2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017161 بازدید | 32928 پست
سلام مامان جون ها امروز سه روزه که دارم به نیکان برنج میدم روز اول دو وعده 45 سی سی لعاب برنج روز دوم دو وعده 90 سی سی امروز هم حالت شیر برنج البته با شیر خشکش پپتی دادم دفعش که دو روز یک بار بود شده روزی یک بار یه کم هم شل شده ولی بلغم و اینها نیس ظاهرا هیچ علامت دیگه ای هم نداره شبها خوب می خوابه روز سر حاله و ... خدا رو شکر .الان با توجه به اینکه سری های قبل که برنج با مقدار کم تست می کردم بلغم خالی دفع میکرد و دفعش هم زیاد میشد الان نمیدونم ساخته یا نساخته؟ ضمنا کلا همه وعده ها رو با قند و شیرخشک پپتی مزه دار کردم وگرنه نمیخوره. قند هم مقدار زیادش شل میکنه شکم رو؟
خدای بزرگ و مهربون 6 شهریور 92 نیکان گل پسر رو به ما هدیه داد .1000 بار شکر
ممنون سارا جون. خیلی ماهی جوابمو دادی راستش دکترش دارو نداده فقط رانیتیدین. گفت دوهفته خودت رژیم رعایت کن ببینم چی میشه. گفته لبنیات گاوی نخورم+گوجه و کاکائو. راستی این دفع بلغم چجوریه؟ آخه دختر منم بعضی وقتا چیزی که بالا میاره معذرت میخوام حالت خلطی داره.
خدایا ممنون که یکی از فرشته هاتو فرستادی پیشم. کمکم کن مادر خوبی باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نداجون ادامه بده آروم آروم ایشالا که اوکیه قند رو نمیدونم راستش یعنی قند نزنی نمیخوره ؟ مطمینی؟ بالاخره قند چیز زیاد خوبی نیست مهربون خطریارم نخور مث بادمجون بادام زمینی خربزه کیوی ماهی میگو کنجد ارده و ... رانیتیدینش رو حتما بده بلغم مث سفیده تخم مرغ نپخته تو نیمرویه دیدی حالت فرار داره البته به رنگ مدفوع
2728
ممنون از دوستایی که بمن جواب دادند. دختر من شیر خودم رو میخوره و من خودم خوردن ماست رو شروع کردم و تابحال که مشکلی پیش نیومده. نمیدونم چقدر بعد از خودم میتونم دادن لبنیات به خود بچه رو شروع کنم؟
CafeMom Tickers
سلام ممنون از دوستانی ک جواب میدن مامان ویهان جون پسر من حتی با رژیم پایه هم ریفلاکسشو داشت و داره.خیلی میترسم ک براش مشکل ساز شه.الان فقط امپرازول مبخوره ک تقریبا بیفایده است.شبها اصلا خواب خوبی نداره.
ساراجان میخوام برگردم ب رژیم پایه چون به همه چیز شک میکنم و نمیدونم پسرم چرا یدفه اینجوری شد. فقط غصم اینه ک این اسهالهای متوالی و ریفلاکسهای طولانی برای مری یا روده هاشون مشکلی ایجاد نکنه.خیلی غصه دارم خیلی.. دیروز امیرعلی رو بردم دکتر.گفتش چرا نیوکیت بش میدی این شیر هم کمه و هم برای بچه هایی ایه ک آخر آلرژین.براش آپتامیل پپتی جوینورز نوشت.بنظرتون شرایطش ک ثابت شد براش تست کنم این شیرو؟
سلام دوستان گلم، من همیشه اینجا رو می خونم و از راهنمایی های خیلی خوبتون استفاده می کنم ایشالا که همه بچه ها به زودی خوب بشن. مامان امیرعلی جون میخواستم بگم پسر منم حول و حوش واکسن یکسالگیش به مدت ۴_۵ هفته دفعش ا ز روزی یکبار به سه بار و در نهایت هفته آخر به ۵ یا ۶ بار حالت اسهال و بلغمی رسید که دکترش گفت احتمالا خودت یا خودش چیزی خوردین ولی من واقعا چیز جدیدی رو تست نکردم جز زرده تخم مرغ به اندازه ۲ یا ۳ دونه عدس، که اونم تا دو هفته اول که می خورد هیچ مشکلی نداشت؛ اما دکتر گفت احتمالا چند تا چیز کم کم روده اش رو ضعیف کرده: تخم مرغ، سرماخوردگی، واکسن، استامینوفن .... در نهایت دکتر گفت چاره ای نداره جز اینکه به مدت کوتاه پردنیزولون بخوره ۵ روز(چون من تخم مرغ رو حذف کردم اما بعد از ۱۰ روز از قطعش به جای بهتر شدن بدتر شد و خون و بلغم هم دیدم) می خواستم بگم که الان پسرم با خوردن پردنیزولون به مدت ۵ روز کاملا خوب شد(اما اگر بیشتر از ۵ روز بدی نباید یکدفعه قطع بشه)، حالا شما هم با مشورت دکترت می خوای امتحان کن چون شاید چندتا عامل خیلی کوچیک اما با هم، باعث ضعیف شدن رودش و واکنش نشون دادن شده. البته اگه پسر شما زادیتن نمی خوره اون هم می تونه براش جواب بده( آخه پسر من ۶_۷ ماهه که هرشب یک سی سی زادیتن می خوره و دیگه بهش تاحدی مقاوم شده) ببخشید خیلی طولانی شد گفتم من هم تجربم رو بگم. ممنون از راهنمایی های همتون.
شقایق جون یکی دو ماه که خوردی برا اونم میشه تست کرد مامان امیرعلی یادم نیست نی نی ت دفع خون داشت؟ پپتی جونیورز خیلی خوبه اما الان نه چند ماه باید صب کنی که کاملا اوکی شه چون این شیربه حیلیا نمیسازه در مورد رژیم برگرد به رژیمی که باهاش اوکی بود نیاز نیست بری رو پایه
سارا جون نه دخترم شیرخشک نمیخورم خودمم تا سه هفته تمام بغیر از لبنیات تخم مرغ گوجه فرنگی و رب و سس و مغزجات ماهی رو حذف کردم به توصیه دکتر ولی تاثیری نداشت .....الان یکم رب رو شروع کردم و تخم مرغ رو بدتر نشده اصلا...ولی کلا از دیروز که کم کم و با فواصل بهش شیر میدم بهتر شده ولی اون حالتی که میاد تو دهنش و هی قورت میده رو داره فقط بیرون اومدنش بهتر شده....یه دکتر دیگه یکهفته بهش نکسیوم داد ولی تاثیری نداشت گفت نده حالا آمپرازول رو امتحان کن..ولی من ندادم..تا این یکی دکی متوکلروپرامید داد که دیدم عوارض این بدتره که.....حالا موندم چه کنم بخدا...نمیدونم خداروشکر بیتابی نداره و شیر هم میخوره و خوابشم خوبه ........
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت
ساراجان بله دفع خون داشت پسرم اما با رژیمم قطع شده بود.سه ماه بود ک دفع خون نداشت ک خرما رو براش اندازه عدس تست کردم و اینجوری شد و دفع خون نقطه ای هم یه بار داشت.اما شکم ب چیزای دیگه هم هست. پس اگه اوضاعش ثابت شد پپتی جوینورز رو براش تست نکنم؟ بزارم برای کی؟
مامان امیر علی جان پسر من آلرژی شدیدی داشت و داره و تنها علامتش هم از بدو تولد فقط نفخ و دلدرهای شدید و رفلاکس بود الان هم که دو سالشه متاسفانه اصلا خوب نشده .....تو بچه های ما که رفلاکس آلرژیک دارند متاسفانه سیر بهبودی دیر تر از بچه های دیگه است...اصلا رفلاکس یه مقوله جداست چون با آلرژی همراه میشه این بیماری به صورت شدید تر خودشو نشون میده.الان که پسر شما هم اسهال داره هم رفلاکسش بیشتر شده خیلی باید احتیاط کنی چون کوچکترین ماده ای به این بچه بدی که بهش آلرژی داشته باشه رفلاکس رو چند برابر بیشتر میکنه ...مثل آپتامیل پپتی که دکتر برای پسرت تجویز کرده ...تا اوضاع پسرت ثابت نشده به نظر من تستش نکن ...من این دوران رو گذروندم عزیزم .....پسرم وقتی سنش کمتر بود مدام مواد جدید البته با فاصله زمانی براش تست میکردم اصلا نمیدونستم به تمام مواد روی زمین حساسیت داره ا ونوقت روز به روز حالش بدتر میشد ...انشاالله که بچه شما آلرژی شدید ی نداشته باشه و به زودی براش مواد جدید تست کنی ......درهر صورت تا ثابت شدن حالش باید صبر کنی میدونی که خود یبوست و اسهال برای بچه های ما خوب نیست رفلاکس رو تشدید میکنه در واقع هر تغییری تو دستگاه گوارش این بچه ها رخ بده باعث رفلاکس میشه البته برای بچه های ما که رفلاکس آلرژیک و کنترل نشده دارند مثل نفخ ...دل درد...اسهال ...یبوست ..سرماخوردگی ...استفاده از مسکن زیاد . اکثر آتی بیوتیکها و خیلی چیزهای دیگه...شما سعی کن اول عمل اسهالش رو پیدا کنی انشاالله رفلاکش هم کمتر میشه
پسر نازنینم وجود تو بهترین هدیه ای است که خداوند من را لایق آن دانست
ساراجان دخترم ا ال 110 میخوره نئو کیتو تو 2ماهگی خوردش حالا که پیداش نکردیم اگه پیداش کنم از خدامه که بهش بدم ................. خیلی بهش میسازه ا ال 110 در یه هفته حدود 700 گرم وزن گرفته .............. راستی من همه چیز میخورم اصلا حساس نیستم زیاد دخترم هم خوبه امروزا اصلا مشکلی نداره .فقط اگزماش برطرف نشده بهتر از قبله با پماد خیلی خوب میشه میگن پماد الفا خیلی خوبه من امتحانش کردم عالی بود یه قسمت از پشت دخترمو زدم رفع شده کلا ............. راستی پدی لاکت هم خیلی خوبه توی بروشورش نوشته که برای کسانی که الرژی دارن خیلی خوبه ولی کمی گرونه 33 هزار ت خریدم شبا بهش فقط 5ق میدم دیگه بیقراری نمیکنه ................
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2706