2733
2734
عنوان

توی خنچه شب یلدا که برای نو عروس میبرن چی میگذارند ؟سنتی ها کمک !

| مشاهده متن کامل بحث + 58155 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدیثه خانوم گل همونطور که گفتم توی ظرفت تا نصفه آجیل بریز بعد تور یا ارگانزا را گرد ببر و و وسطش آجیل بریز و بعد هم جمعش کن و با روبان ببند میتونی از قبل روبان را از لای تور یا ارگانزا رد کنی و بد که آجیل را ریختی توش دو سر روبان را بکش تا جمع شه و و بعد یک پاپیون بزنی
2731
عزیزم این چیز ها دیگه تغریبا قدیمی شده . دیگه مد نیست .
ولی خوب کسانی هستند که هنوز حوصله ووقت این کارها رو دارن .
به نظر من یک ظرف از میوه های فصل به علاوه انار و هندوانه تزئیین شده . شیرینی . یک تکه طلا . یک پارچه .
آجیل شب یلدا .
بعدش هم تو گیر و دار این مسائل نباشید زیاد مهم اخلاق های دو طرف هست که با هم تفاهم داشته باشن و بتونن باهم زندگی کنن من خیلی ها رو می شناسم که تمام مراسم ها رو تمام و کمال و به بهترین نحو ممکنه برگزار کردند ولی نتوانستند یک ماه زیر یک سقف باهم زندگی کنن .
2738
من عاشق این رسم و رسوماتم ولی متاسفانه برای خود من هر جا که پای این رسم و رسومات به میون اومد رسمشون نبود .برای شب یلدا انواع پشمک و حلوا کیک به شکل هندوانه. کادو برای پدر و مادر و برادر و خواهر عروس طلا برای عروس خانوم .شیرینی و میوه و آجیل پالتو و چکمه برای عروس خانوم دیوان حافظ برای عروس(البته اگه اهلش باشه )