2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017701 بازدید | 32928 پست
ممنون سارا جون و مامان آرشان سارا من شیر خشک دارم به اندازه چند ماه از مرکز طبی خریدم گفتم اونها بمونه برا کس دیگه که اصلا نداره عزیزم. میدونم کار اصلی تو آلرژی پای مادر هاست ولی من تو این سه ماه به جز سیب و لیمو شیرین هرررررر چی به رژیمم اضافه کردم یا به نیکان دادم آلرژی داده برا همین هم فکر کردم بد نیست تحت نظر باشه.نیکان علایمش بیشتر گوارشیه رفلاکس داره هااا ولی بیشتر دلدرد شدید و بی قراری و جدیدا هم سریع اسهال می شه .باز هم ممنون.
خدای بزرگ و مهربون 6 شهریور 92 نیکان گل پسر رو به ما هدیه داد .1000 بار شکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام سارا جون خوبین. من سام رو 4شنبه بردم پیش دکتر معتمد چکاپ کرد و علایم بالینی رو گفتم که البته دوباره درباره داروها باید زشون بپرسم. فقط اینکه من متوجه شدم که این خوب نشدن پشت مقعد به این خاطر هست که هر وقت مدفوع میکنه قرمز میشه و من هر چی کرم بزنم خوب نمیشه. با توجه به همین مسءله دکتر معتمد آز مدفوع خیلی کلی اعم از OB,ph,OP و چندتای دیگه نوشته. انگار مدفوعش اسیدیه که میسوزونه. الان گیر آزمایشگاهم سام اکثر اوقات دفعش عصراست گفتن مرکز طبی انجام بدم که فقط نمونه رو 7 تا 11 صبح تحویل میگیرن و پذیرش میکنن. حالا فعلا درگیر اونیم. سوالی که دارم اینکه توو این چند روز حداقل رانیتدین رو بخوره، تاثیری رو جواب آز میزاره یا نه؟ میتوونم بهش بدم؟ دوم اینکه موتلیوم و رانیتدین اگه با هم مصرف بشه مشکلی نیست؟ طریقه مصرف رانیتدین چجوریه؟ موتلیوم رو گفتن صبح و شب 1 سی سی نیم ساعت قبل از شیر. رانیتدین رو اول گفتن هر 8 ساعت 1.5 سی سی ولی فکر کنم صرفا موتلیوم رو دادن چون رانیتدین رو توو نسخه ننوشتن.
خدایا آرزوی بزرگی دارم...دل شادم کن....
نگران آز مدفوع هستم اگه مثلا PH اسیدی باشه چی میشه؟ راستی قطره هم بیوگایا براش گرفتم. از هیجان دو تا گرفتم که یه موقع تموم کرد داشته باشم. داروخونه کخ تقریبا روبروی بیمارستان امام خمینی میوفته گفتم که اگه کسی بیوگایا خواست، اونجا داره
2728
سلام به همگی شیما جون یعنی چی من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی . ((((((((فقط اینکه من متوجه شدم که این خوب نشدن پشت مقعد به این خاطر هست که هر وقت مدفوع میکنه قرمز میشه و من هر چی کرم بزنم خوب نمیشه. با توجه به همین مسءله دکتر معتمد آز مدفوع خیلی کلی اعم از OB,ph,OP و چندتای دیگه نوشته. انگار مدفوعش اسیدیه که میسوزونه))))))
سارا جون من خدا راشکر لیمو شیرین اضافه کردم از دو شنبه روزی یک لیمو شیرین ابش خوردم . ( 1 _ایا عجله کردم یعنی باید مثل عدس از خیلی کم شروع میکردم ؟ ) 2 _حالا بینش باید چند روز فاصله بدم و ماده غذایی بعدی چی باشه ؟ خیار ، یا گرمک ( نمیدونم تهران هست یا نه شبیه طالبی ولی مواد مغذیش خیلی بیشتر ، طبعش گرمه و شیر افزا گویند *********)
سلام سارا جون خرما حساسیت میده؟؟؟؟؟ من نمی دونم اگزما چه شکلیه؟؟؟؟میشه بگی پسرم اسهالش خوب شده البته سه روزه که پی پی نکرده خوابش هم خوب شده شب ها می خوابه البته رانیتیدین وسیتریزین میدم خیلی خور خور میکنه و رو بدنش جوش های هم رنگ پوستش داره اما نمیدونم اگزمان یا نه اخه فرقش رو نمیدونم کلافه شدم نمیدونم چکار کنم

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِین....خدایا بابت همه چیز ازت ممنونم
2738
ندا جون بازم می گم برا بچه ای که زیاد حساسه و مادر نمی تونه رژیمشو بازترکنه بهترین کار شیرخشکه یعنی به نفع بچه ست که فقط شیرخشک بخوره دختر من هم همینطور بود و من فقط نون و مرغ می تونستم بخورم از شیرگرفتمش خیلی بهتر شد فک نمی کنم اگه شیردهی رو ادامه می دادم به این زودیها اوضاعش بهتر میشد
شیما جون فک کنم بچه ها رانیتیدین و موتلیوم رو باهم می دادن اما خوب این سئوالا رو بهتره از خود دکتر بپرسی بزنگی جواب می ده حتما یا مثلا به منشی ش بگوبپرسه من فقط رانیتیدین می دادم نیم ساعت قبل شیر در مورد دفع اسیدی خوب دفع اسیدی هم از علائم آلرژیه دیگه تو نگران چی هستی ؟ این بچه چیزی به بدنش می رسه که بهش نمیسازه واسه همین مقعدش قرمزه چون دفعش اسیدیه من قبلا هم همینو گفتم دیگه دختر من الانشم یه چیزی بخوره که بهش نسازه سریع مقعدش می سوزه که دلیلش دفع اسیدیشه
نگار نوش جونت نه بابا عدس چیه ؟زرده که نمی دی بهش تازه زرده رو هم وقتی به خود بچه می دن یه عدس می دن وگرنه مادر فک کنم 1/4 بخوره هم بار اول بد نیست در هرحال لیموشیرین معمولامیسازه وقتی چیزای خفن دادی اونم مستقیم به خودش لازمه احتیاط کنی و مقدار کم بدی لیموشیرین خطری نیست اصلا به نظرم 4 روز کافیه
سلام. آخه الان هنوز به غذا نیوفتاده صرفا نءوکیت میخوره. خوومم پرسید از دکتر گفت وایه همینه که میخوام حتما آز مدفوع رو انجام بده. آخه دیگه نءوکیت امنه تازه اینجوریه. از 2 ماهگی ابنجوریه. الان 5 ماهشه. 5 هفته هم هست که فقط و فقط نءوکیت میخوره
نگار ببین چی کاربردی تره برنج گوشت گوسفند مرغ سیب زمینی هویج عدس ماش خیار کاهو جعفری گشنیز سیب زرد به شیرین اگه اینارو خوردی یواش یواش پیاز رو اضافه کن یه کم خطریه اما خوب ارزشش رو داره
2706