته باشی یا خودتون جایی سراغ داشته باشید میتونید ماست بز یا گوسفند تهیه کنید و بهش بدید در ضمن خودت هم نباید محصولات گاوی بخوری. میدونستی؟ یا نه؟
یاس جان من خودم در تمام این مدت دارم پنیر لیقوان میخورم مشکلی هم نبوده ولی ماستش رو که گیر نیاوردم هر جا هم سراغ این لبنیاتی ها میرم میگن که این فصل سال شیر گوسفندی پیدا نمیشه بخاطر همین هم ماست گیر نمیاد هر جا هم گفتن ماست داریم دروغ میگن چون این فصل سال شیر گوسفند مال بره هاشونه و برای فروش به بازار نمیاد ولی پنیر رو چون از قبل تهیه میکنن ممکنه گیر بیاد
راستی بچه ها بیسکویت جعبه ای مینو با طعم نارگیل و بیسکویت جعبه ای پتی بور گرجی توش نه شیر به کار رفته و نه تخم مرغ میتونید هم خودتون بخورید و هم به بچه هاتون بدید من الان دارم به دخترم هم میدم. هم میدم دستش خودش بخوره و هم با شیر خودم و موز قاطی میکنم میدم بخوره میشه سرلاک موزی
خدا عمرت بده بهار جان مونده بودم توش بیسکوییت چی بدم دخترم ممنونم انشاالله که هرچه زودتر هم نی نی شما و هم همه نی نی های دیگه که حساسیت یا هر بیماری دیگه ای دارن خوب شن
راستی شما میدونین این پوره ها آماده ای که میگن چیه و از کجا میشه خرید؟
من هم تا حالا غیر از پوره 4 که حریره بادوم بدون شیره چیز دیگه ای پیدا نکردم البته دخترم خیلی این رو دوست داره و براش درست میکنم یه چیزایی تو مایه های سرلاکه البته سرلاک خیلی خوشمزه تره. شنیدم بلدین و میلوپا دو مارک غذای کودک خارجی هستند که بدون شیر هم دارن ولی داروخانه ها ندارن این مغازه هایی که اجناس لوکس و خارجی دارن میارن ولی من نتونستم پیدا کنم اگر کسی جایی سراغ داره بگه ما بریم بگیریم
من الان دخترم 8 ماهشه بهتون میگم چه چیزهایی بهش میدم شما هم اگه چیز دیگه ای بلدید که به این بچه های حساسیتی بشه داد بگید اول این رو بگم که دکتر به من گفته بود که بادوم بهش ندم ولی من امتحان کردم و دیدم حساسیت نداره ولی اگه دکتر بهتون گفته ندید شما این ریسک رو نکنید من براش فرنی آرد برنج درست میکنم و توش یک سیب یا یک گلابی رنده میکنم و میذارم بپزه میشه کرم سیب یا گلابی یا وقتی فرنی پخته شد یک موز توش له میکنم و بهش میدم سیب یا گلابی یا موز رو پوره میکنم + یک قاشق مرباخوری روغن زیتون + یک قاشق مرباخوری پودر بادام + یک قاشق مرباخوری پودر جوانه گندم + دو قاشق مرباخوری پوره 4 + 20 سی سی از شیر خودم. همه رو مخلوط میکنم و میدم بخوره نیازی به پختن نداره
راستی ظاهراً بیسکویت ساقه طلایی هم میشه داد البته ساده اش نه کرمدارش ولی من چون خودم دوست ندارم به بچم هم نمیدم شما هم قبلش حتماً روی جلدش رو بخونید مبادا توش شیر داشته باشه
حلیم هم با گوشت گوسفند درست میکنم خیلی دوست داره ماهیچه رو می پزم بلغور گندم هم میپزم همه رو میریزم تو میکسر و یک کمی روغن زیتون بی بو هم بهش اضافه میکنم بعضی وقتها با یک کمی شکر و بعضی وقتها بدون شکر بهش میدم میخوره خیلی هم دوست داره
2706