عوامل و علايم پاره شدن يا سوراخ شدن كيسه آب چي هست؟ - صفحه 2

موضوع: عوامل و علايم پاره شدن يا سوراخ شدن كيسه آب چي هست؟ + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
narges پست ها : 310عضویت:1387/8/4
1389/9/21 - 2:12 عصر
من رفتم سونو دادم و خدا رو شكر مشكلي نبود ممنون از همفكري و راهنماييتون ....
مامان امير عباس پست ها : 160عضویت:1390/9/9
1390/9/9 - 9:20 عصر
من هشت ماه و نيم هست كه باردار هستم .تمام سونوهايي كه انجام دادم بچه سالم بوده و قد و وزنش طبيعي بوده به نظر شما زايمان طبيعي بهتره يا سزارين با توجه به اينكه زخم روده (كوليت)هم داشته ام و ميترسم خونريزيم عود كنه

غزلك*مامان فسقلي* پست ها : 5185عضویت:1388/6/30
1390/9/10 - 1:02 صبح
پارگي زماني است كه حجم زيادي آب يكباره از شما خارج شود مثلا به اندازه يك سراميك زير پاي شما و كل لباستان خيس مي شود. اين پارگي واضح كيسه آب است. اگر اين اتفاق بيفتد چه قبل هفته 37 و چه بعد از هفته 37 بايد به حالت خوابيده برويد و پا ها را بالا قرار مي دهيد و ايستاده قرار نمي گيريد و خودتون رو به بيمارستان مي رسانيد. اگر بعد از هقته 37 باشد كه نشانه زايمان است و درد ها شروع مي شود و ...

اگر قبل هفته 37 اتفاق بيافتد پيگير مي شوند و علت را پيدا مي كنند و اگر عفونتي باشد اون رو پيدا مي كنند وتا اونجايي كه امكان دارد بچه رو نگه ميدارند. اگر آب دور بچه به يك حداقلي برسه مجبور به بيرون آوردن بچه مي شوند.

موقعي كه سوراخ ميشود تشخيص مشكل ميشود. نمناكي در لباس زيرتان مي بينيد و بايد ديد كه ترشح است يا دفع ادرار بر اثر بي اختياري است (بعضي مادران در ماههاي آخر دچار بي اختياري ادرار ميشوند) و يا كيسه آب سوراخ شده است.

ترشح كه وضعييتش معلومه ، رنگي و كلا غليظ تر از مايع دور بچه است. براي اينكه مادر بفهمد كه ادرار است يا مايع دور بچه ، از مادر مي خواهيم كه بره دستشويي و مثانه را كاملا خالي كند و يه نوار بهداشتي تميز توي لباس زيرش بگذاره و چند تا سرفه ملايم بكند و نه شديد. اگرنواربهداشتي نمناك نشد بس مشكلي نيست و لي اگر نمناك شد سواخ شدگي كيسه آب است و به بيمارستان مراجعه مي كنيد و پس از دو روز استراحت و پيدا كردن علت و درمان، سوراخ شدگي ترميم مي شود.
هنوزم تو اين هياهو، توي اين بغض شبونه...من و گنجشكاي خونه ديدنت عادتمونه
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: