2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017163 بازدید | 32928 پست
مامان ارین جون اگه بتونی حداقل نیم ساعت قبل خوابش شیر بدی و سعی کنی حتما اروغ بزنه خیلی کمک میکنه اگر میبینید دارو هیچ اثری نداشته و تغییری نکرده، یک مدت الرژنهای اصلی رو رعایت کنید که اگر ریفلاکسش الرژیکه متوجه بشید
لیلا بانو جان امضات خیلی قشنگه مامان هانا جون حرفاتون کاملا درسته ، مرسی که از تجربتون گفتین واسمون مامان سلما جون دندونای سلما کوچولو مبارک، خداروشکرکه علت رو متوجه شدی و اعصابت اروم شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صدف جان ایشالا زنده باشه پسری من فعلا مکملی نمیدم اخه با اهن رفلاکسش وحشتناک شد با اد هم چند ماهه پیش بلغم شد دیگه تست نکردم.ولی الان میخوام براش تست کنم نمیدونم چی بدم. صبحانه هم قبلا فرنی با سیب یا خرما میدادم ولی از وقتی که تخم مرغ براش تست کردم دیگه فرنی رو نمیخوره فقط تخم مرغ ابپز دوست داره. راستی خواب شبش چطوره تا صبح میخوابه یا بیدا میشه واسه شیر؟؟؟
مامان آرین وضعیت منم درست مثل شماست!! منم شبها باید مرتب به دخترم شیر بدم...پسرتون چند وقتشه؟ غزا میدی؟ من وقتهایی که غزا میدم گاهی بهتره اوضاع و کمتر بیدار میشه اما نه همیشه!!
2728
سلام به همگی.سارا جان ممنون از راهنماییهات.من گوشت گاو رو ادامه دادم و خوشبختانه مشکل خاصی پیش نیومد.فقط به نظرم میاد حتی قبل از خوردن گوشت گاو تا حالا زیر چشمش دو طرف بینی دونه های خیلی ریز داره که بعضی وقتا زیادتره.چندتا دونه کوچولو هم تو صورتش با فاصله داره،گاهی یه کوچولو رگهای صورتش قرمزه.والا اینقدر زوم کردم دارم دیوونه میشم.اخه صدف جون گفت بعد یه سال الرزی پوستی میشه میخوام بدونم اینا علایم الرزیه؟ممنون میشم بگین الرزی پوستی چه جوریه.
سلام مامانای گل خسته نباشید مامان حنا جون هزار تا لایک واسه حرفای درستت منم از وقتی رژیم گرفتم و حتی یک نخود هم از غذاهای بیرون و فست فود و اینا نمی خورم خیلی اوضاع یبوست شدنم بهتره کلا خیلی سالم ترم تا جایی که حتی شوهرممی گه اگه الان بخوای آزمایش بدی همه چیت نسبت به پارسال نرماله البته حتما می خواد یک کم دلگرمم کنه به ادامه راه تا شیرو از پسرش نگیرم
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این آخر خطه ... خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه آروم باش عزیزم این فقط یه پیچه نه پایان
مامان سلما جون خیلی از خوندن پستات ناراحت شدم ولی تنها راه حل شما همون صبر کردنه مامان مانی راست می گه حتما به همه اون مواد حساس نیست فقط باید روده هاش ترمیم بشه بشدت بهتون توصیه می کنم بایو گایا رو از زیر سنگ هم شده پیدا کنید و به دخترتون بدید چون تاثیر به سزایی تو خوب شدن رودش و بخصوص ریفلاکس و سیستم ایمنیش داره من با راهنمایی یکی از مامانای کلوپ تو شهر کرج پیدا کردم و یکی رو فرستادیم برامون خرید
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این آخر خطه ... خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه آروم باش عزیزم این فقط یه پیچه نه پایان
مامان سلما جون دفعه بعد واسه تست اینجا شرایطت رو بگو تا بچه های با تجربه بگن که از چی و چطوری شروع کنی به امید موفقیت و بهبودی دخمل گل
ارسی مام جان تولد گل پسرت مبارک باشه انشا اله که صد و بیست ساله میشه تو کلوپ آلرژی ملیحه جون یه مدت مشکل شما رو داشت البته دختر ایشون خیلی بزرگتر از پسر شماست مثل شما تمام مواد غذایی بچشو حذف کرد و دوباره تست کرد و فکر کنم مشکل ایشون با روغن زیتون تو غذا بود اگه خواستی بیا تو کلوپ پیغام بذار تا بیاد جوابتو بده
بچه هایه سوال داشتم من الان دوباره که گیش نیز و واسه پسرم تست می کنم ولی هر بار دلپیچه می گیره یعنی به سبزیجات حساسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی هست که بالای یکسال به بچش سبزیجات نسازه؟؟؟؟؟؟؟
سلام به همه مادران زحمتکش . ایشالله که بچه هامون با این همه زحمتایی که میکشیم قدر مارو بدونن و با وفا بشن الهی اممممممین ............... دخترم امروزا سرماخورده شده و مجاری تنفسش کمی چرک کرده بهش کواموکسی میدم بهتر میشه راستی دیروز بهش سوپ دادم برای اولین بار نصف ق چای خوری خیلی دوست داشت میخوردش امروز صبح دیدم که تمام ابروهاش قرمز شده نمیدونم از غذایی که دادمه یا از دارو هاشه ................ میخام اپتامیل بخرم ببینم چطوره .............. شیر خشک ا ال 110 که میدم وزن میگیره ولی اگزماش برطرف نمیشه ایا اپتامیل بهتر میکنه اگزماشو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
پانی اگه قبلا علایمش پوستی نبوده بعدش بعیده پوستی بشه ممکنه تنفسی بشه اما پوستی نه یعنی من ندیدم بعدشم حساسیتت رو کمتر کن با رگای پوستیش چیکار داری اخه متاسفانه ماها خیلی حساس شدیم پانی حتی اگه علامت پوستی باشه هم به نظرت نمیشه نادیده گرفت مامان برسا گشنیز چیه اخه ؟ بعیده از اون باشه ها بازم تست کن عسلک اگه بهش بسازه باید اگزما نداشته باشه دیگه
سلام پسر من هم که از دوماهگی توی مدفوعش خون بود من هم رژیم پایه گرفتم نزدیک یکسالگی شروع به تست موادکردم اول خودم بعدپسرم خیلی چیز ها روش مشکلی نداشته لبنیات و موادی که درونشون ردی از شیر هست هردومون نخوردیم الان هم که 13 ماهش هست و دندون در نیاورده .به نظرتون باید چکار کنم

wedding countdown
2706