2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به شرایط بدنی داره . کسانی که اصلا ویار ندارن و سه ماه اول غذا به اندازه کافی می خورن خوب وزن زیاد می کنن .
ولی من سه ماه اول چهار کیلو کم کردم به خاطر ویار شدید. ماه چهارم هم همون وزن بودم و از ماه پنجم شروع به چاق شدن کردم الان که بیست و سه هفته هستم تازه برگشتم سر وزن قبل از بارداریم .
اگر لاغر باشی و اضافه وزن قبل از باداری نداشتی باید چاق بشی و لی کسانی که قبل از بارداری اضافه وزن داشتند زیادنباید چاق بشن .
دکترم می گفت نرمالش هفته ایی نیم کیلو هست . یعنی ماهی دو کیلو . می گفت اگر بیشتر ازاین باشه جای پیگیری داره ولی اگر کمتر هم باشه مشکلی نیتس.
2728
بستگی داره...من چون از اول ویار نداشتم و خوراکم خوب بود تا پایان ماه 4 ...6 کیلو اضافه کردم.......الان که تو هفته 23 هستم 11 کیلو اضافه کردم.....من قبل از بارداری خیلی لاغر بودم
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
بستگی داره...من چون از اول ویار نداشتم و خوراکم خوب بود تا پایان ماه 4 ...6 کیلو اضافه کردم.......الان که تو هفته 23 هستم 11 کیلو اضافه کردم.....من قبل از بارداری خیلی لاغر بودم.....
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
عزیزم افزایش وزن در مورد همه یکسان نیست . من الان هفته 16 هستم و ویار نداشتم و می تونستم غذا بخورم ، 5/2 کیلو اضافه کردم . دکترم هم گفت 3 ماه اول افزایش 3-1 کیلو طبیعیه ولی بعد از اتمام ماه 3 وزنم اضافه نشده.
2706