2726
دو هفته ست زایمان کردم،نوک سنه ام شقه شقه شده،هر بار با گریه به بچه ام شیر میدم،بدجوری کلافه و عصبیم کرده،چقدر دیگه طول میکشه خوب بشع؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید موقع شیردهی هاله قهوه ای رنگ هم توی دهن نی نی باشه...اگه فقط نوک سینه رو بگیره همین طوری زخم میشه....
کرم شقاق سینه هیدرودرم هم خوبه ولی به سرعتی که ماستلا اثر میکنه نیست
تیکرم رو که حذف کردین...مهرانم بیست ماهشه.
2728
نباید بشوری چون پوستش خشک تر میشه . . چقدر دوران درد اوریه ولی میگذره چند روزه تا پوستش ضخیمتر بشه. کره بمال روش یا کمی از شیر خودت رو بمال روش . چرب نگهش دار
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره
وای نگو منم سینه ام زخم شده بود و ازش خون می چکید...دکتر به من پماد داد ولی گفت بهترین راهش اینه که شیرخودت را روزی چندبار بریزی روی زخمت و باز بزاریش..و اول از سینه ای که مشکل نداره به نینی کامل شیر بدی
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
منم اینطوری شده بودم .. تو بروشورای بیمارستان خونده بودم بهترین چیز اینه که از شیر خودن آغشته بکنی ... چیز دیگه ای اسنفاده نکردم ..

یه نکته مهم اینکه شیردهی از پستانی که ترک خورده رو قطع نکن.
اتفاقا یکی دیروز میگفت دنبه گوسفند سریع زخم سینرو میبنده و خوبش میکنه من خودم امتحان نکردم ولی اون طرف خودش بچه کوچیک داشت و امتحان کرده بود میگفت اب رو اتیشه
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم
حلقه و ریسه اسم و گلهای نمدی سفارش دوست عزیزم روشنک با توجه به کاغذ دیواری و سرویس خواب طراحی شده است

آپلود عکس

آپلود عکس

برای نمونه کارهای دیگه میتونید به وبلاگم سر بزنید

www.jshntavalod.blogfa.com
وبلاگ من http://jashntavalod.blogfa.com/