2737
2734
سلام
زیر دلم تا کمرم درد میکنه. البته زمانش منظم نیست دردش هم مداومه ولی خوب شدته کمو زیاد میشه
ببخشید یه جورایی انگار حالت دفع دارم
ممکنه درد زایمان باشه؟
پاشم ساک مو ببندم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم چرا اینقدر سهل انگاری میکنی...بچه الان دیگه جایی واسه تکون و نفس کشیدن نداره...من آخر هفته٣٧ زایمان کردم ابته به خواست خودم و سزارین قبلش امپول وایه تکمیل ربه زده بودم اما جانب احتیاط خیلی داشتم چون بند نافبلند بود از خفگی نگران بودم یک روز درمیان حتما نوار قلب و انقباض میگرفتم...مگه هفته های آخرشوخیه...آخرم یه درد ساده مثل تو بود گفتن دهانه رحم یکی دوسانت باز شده...پاشو برو یه تست قلب و انقباض بدی الان آخرای کا ره و باید حواستو حوب متوجه بچه کنی...ایشاله به سلامتی فارغ میشی...اصلا نترس قشنگترین لحظات زندگیتو میخوای تجربه کنی حتی اگه دردای بدنیش خیلی سخت باشه اما هر دفعه که یادت بیفته از ذوق وجود دلبندت اشک شوق میریزی...
مرسی نه ترشحام مثل همیشه اس
من دیگه حوله مو برداشتم برم حموم
بعد اگه بهتر نشدم شوهرمو بیدار کنم بریم بیمارستان
دعا کنید درد زایمان نباشه من ایران نیستم اینجا تنهام هنوز مامانم نیومده
فرانک هنوز ساکتو نبستی؟ هفته سی و هفتی ها دختر همه جیزت باید دم دست باشه. درد زایمان نیست جون مداومه، اکه اروبایی که خدمات ٢٤ ساعته واسه باردرا هست زنک بزن ماما میاد جکت می کنه. جاهای دیکه رو نمی دونم.
هر جی قسمت باشه همون میشه نکران مامانت هم نباش خدا باهاته.
Don’t be so open-minded your brains fall out..
2706