2733
2739
؟؟؟؟
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
من ماسک مووی کلیون و اورئال استفاده کردم. چون موهای خشکی دارم. اما به نظر من کلیون اصلا قابل مقایسه با اورئال نیست . اورئال خیییییییییییییییلی بهتره. کلیون خیلی موهامو ابریشمی نمیکرد. جهت تکمیل اطلاعات باید بگم اورئال رنگ قرمزش و کلیون رنگ آبیشو استفاده کرده بودم .
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

من از لوسیون بانوانش، کرم دست و صورت و لوسیون بدنش راضی هستم، همینطور از کرم ضد عرقش

یک نمایندگی خیلی خوب توی کوچه مروی داره ، که من از اون همیشه خرید میکنم.... اما مثلا از خط چشمش یا لوازم آرایشی اش راضی نبودم