2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2016898 بازدید | 32928 پست
سلام. بچه ها دختر من توی تست پوستی به لبنیات و پروتئین گاوی الرژی داره ولی توی تست خونش الرژی نداره و صفره. حالا به نظر شما چه کار باید کرد؟ فردا پیش دکتر موحدی وقت داره دوباره. ببینم چی میگه.
ممنون سارا خانم از راهنمائیت. امپرازول رو با آب سیب بهش میدم. خیلیم سخت میخوره. از دیشبم شربت زادیتین رو شروع کردم واسش. خواب آوره و طفلک کسل شده. دل دردم میگیره اخیرا که نمیدونم از چیه. راستی من آد هم به بچه م نمیدم!!

سحر خانم من که امپرازول میدم دکتر نگفت ناشتا باشه فقط گفت صبح و شب. دکتر شما گفته ناشتا بده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چاوری جان امپرازول حتماً باید ناشتا داده بشه عزیزم. دختر من ١ ساله داره می خوره. صبحها ناشتا نیم ساعت قبل از غذا. من پودر می کنم با یک قاشق چایخوری اب میدم بهش. الان الحمدلله ٧ ماهه خوب شده ولی چون خیلی شدید بوده هنوز داره میخوره
2728
راست میگی؟ ههههههههههه چه خریه. ببخشیدا. من از شیراز اومدم واسه همین. از ٦ ماه پیش وقت گرفتم. دکتر بیشعور نباید به مریضاش خبر بده اخه. پس واسه چی پرونده تشکیل میدن و شماره می گیرن. اصلاً هیچ کاری هم واسه دختر من نکره. من خودم دارم رعایت میکنم فقط بلده تست بگیره اصلاً میبرم پیش یه دکتر دیگه. بیشوووووورررر. اعصابم خورد شد. ببخشیدا. مرسی که خبر دادی.
هانا جان دخترمن که هنوز غذارو شروع نکرده. و هر ساعتی شیر میخوره. بعد دکترش که فوق تخصص گوارش اطفاله گفت حتما مواظب باشم این دونه ها شکسته نشه قبل خوردنش ولی هیچ اشاره ای به ناشتا بودنش نکرد!! حالا من 11 صبح و 10-11 شب بهش میدم. خدارو شکر خیلی بهتر داره میشه. دیگه نمیدونم اثر امپرازوله یا زادیتن یا رژیم خودم یا هیچکدوم خودش داره بزرگ میشه و خوب میشه!((:
بجه ها کسی بوده به بچه اش شیر اسب داده باشه و مشکلی براش درست نشده باشه
میخوام امتحان کنم ببینم تاثیر داره یا نه؟
سلاممممممم من گروه خرید از حراج های انگلستان در تل گر ام دارم که یه ماهه به دستتون میرسه ایدی من در تل گرا م: maryamdarharaj@
سلام دوستان
من پسرم دوماه18روزشه
از10روزگی صورتش دونه زدتا20روزگی صورتش پرشداز دونه های قرمز
دکترش گفت حساسیت به پروتیین گاوی هست
شکمش هم خیلی شل کارمیکردتا6بار در روز ومقعدش زخم شده بود
من رژیم پروتیین گاوی روگرفتم یک هفته بعددونه ها و زخم مقعدش خوب شد
ولی تا الان هنوز مشکل شل بودن و تعداد 5تا6بار در ر.وز رو داره
یه ازمایش معمولی ادرار ومدفوع هم دادیم مشکلی نداشت
تابه حال دفع خون طوری که من ببینم نداشته
مخفی بودنش روهم خبرندارم
پیش متخصص اطفال هم میبرم

الان فقط مشکل خوب وزن نگرفتن رو داره که البته دکترش میگه مشکلی نیست
الان 4700وزنشه78روزشه
ومشکل شل کارکردن شکمش

ایا لازمه متخصص الرژی یا گوارش ببرمش

الرژی بهتره تو این شرایط یا گوارش؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
امیرحسینم/معجزه ی زندگی من /
اومدنت منو شایسته نام مادری کرد/خدایا سپاس گذارم**92/10/3
مهشید جون متاسفانه این جور بچه ها به جز پروتئین گاوی با مواد دیگه ای هم مشکل دارن
سعی کن متوجه شی بهش چیا نمی سازه
آلرژنهای خفن رو هم نخور
بادمجان کیوی خربزه توت فرنگی سویا ارده کاکائو بادام زمینی و ...
بعضیا با تخم مرغ هم مشکل دارن بعضیا مثلا با مغزها مشکل دارن کلا بچه ها با هم فرق دارن اما من یادم نمیاد موردی که فقط مشکلش پروتئین گاوی باشه یعنی اکثراااااااااااااا با مواد دیگه هم مشکل دارن
در مورد دکتر رفتن
نی نی ت کوچیکه اگه بزرگتر بود تست آلرژی می تونستی بدی هر چند اون هم خیلی قابل اعتماد نیست و بعضا جواب نمی ده هیچ دکتری متوجه نمیشه نی نی ت با چی مشکل داره خودت باید بفهمی سخت هم هست متاسفانه
دکتر موحدی دکتر خوبیه صفحه اول شماره تماسش هست معرفی داشته باشی همونروز ویزیتت می کنه
مولتی ویتامین هم نده به جاش اد بدون اسانس بده
صفحه اول رو هم بخون
رضوانی بلدرچین و تخم مرغ زیاد فرق ندارن مث همن
یادت باشه از یه عدس شروع کن و طی 10 15 روز به یه زرده کامل برسون

در مورد شیر اسب یکی از بچه ها می داد البته آشنا داشت می گن این اسبا باید یه سری واکسنا رو بزنن و گرنه شیرشون خوب نیست و از این حرفا راستش من خودم ترسیدم اما اگه آشنا داشته باشی می تونی پیش رو بگیری

هانا جان این تستا قابل اعتماد نیستن عزیزم اما مثبتا یعنی مثبت تازه منفیا هم منفی نیستن یعنی شاید مثبت باشن

اترین من تو سوپ خودمون هم پیاز نمی ریزم
اول تو سوپش مرغ بریز یعنی اول آب مرغ بده مرحله بعد خوب مرغ بعد سیب زمینی بعد هویج جعفری و گشنیز هم خوبن اما بین اضافه کردن هر ماده باید 5 روز فاصله بدی تا متوجه شی بهش می سازه یا نه

چاوه ری اد رو که فک کنم از همون ماه اول می دن بازم دقیقا یادم نیست از چند روزگی اما بپرس
راستی چاوه ری یعنی چی؟
2706