2703
2553
؟؟؟؟
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من ماسک مووی کلیون و اورئال استفاده کردم. چون موهای خشکی دارم. اما به نظر من کلیون اصلا قابل مقایسه با اورئال نیست . اورئال خیییییییییییییییلی بهتره. کلیون خیلی موهامو ابریشمی نمیکرد. جهت تکمیل اطلاعات باید بگم اورئال رنگ قرمزش و کلیون رنگ آبیشو استفاده کرده بودم .
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

من از لوسیون بانوانش، کرم دست و صورت و لوسیون بدنش راضی هستم، همینطور از کرم ضد عرقش

یک نمایندگی خیلی خوب توی کوچه مروی داره ، که من از اون همیشه خرید میکنم.... اما مثلا از خط چشمش یا لوازم آرایشی اش راضی نبودم