2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017148 بازدید | 32928 پست
شیرخشکش گیگوزه. راستی طالبی و هندونه هم میتونن آلرژن باشن؟ من شیرم کلن کمه و اگه اینا رو هم حذف کنم تقریباً به صفر میرسه. شبا مجبورم 1 وعده شیرخشک رو بدم. وگرنه تا صبح از گرسنگی نمی خوابه. دیشب که ندادم طفل معصوم تا 3 و 4 صبح پستونکش رو میک میزد
مهتاب جون من نمیدونم این شیر خشک برا بچه های الرژیک مناسبه یا نه؟
هندونه وطالبی هم میتونن آلرژن باشن...برا تقویت شیرت از آب گوشت و آش و سوپ کمک بگیر..هر روز برنج بخور حتی شده بیشتر از 3 وعده غذایی...کاهو هم کمک خوبیه...هیچوقت نگو شیرم کمه..این انرزی منفی رو به خودت نده...کافیه وقتی کوچولو رو بغل میکنی وبه صورت معصومش نگاه میکنی بهش شیر بدی..اونوقت شیر به خودی خود جریان پیدا میکنه

موفق باشی
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گیگوز برای بچه های آلرژیک خوب نیست حتما در اولین فرصت اگه دسترس به نئو کیت نداری آپتامیل پپتی بگیر اگرچه بعیده بعد از خوردن گیگوز که از شیر خشکای معمولی هم قندش بیشتره شیرهای رژیمی رو بخوره احتمالا مجبور می شی اوایل شیرین کنی براش
نگران شیرت نباش طالبی و هندونه تنها موادی نیستن که شیر رو زیاد می کنن همون طور که زری جون گفت غذاهای پرپروتئین مایعات و نشاسته خیلی بهت کمک می کنه
2728
ببخشید ناتالی من الان یه مطلب خوندم که نینیتون گلبول سفید دفع کرده ایا این نشانه حساسیته ؟ اخه تو از دختر منم بود دکتر گفت اشتباه کردن راستش اونم حساسیت داره ولی خون دفع نمیکنه حالا میخوام بدونم این گلبول سفید تو مدفوع چه مشکلی ایجاد میکنه
اگرهر روز به بچه آب هویج بدیم ضرر داره؟ در حد 30 تا حداکثر 60 سی سی.
لیلی جون ، فکر نمیکنم دلمه برگ مو اشکالی داشته باشه، طبق کتاب تغذیه گلابی، شلیل، هلو و زرد آلو رو از همون 6 تا 9 ماهگی میشه به بچه داد، پس حتما واسه خودمون هم مجازه
دردونه جون گلابی رو میشه نه از شش ماهگی بلکه از هشت نه ماهگی به بچه داد ولی شلیل و هلو و زردآلو رو نه. تو کتاب تغذیه رو ول کن تجربه مادرهای اینجا رو بچسب. هلو و شلیل خیلی خطرناکن ولی زردآلو کم خطرتره. از اون جدولی که تو اون کتاب به عنوان غذاهای مجاز گذاشته شاید دو سومش رو بچه های اینجا بهش آلرژی دارن و نمیتونن بخورن.
سلام بچه ها لطف میکنید اسم دکتراتونو بگین نی نی من هم تو مدفوعش خون بوده و کمی هم مدفوعش اسهالیه ولی اگزما یا جوش نداشت نمیدونم پیش کی ببرمش ئکتر خوب سراغ ندارم
اونـیکـه لـیـاقــت ما رو نــداره ، خــب نــداره دیگـه !! چـیکار کـنــم؟ غـصــه کــم سـعـادتـی مــردم هــم مــن بـخــورم؟!!!
خانم و مادرای مهربون من قبلا به این کلوپ سر زدم و مشکل امیرحسینم رو گفتم ... .

می خوام دوباره ازتون راهنمایی بخوام .... پسره من الان 2 سال و سه ماهشه .. الان یک سال می شه که روی دو طرف صورتش جوشهای قرمز خیلی ریز زده و اصلا هم خوب نمی شه ... .

دو سه تا دکتر هم بردم گفت آلرژیه آزمایش هم داده ولی هیچی نشون نداده و دکتر هم فقط گفته کرم اوسرین براش استفاده کنم .. البته جوشها خشک نیستن ...

نمی دونم جیکار کنم ... احساس می کنم پوستش داره خراب می شه ... به نظرتون ا زچی می تونه باشه ... شیر گاو هم می خوره و علائم اسهال و خون در مدفوع هم نداشته ....
مامان ایلیا اینطور نیست که بچه ای همه علائم رو با هم داشته باشه بعضی مشکلاتشون گوارشیه بعضی ها مشکلشون پوستیه.
دکترهایی که اینجا بچه ها پیششون رفتن و نسبتاً راضی بودن
دکتر هوشنگ اختر خاوری
دکتر معتمد
دکتر طلاچیان
دکتر ایمانزاده
دکتر نجفی
رزا جان همونطور که به مامان ایلیا هم گفتم لازم نیست بچه ای همه علائم رو با هم داشته باشه بعضی ها فقط مشکلشون پوستیه بعضی ها فقط گوارشی و بعضی تنفسی
شما باید یکی یکی موادی رو که فکر میکنی باهاشون مشکل داره رو برای دو هفته از غذای بچه ات حذف کنی اگر بهتر شد یعنی به اون حساسیت داره.
فعلاً تخم مرغ رو حذف کن اگر نتیجه نگرفتی بعد موز بعد لبنیات بطور کلی یعنی هر چیزی که توش شیر بکار رفته که شامل کیک و بیسکویت و ..........هست
ولی فکر کنم با توجه به سن بچه ات این کار برات سخت باشه بهتره ببریش پیش یه متخصص آلرژی تا ازش تست پوستی بگیرن و ببینن آیا آلرژی داره یا نه. فکر کنم این راه بهتری برات باشه
مرسی مامان خوب، بهار جون و موقرمز.
مامان خوب من 1 هفته است که رژیمم سفت و سخته اما دخترم فرقی نکرده شاید هنوز زوده برای تاثیر. من که دارم ادامه میدم. اما خیلی سخته مخصوصا که تابستونه و هوا گرم و اینجا گرمتر. توی این 1 هفته 1/1 کیلو وزن کم کردم.
وقتی همسرم چیزی میخوره دلم میخواد اما باز خوب شد که 1 کیلو از 5 کیلو اضافه وزنم را کم کردم/
2706