2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017530 بازدید | 32928 پست
بهار جون دکتر بهره مند جی؟ شهلا بهره مند، از ایشون شناختی ندارید؟
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من امروز رفتم پیش دکتر بهره مند تو ساختمان پزشکان بیمارستان آتیه، همه ی داروهایی که ایمان زاده داده بود رو رد کرد و گفت که باکلوفن خیلی خیلی داروی های ریسکی هست که ما به راحتی به مریضامون نمی دیم، به جاش یه پودری داد به نام نکسیوم یا همچین چیزی به اضافه ی شربت رانیتیدین از تقویتی هایی هم که ایمان زاده داده بود گفت فقط زینک پلاس و شربت کلسیم رو بدم

من الان احساس عدم اطمینان بدی دارم آخه خیییییییلی حس بدیه که به یه دکتر اعتماد می کنی بعد یه دکتر دیگه کاملا اونو رد می کنه

البته بگم خودمم از ایمان زاده زیاد خوشم نیومد

نظر شما چیه؟ کسی تجربه ی مشابهی نداره؟؟ داروهای جدیدشو شروع کنم به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...
2728
نیستین؟
نیستین؟
سلام آسمانه جان
تجویز دکتر نجفی و معتمد هم واسه من کاملا نتفاوت بود
نجفی گفت داروی ضد حساسیت دادی؟هنر کردی!
بعدک گفت شیرم رو قطع کنم نئوکیت بدم
واسه رفلاکس امپرازول داد

معتمد سیتریزین داد
راینتیدین و موتیلیوم واسه رفلاکس
گفت شیرم رو با رژیم ادامه بدم واسه کمکی آپتامیل

من خودم بین این دوتا حرف معتمد رو گوش دادم اوایل راینتیدین نمی دادم می گفتم اسانس داره اما بعد فهمیدم عوارض رفلاکس خطرناک تر از داروش هس
سیتریزین نمی دادم بعد دیدم اگه شب آروم نباشه من بخوابم روزا چه طور بهش برسم و شیر داشته باشم

پس در نهایت این خودت هستی که تصمیم می گیری به حرف کدومی گوش بدی
2738
مرسی مهربونم که جوابمو دادی، حقیقتش ایمان زاده دکتر خوبی بود اما من دوتا مشکل اساسی باهاش داشتم: ‏1‏)‏ دست همه یه نوع دارو میدیدم‏!‏ 2‏)اصصصلا وقت باسخ دادن نداشت حتی یک دقیقه‏(آخه اونهمه معطلی به جه قیمتی؟‏)‏ به بهره مند بهتر تونستم اعتماد کنم مبناش رو تجویز داروی کمتر بود برعکس ایمان زاده که کیلو کیلو دارو داد‏!‏
مرسی بهار جون، من دارم سعی میکنم تو اینترنت مطالبی از آخرین دستورالعملها برای تغذیه بچه های با آلرژی رو پیداکنم،که البته هنوز نتیجه نگرفتم. به هر حال به نظرم میاد که با احتیاط و با مقدار خیلی کم بشه واسه بچه میوه ها رو شروع کردالبته 6 ماهگی خیلی زوده وتوکتاب هم میوه رو از ماه هشتم گفته شروع کنیم،
استفاده از تجربه دیگران خیلی خیلی با ارزشه و واسه همین هم من مرتب به تاپیک سر میزنم ولی ضمن اینکه همه بچه ها ازنظرآلرژی مثل هم نیستن ،نکته دیگه اینکه بعضی وقتها ممکنه علائمی که بچه پیدا میکنه وافعا مربوط به آلرژی نباشه ولی ما مادرهابه اون ربطش بدیم
خواهش می کنم دوست خوبم...خوب پس با همون بهره مند جلو برو اگه نتیجه نگرفتی باز یه دکتر دیگه ...دکترا که معصوم نیستن اشتباه ممکنه بکنن از اون گذشته اونا متاسفانه تو ذهنشون یه دسته بندی هایی دارن و تو حرفات دنبال یه کدی هستن که تو رو تو یه دسته قرار بدن و دارو های اون دسته رو بدن ....وقت نمی ذارن که ببینن مشخصه خاص بچه تو چیه؟من هی به نجفی می گفتم بچه من نئوکیت نمی خوره می گفت می خوره خانوم اولین کسی نیستس که نئوکیت به بچت می دی ...یه مدت بده دیگه سراغ سینت نمیاد!!!خوب من چه طور به این دکتر بگم بچه من خوشمزه ترین شیرخشکارم به شیر خودم تر جیح نمی ده....خلاصه اینکه سعی کن اگه شده از هر دکتر یه راه حل یاد گرفتی فقط ناامید نشو مهم خوب شدنشه

چه کار خوبی می کنی دردانه جون منم دارم تو سایتهای خارجی می گردم اما فرصتم کمه
اگه فرصت داشتی اینو یه نگا بنداز
http://www.kidswithfoodallergies.org/resourcetopic.php?topic=food-cooking
http://wholesomebabyfood.momtastic.com/allergy.htm
مرسی بابت لینک صحبتای ایمان زاده عزیزم همه شو خوندم، خدایا کمک کن این آلرزی و ریفلاکس لعنتی دست از سر طفل معصومای ما بردارن :‏(‏‏(‏‏(‏
آسمانه جو ن البته من اصلا دوست ندارم وقتی خودم پزشکی رونمیشناسم ازش بد بگم، ولی از دوستم که در بیمارستان مفیده شنیدم که دکتر ایمان زاده همه بچه ها رو کولونوسکوپی میکنه و واسه همین هم خوشم نیومد بچه ام رو پیشش ببرم.در هرصورت اصل اول اینه که بتونی به خود پزشک وتشخیص و درمانش اعنمادکنی.
دردانه جان بهره مند هم دیروز وقتی شنید دختر دو ساله م آندوسکوبی شده کامل ناراحتی رو تو جهره ش دیدم انکار قبول نداشت‏!‏
2706