2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017200 بازدید | 32928 پست
تروخدا یه صبحانه غیر از مربا و کاچی و حلوا بهم بگید و همینطور شام غیر گوشتی
واقعا گرسنه و خسته ام
صبحانه آماده و رژیمی مثل سرلاک بدون شیر یا چیزی شبیه اون وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون سارا جان که بازم با حوصله جواب دادی.من شیرازم همینجا تست پوستی بردم 15تا ماده بود که همش منفی شد.
پپتی دادم نساخت بهش نئوکیتم از داروخانه حلال احمر اینجا پرسیدم اصلا اطلاعی درموردش نداشتن حالا همه چیم کنار بذارم برای من فوق العاده سخته گیر اوردن شیر مجبورم شیر خودمو ادامه بدم.

نگرانی منم بیشر برای خودشه ما رفت و آمدون زیاده بچه همچی همه جا میبینه خیلی خیلی سخته منع کردنش از اینهمه خوراکی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای خوبم یه سوال داشتم .به نظر شما دختر من که با خوردن هر چیزی جوش میزنه وبأ نخوردنشونم بازم جوش میزنه من چکار کنم؟ بهش موادی رو که معمولا امن بوده رو بدم وبی خیال جوشا بشم یا نه؟ اخه من بعد این همه مدت هنوز نفهمیدم به چی حساسه. به همه داروها ومواد الرژی داره مگه میشه؟ الان فقط مرغ و کدو سبز وسیب زرد میخوره ولی بازم جوش میزنه.حتی اهن واد هم نمیخوره.می ترسم هیچی نخوره بعدا بدنش عادت کنه وبه همه چیز واکنش بده.

2728
سارا جون الان داشتم پستای قبلی رو میخوندم دیدم به یکی گفته بودی چیزی یه کوچولو اذیتش کرد ادامه بده بذار عادت کنه.
من خودمم در مورد لبنیات تجربه کردم اوایل که شروع کردم یه کم اذیت شد ولی اذیتش در حد یه کمی رفلاکس و اضافه شدن تعداد دفعش شد.
حالا مایونز خوردم یه کم شکمش شل شد ولی فقط یه بار و اتفاق دیگه ای هم نیفتاد.
یعنی بازم میتونم بخورم؟
خاطرات یک جنین

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=451885&PageNumber=1

همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
بچه ها اگه کسی نئوکیت اینفت قبلیا یا ادونس داره من گیرم خواهش میکنم کمک کنه
آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
میل بزنه
آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
ممنون سارا جون من تخم مرغ رو هم دیگه کامل از امروز حذف کردم دو شب غذا با تخم مرغ خوردم اوضاعش داغون شده دیشب از خارش تا صبح پوست صورتش دیگه به خون رسید صبح بیدار شدم دستکشاش خونی بود بمیرم براش
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
سلام خانوما دیشب پسرمو بردم پیش فوق تخصص تو رشت دکتر فلعه باغی که ازش تعریف میکنن دکتر خوبیه پسرمو نگاه کرد گفت الرزیه ک.چولو داره جای نگرانی نیس بعد گفت من با نان اچ ا موافق نیستم میتونی بهش شیر معمولی بدی هیچ اتفاقی نمیفته اگه جوش زد بیارش پیش من تاکید کردم خطر نداره گفت نه نظر شما چیه؟ بهش فقط سیتریزین داد با کرم اوسرین ..........بعد پسرم فکر کنم به مولتی ویتامین حساسه بالای شش ماهه چی باید بهش بدم . در ضمن به قطره اهن با اسانس پرتقال هم حساس بوده که چیز دیکه ای رو تست نکردم
خداجون فقط تورو دارم
نینی ناز بعضا وقتی یه ماده رو تست می کنیم دفعه اول واکنش نشون می دن مخصوصا وقتی بزرگتر باشن اما بعد که ادامه می دیم عادت می کنن به نظرم اینجور وقتا می تونیم دو سه روز همراه با انتی هیستامین ماده رو بدیم بعدش انتی هیستامین رو قطع کنیم وقتی نوزادن ادم میترسه این کارو بکنه اما نی نی تو بزرگ شده به نظرم نباید واکنشهای خفیف رو جدی گرفت
نازی و پرچین راستش رو بخواید نمی دونم بعضیا می گن اگه بی خیال شیم و ندید بگیریم بعدش تبدیل میشه به الرژی تنفسی و خدای نکرده اسم کودکان
بعضا ماده غذایی نیست که باعث اگزما میشه
صفحه اول رو بخونید یه مطلب در مورد دانسته های من از حساسیت پوستی هستش

پریسا اره اکثرا با تخم مرغ هم مشکل دارن
البته یادت باشه تو وهله اول با همون پروتئین گاوی مشکل دارن همشون یعنی من ندیدم کسی با پروتئین گاوی مشکل نداشته باشه اما مثلا با کاکائو مشکل داشته باشه

مامان شبی من اهن و مولتی رو باهم می دادم اسمش پدیاویت بود
دکتر قلعه باغی هم شنیدم خیلی دکتر خوبیه اما خوب اگه آلرژی باشه چه جوری می گه شیرخشک معمولی بخوره متوجه نشدم
مگه نی نی شما نان اچ ا می خورد؟ نان اچ ا که معمولا برا حساسیت جواب نمیده
2706