نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > آمادگي و اقدام براي بارداري > اقدامی های پاییز (مهر ، آبان ، آذر )

موضوع: اقدامی های پاییز (مهر ، آبان ، آذر ) + اظهار نظر

صفحه 254 از 264 اول قبلی  249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
كنجدي بلا پست ها : 1951عضویت:1392/6/17
1392/10/8 - 12:16 عصر
الان یه هفتس یا میشینم تواب و سرکه یا جوش شیرین این اخری گفتن اب و نمک هم خوبه مردم بخدا
rouhan پست ها : 326عضویت:1392/7/11
1392/10/8 - 2:17 عصر
کنحدی جونم درکت میکنم عزیزممم منم باز دیروز رفتم دکتر زنان بهم گفت
تریامسینولون ان ان و با کلوتریمازول مخلوط کن بزن به محل خارش....دیشب زدم خوب بود
یه پماد دیگه هم داد لکورکس که گفت روزی که اقدامت تموم شد مثلا 20 پری این پماد وازینال و استفاده کن..گفت اگه باردار شدی موردی نداره
عزیزممم جوش شیرین و سرکه برای بعضی ها نتیجه عکس میده و بیشتر خارش و تشدید میکنه

سنو هم کردم تخمک خوب هم نداشتم فقط یکی بود گفت بد نیست شب باید برم دو تا سوزنکاچ سی جی بزنم....ولی امیدی به این ماه هم نییت
انشالله که هم آزمایشات خوب باشه هم از شر خارش و عفونت خلاص شی عزیزممم
خداجون!!!مواظب رویین و نی نی تو دلم باش......
1392/10/9 - 11:23 عصر
سلا م بچه هاااا امیدوارم خوب و خوش باشی
کنجدی جون رفتی آز بدی؟؟؟
طناز "مامان موشمولو"آنلاین پست ها : 14519عضویت:1391/8/12
1392/10/10 - 5:06 صبح
سلام به خوشملای خودم خوبین
ناناز جونم نی نی چطوره به این دکی بگو من گیر جنسیتم خخخ میخوام شوهرش بدم یا زنش بدم مشتری پاشه خاله قربونش بشه جوجو کوشمولو خوشمله
روهان جونم انشاالله که با این امپول یه دو قلو بیاد تو دلت عزززیزم فقط با ارامش برو اقدام
کنجدی جوش شیرین خوب میکنه سرکه اصلا نزن بدتر میکنه
کنجدی بهت امپول نداده واسه عفونتت ؟من یه بار خیلی بد عفونت کردم امپول بهم داد
مامان مهزیار کوشی؟مرمری چطوری؟
ارزو شنیدن صدای قلب نی نی مباااااااااااارکه ایشاالله که 120 سال بزنه واستون صحیح و سالم
بقیه چطورین فاطیما مامان پسر گلی و ....
خدا جونم به خاطر معجزه ایی که بهم دادی روزی صدهزار بار شکر کنم باز کافی نیست ... خدا جونم التماس میکنم خودت مواظب معجزه الهی من باشی ....خانمم مادرم حضرت زهرا(س)هدیه ایی که بهم دادی رو بیمه خودتون کردم خودتون مواظبش باشین به شما میسپارمش
خدایا مواظب نینیم باش       فقط 21 هفته و 5 روز به تولد ثمره عشقمون طاها باقی مونده !
1392/10/10 - 5:09 صبح

حالا از خودم بگگگگگگم
من همون روز که اینجا گفتم شوشو مریض(البته یادم نیست گفتم یا نه ) خودم فرداش مریض شدم چشمتون روز بد نبینه به قدری حالم بد شد که نگو سر درد شدید و سرگیجه و تهوع و .........خلاصه همه چی با هم تو این مریضی و حال خرابی پری خانمم تشریف اورده بودن یعنی از بالا و پایین وضعیت قرمز بود و خررررررررررراب
رفتم دکتر گفت فشارت خییییییییلی پایین سریع سرم زدن بهم با یه عالمه آمپول هی میریختن توش
خلااااااااااااااصه دیروز یه مقدار بهتر بودم که رفتم سرویس مبل و ناهار خوری سفارش دادم انقدر یافت اباد گشتم .امدم خونه دوباره حالم بد شد
نمیدونم چرا شبا سرفه های خیییییییییییییلی بدی میومد سراغم هرچی اب جوش میخوردم و شربت میخوردم فایده نداشت
این بود ماجرای اقدام نکردن من
الانم نمیدونم روز چند پری هستم ولی فک کنم دیگه باید هفته دیگه میرفتم اقدام ولی با این حال خراب و بدن ضعیف نرم بهتر البته شایدم برم دارم خودمو شوشو رو میسازم اگه شوشو راضی شد برم اقدام اگر نه که دیگه هیچی
فقط تنها خوبی مریضیم این بود که 1 کیلو لاغر شدم تو 3 روز خخخخخخ

خدا جونم به خاطر معجزه ایی که بهم دادی روزی صدهزار بار شکر کنم باز کافی نیست ... خدا جونم التماس میکنم خودت مواظب معجزه الهی من باشی ....خانمم مادرم حضرت زهرا(س)هدیه ایی که بهم دادی رو بیمه خودتون کردم خودتون مواظبش باشین به شما میسپارمش
خدایا مواظب نینیم باش       فقط 21 هفته و 5 روز به تولد ثمره عشقمون طاها باقی مونده !
1392/10/10 - 5:10 صبح
بچه ها شما دکترتون چه روزایی بهتون گفتن اقدام داشته باشید ؟
من از دکی یادم رفت بپرسم
به نظرتون 15 یا 16 پری تا 20 پری اقدام برم امیدی هست ؟
البته هر روز نمیتونم برم یه روز در میون شاید بتونم برم در کل 3 یا 4 بار اقدام میشه چون شوشو فک نکنم همکاری کنه مخالف شدید
یه سوال دیگه
من تو اقدام برم تا زمانی که معلوم نیست باردارم یا نه میتونم دندونمو درست کنم؟عکس قبلا انداختم نیازی به عکس نیست فقط میخوام درستش کنم یا درش بیارم
1392/10/10 - 5:11 صبح
بچه ها از همتون ممنون به خاطر تبریکاتون بابت خونه جدید بوووووووووس
ولی تو این خونه حس خوبی دارم فک کنم نی نی قراره تو این خونه بیاد و بازی کنه
1392/10/10 - 12:34 عصر
سلام طناز جون انشالله که بهتری عزیزم
اقدام و برو گلم معمولا از روز 12 تا 20 یه شب در میان بستگی به درهای پریت داره...اگه دورهات گوتاهه از 8 پری تا 18 یک شب در میان
اگه دندونت نیاز به عکس نداری میشه اشکالی نداره ولی هر چه زودتر به دندونت برس عزیزم
1392/10/10 - 12:56 عصر
سلام ناناز جون تا موقعی که بری سنو جنسیت این روش و امتحان کن 100 نیست واسه سرگرمی بیشتر

مقداری از ادرار رو در یک لیوان بریز وبه کم جوش شیرین به اندازه ای که انگشت سبابه و شصت میخواهی برداری
ببین مثل ماشین فس فس و کف میکنه یا تغییری نمیکنه
گفتن اگه فس فس کرد یعنی پسره ولی بچه های کلوپ های دیگر که امتحان کرده بودن نی نی دختر داشتن

حالا زود امتحان کن ببین نتیجه چه میشه ...حتما بیا بگو
Sepi پست ها : 126عضویت:1392/8/26
1392/10/10 - 1:38 عصر
من اقدامی اذر بودم الان نی نی دارم 5 هفته 2 روزشه
تمام دقايق مانده از عمرم به همراه زيبا ترين بوسه هاي عاشقانه هديه اي براي تو کوچولوي مامان .
       فقط 5 هفته و 5 روز به تولد Silvana باقی مونده !
1392/10/11 - 2:41 صبح
روهان نه فک نکنم نیازی به عکس داشته باشه
دوره ام اینسری 29 روز بود الانم دردای تخمک گذاری دارم ولی نمیتونم اقدام کنم تا 1شنبه به خاطر اخر ماه صفرو اول ماه ربیع الاول و به خاطر شوشو که راضی نمیشه
این ماهم از دستم پرید با این اوصاف گریهههههههههههههه
کنجدی تو چطوری بهتر شدی؟
ناناز کوشی جیگمل؟
ابی دیگه کم سر میزنی اینجا هااااااااااااااااااا
مامان مهزیار خوفی؟
بقیه چطورین؟
سپی جون مبارکت باشه عزیزم ایشاالله صحیح و سالم بیاد بغلت عسیسم
1392/10/11 - 2:43 صبح
رااااااااااستی تا یادم نرفته
ســــــــــــــــــــــــــــــال نو مباااااااااااااااااااااااااااااااارک ایشاالله که سال خوبی باشه براتون پر از شادی و برکت و سلامتی و هزااااااااار البته نی نی های گوگول موگول و موشول کوچول
هوووووووووراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

آبي رنگآنلاین پست ها : 9931عضویت:1389/11/6
1392/10/11 - 9:54 صبح
سلام دوستان
اینجا هوا خیلی آلوده هس اکثر جا ها تعطیله
من برا تهوع آلبالو خوردم خوب شدم
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته اي چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شايد نوشته باشم هرچه دعا کند
       فقط 2 هفته و 5 روز به تولد علیسان باقی مونده !
مامان مهزيار پست ها : 293عضویت:1391/4/28
1392/10/11 - 11:39 صبح
سلام دوستان
آغاز سال 2014 میلادی مبارک.

طناز جون منم خوبم عزیز. مبل هایی که سفارش دادای مبارک.

منم این ماه شوشو رو راضی کردم تا اقدام داشته باشیم. البته 1 بار اقدام داشتیم حضرت آقا بیمار شدند و کلی ناز داشتند و حالا هم میگه تازه خوب شدم بدنم ضعیف برای همین الان که موقع اش از اقدام خبری نبوده
منم امیدوارم حالا ببینم خدا چی صلاح میدونه من که راضیم به رضای خودش.
خدايا ممنون . دومين فرشته ي زندگي من بعد از هفت ماه و 17 روز انتظار مهمون دل ماماني شد.
       فقط 29 هفته و 5 روز به تولد دومین فرشته زندگی من باقی مونده !
1392/10/11 - 12:41 عصر
سلامممممممممممممممم کریسمس مبارکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

ارزو مواظب خودت باش از خونه بیرون نیااااااااااااااااا
طنازی و روهان جان امروز وقت دکتر دارم بچه ها دعا کنین ازمایشمو ببرم و معاینه یعنی میشه بگه خوبی
نازی پس کجایی
1392/10/11 - 12:43 عصر
کسی نیستش؟؟؟
1392/10/11 - 9:10 عصر
مامان مهزیار ایشااله که نی نی تو دلته عززززززیزم
ارزو مواظب خودت باش و کم بیرون برم
کنجدی رفتی دکتر بیا خبر بده ایشاالله خوش خبر باشی عسیسم
ناناز کوشی؟
روهان جونم چطوری عسیسم ؟
1392/10/11 - 11:52 عصر
سال 2014 مبارک

طناز جون از شبی که سوزن اچ سی جی زدم زیر دلم درده نمیدونم چکار کنم

کنجدی جون انشاالله دکترت خبر خوش و میده و میگه همه چه روبراهه عزیزم

مامان مهزیار جون اشکال نداره روزهای باقیمونده رو برو اقداممم انشاالله که با خبر های خوش بیایی گلم

بچه ها مواظب خودتون باشین
آبي رنگآنلاین پست ها : 9931عضویت:1389/11/6
1392/10/14 - 11:59 صبح
سلام دوستان خوب بید حال شما؟
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته اي چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شايد نوشته باشم هرچه دعا کند
       فقط 2 هفته و 5 روز به تولد علیسان باقی مونده !
1392/10/14 - 12:19 عصر
سلام دوست جونا چرا از نازی خبری نیست؟
ارزو خوبی عزیزم نی نی چطوره؟
طنازی و روهان شما چه خبر طناز رفتی اقدام؟
من رفتم دکتر اول اینکه گفت دیگه عفونت نداری اما نمیدونم این سوزشم پس از چیه اخه هنوزم موقع نزدیکی میسوزه
در مورد تیرویید گفت هنوز بالاس و دو ماه دیگه باید قرص بخورم دوباره ازمایش خخخخخ ما رفتیم اسفند
صفحه 254 از 264 اول قبلی  249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: