نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > براي از بين بردن سياهي كشاله ران چي كار بايد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟

موضوع: براي از بين بردن سياهي كشاله ران چي كار بايد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟ + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 3 مهمان
♥الــــــــي♥ پست ها : 3470عضویت:1389/8/24
1389/8/28 - 11:40 صبح
راهي رو بلديد؟
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall
ماماني يه فرشته پست ها : 3049عضویت:1387/6/9
1389/8/28 - 1:04 عصر
عزيزم اول بايد سعي كني از پوشيدن شلواراي تيره خودداري كني مخصوصا شلوارايي كه رنگ هم مي دن بعدش وقتي از حمام مي ياي بيرون حتما بايد خوب خشك كني اگر مي توني از پودر بچه فيروز استفاده كن يعني هر وقت اون محل و تميز كردي و خوب خشك كردي پودر بهش بزن

يه راه ديگه هم هست كه بايد حوصلت بشه

حنا رو با آب به صورت يه خمير در بيار بزار يه 1 ساعت همين طوري بمونه تا رنگش خوب در بياد بعد بزار اون قسمت بايد يه 1 ساعت تا 1ساعت و نيم دراز بكشي روشم يه كيسه فريزر بزار تا خشك نشه(بشين يه فيلم و از اول تا آخرش ببين) اين راه عاااااليه درست ممكنه تا يك هفته اون قسمت قرمز باشه (رنگ حناست)ولي كيفش و بعدش مي كني بعد از اين كار حتما اون مراحلي و كه بالا گفتم هم انجام بده

از اين حنا قسمتاي ديگه هم مي توني استفاده كني
ميگن : خدا آدمايي رو كه خيلي دوست داره زياد امتحان ميكنه! اينطور كه من حساب كردم ،" خدا ديوونه ي منه" ...!!!
1389/8/28 - 1:07 عصر
ماماني فرشته جوون شما از اين روش خودت استفاده كردي؟
ماماني يه فرشته پست ها : 3049عضویت:1387/6/9
1389/8/28 - 1:20 عصر
اره عزيزم من خودم نتيجه گرفتم و به همه اطرافيانم هم گفتم اين و مربي شنامون بهمون گفته بود من چون چهار زانو خيلي ميشينم براي همين كنار پام سياه شده بود كه با اين كار سياهيش كامل برطرف شد

مرسده جون من الان يك سال ميشه دارم استفاده مي كنم تازه به دكترم هم گفتم گفت ايرادي نداره بعدشم فقط بايد به كشاله ران بزني نه به جاي ديگه

آهان دكتر بهم گفت از جانسون اصلا استفاده نكن
ميگن : خدا آدمايي رو كه خيلي دوست داره زياد امتحان ميكنه! اينطور كه من حساب كردم ،" خدا ديوونه ي منه" ...!!!
AAzAA پست ها : 14956عضویت:1389/5/18
1389/8/28 - 1:50 عصر
منم اين مشكلو دارم علاوه بر سياه شدن زبر هم هست انگار كه پوستم كمي چروك شده باشه احتمالا به خاطر بارداريم بوده ولي نميدونم چي كارش كنم لطفا بيشتر راهنمايي كنيد
خدايا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشي و ما رستگار
ويكي جونم پست ها : 1070عضویت:1389/6/18
1389/8/28 - 3:03 عصر
من شنيده بودم واسه اينكار حناي يزدي خوبه
كه رنگ هم نداره ولي خودم تجربه نكردم
e-room پست ها : 25عضویت:1389/5/2
1389/8/28 - 3:58 عصر
حجامت هم تاثير داره.

يه جا هست "تهران درمان" از تاثيرات مختلف حجامت مثل از بين بردن جوش هاي صورت يا گودي زير چشم يا خون مردگي و ... ( حجامت تخصصي ) از شون بپرسيد.

02188829056
02188829057
02177571896
02177584945
تلفن مديريت :
09123493115

[ نميدونم هنوز هم حجامت ميكنن يا نه ، اما كارشون تميزه مجوز بهداشت هم دارن ]
maryam پست ها : 3643عضویت:1389/7/12
1389/8/28 - 4:08 عصر
مرسده جان شما از هيدرودرم خودتون استفاده كرديد؟
1389/8/28 - 4:34 عصر
هيدرودرم منم شنيده بودم
مامان ياسين پست ها : 1064عضویت:1389/1/28
1389/8/28 - 8:05 عصر
من شنيدم ماست يا أبليمو باعث ميشه حنا رنگ نگيره البته خودم امتحان نكردم كسي تجربه اي داره؟
به سلامتي اونيكه 9 ماه لگدش زدي و يك بار هم ازت نپرسيد چرا؟
يار مهربان پست ها : 636عضویت:1389/7/22
1389/8/28 - 9:20 عصر
ميتوني از نمك حمام(بدن) استفاده كني موثره
يلدا پست ها : 687عضویت:1389/3/9
1389/8/28 - 10:25 عصر
حنا رو قبول دارم عاليه ولي خوب وقت نميكنم خيلي وقته كه بشينم اينكارو بكنم ...
مامان فرشته براي نقاط حساس چي ميشه پودر بچه استفاده كرد؟
براي رفع تيرگي منظورمه ...
نازلي پست ها : 903عضویت:1389/8/25
1389/8/29 - 1:08 عصر
مامان مهرسا نمك حمام را كجاها دارن ؟؟؟؟؟؟؟
مصارفش براي چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آدم برفي از خجالت آب شد ، كودك گرسنه اي به هويج دماغش زل زده بود ...
بهار* پست ها : 8473عضویت:1389/8/30
1390/4/3 - 9:14 عصر
بچه ها حنا 2نوع داريم بي رنگ و با رنگ ؛كدومش?
helen700 پست ها : 567عضویت:1389/8/16
1390/4/4 - 12:58 صبح
كرم مخصوص اين كار هست تو بازار
يه سرچي بكنين تو اينتر نت مياره
سارا * متين *آنلاین پست ها : 4879عضویت:1388/7/29
1390/10/18 - 7:29 عصر
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=163255&PageNumber=5

تنها از بين برنده سياهي پوست بدن
خدايا ازت سپاس گذارم به خاطر اينکه به زندگيم برکت داده اي و اکنون از راههايي که گمان دارم يا گمان ندارم، آرزوهايم را در جهت خير و صلاح همگان، برآورده مي کني!
دايانا پست ها : 111عضویت:1389/4/28
1391/4/13 - 1:00 عصر
رفع تيرگي ناحيه تناسلي و ديگر اندامها

تيرگي زير بغل و كشاله ران

هيپرپيگمانتاسيون، يا افزايش رنگ پوست غالبا بدليل توليد بيش از اندازه، شكل گيري غير طبيعي و توزيع غير طبيعي رنگدانه ملانين رخ مي دهد، كه رنگ قهوه اي تيره يا سياه پوست، مو، غشاء مخاطي، ناخن، بافت مغز، قلب و بخشي از چشم را به عهده دارد.

اين تغييرات مي تواند واكنش غير طبيعي ساير رنگدانه هاي پوست مثل كاروتنوئيد (مسئول رنگ زرد)، اكسي گلوبين (رنگ قرمز) و هموگلوبين (رنگ آبي) باشد.

هيپرپيگمانتاسيون غالبا بدليل قرارگيري در معرض آفتاب رخ مي دهد، اگر چه علل ديگري از جمله علل متابوليك، هورموني، نئوپلاستيك و اختلالات التهابي، مسموميت شيميايي، داروها، نقايص ژنتيكي، آسيب حرارتي، رادياسيون و مواد حساس كننده به نور بر روي پوست نيز مطرح هستند.
انواع گوناگوني از تيرگي هاي خوش خيم بطور معمول ديده مي شود. اختلالات تغذيه اي مزمن نيز ممكن است فرد را به سوي اختلالات پيگمانتاسيون پيش ببرد.
هيپرپيگمانتاسيون مزمن و بدون علامت مي تواند فرد را از نظر رواني و اجتماعي تحت تاثير قرار دهد. اين اختلال مي تواند با شدت و محل متفاوت ديده شده و به مرور كم رنگ تر شود.

علل مختلفي مي تواند باعث تيرگي زير بغل و كشاله ران پوست گردد، كه مهمترين آن عبارتند از:

1- آكانتوزيس نيگريكانس: باعث تغيير رنگدانه هاي پوست در نواحي چين هاي پوستي مي گردد و غالبا با خال گوشتي پوست همراه است. اين مشكل غالبا در افراد جوان تر از 40 سال ديده مي شود و معمولا بصورت ژنتيكي منتقل مي شود.
اين مشكل اغلب با چاقي يا اختلالات غدد درون ريز از جمله هيپوتيروئيديسم يا هيپرتيروئيديسم، آكرومگالي، بيماري پلي كيستيك، ديابت و كوشينگ همراه است.اگر اين مشكل در افراد بالاي 40 سال ديده شود، معمولا با بدخيمي همراه است.

2- اريتراسما: يك عفونت سطحي مزمن در نواحي كه روي هم قرار مي گيرد از جمله زير بغل، زير سينه ها و كشاله ران مي باشد. عامل ايجاد كننده آن نوعي كورينه باكتريوم است كه در پوست نرمال ديده مي شود. بروز اين بيماري با افزايش سن بيشتر مي شود ولي در هر سني قابل رويت است. علائم بصورت تيرگي چين هاي بدن كه بيشتر مرطوب مي مانند، ديده مي شود. ممكن است عفونت غير علامت دار باشد و دوره بيماريها ممكن است از چند ماه تا چند سال وجود داشته باشد. گسترش عفونت به تنه و بازو امكان پذير است. بيشتر بصورت لكه هاي قهوه اي و گاهي قرمز ديده مي شود و ممكن است پوسته دار نيز باشد. بيشتر در نواحي كشاله ران زير بغل و زير سينه ها ديده مي شود.

3- اينترتريگو: يك مشكل التهابي چين هاي پوستي است كه با گرما، رطوبت، اصطكاك و عدم عبور جريان هوا بدتر مي شود. ممكن است بر روي آن باكتريها، قارچ يا ويروس سوار شوند و باعث ايجاد عفونت شوند.
اين مشكل اغلب، نواحي تناسلي كشاله ران و چين هاي شكمي ديده مي شود اين مشكل اغلب در افراد چاق و ديابتي ها ديده مي شود.
اين بيماري با خارش و سوزش چين ها همراه است. معمولاً بصورت فصلي است و با عدم رعايت بهداشت بدتر مي شود.

4- تينه آورسيكالر: اين بيماري نوعي عفونت قارچي سطحي و خوش خيم پوست است كه با ضايعات لكه اي تيره يا روشن بر روي سينه و پشت مشخص مي شود. در افراد مستعد، عودهاي مجدد پس از درمان ديده مي شود.عامل ايجاد كننده آن مالاسزيا فوفور است كه نوعي فلور نرمال پوست است و در همه افراد بالغ ديده مي شود. بيشتر در آب و هواي گرم و مرطوب ديده مي شود. ممكن است بر سطح ضايعات پوسته هاي ريزي مشاهده شود و معمولا فرد خارش بسيار مختصري دارد.

5- كانديدياز: عفونت قارچي پوست كه توسط كانديدا آلبيكنس ايجاد مي شود. كه پوست و گاهي غشاء مخاطي را درگير مي كند. در افراديكه دچار بيماريهاي داخلي از جمله ديابت، سندرم كوشينگ، هيپوتيروئيديسم، هيپرتيروئيديسم هستند، عفونت شديدتر خواهد بود.
از طرفي تغييرات هورموني مي تواند با تغيير رنگدانه پوست همراه باشد.

با توجه به اينكه علل تيرگي بسيار متعدد است بررسي و معاينه كلنيكي جهت تشخيص علت بسيار مهم است. از اين جهت مراجعه به متخصص پوست بسيار ضروري است. هيپرپيگمانتاسيون ممكن است حتي پس از درمان اختلال زمينه اي نيز باقي بماند.
استفاده از كرمهاي بي رنگ كننده در مورد تيرگي كه خصوصا عمقي تر باشد ممكن است مفيد نباشد. در مواردي استفاده از تركيبات لايه بردار كمك كننده است.

رفع تيرگي قسمتهاي مختلف بدن

كرم لايه بردار يا روشن كننده ميتواند مفيد باشند ولي براي بعضي نواحي بدن مثل زير بغل بايد پزشك تجويز كند كه البته تاثير آن هم موقت است و همچنين اول بايد علت تيرگي مشخص شود!
استفاده از ژيلت ميتواند موجب التهاب و سپس تيرگي شود كه ميتوانيد از صابونهاي ضدالتهاب يا روشن كننده مثل بابونه استفاده كنيد.

كرمهاي لايه بردار و روشن كننده بيشتر براي صورت تهيه و تجويز ميشود! بعضي كرمهاي لايه بردار، روشن كننده هم هستند. البته كرمهاي لايه بردار عوارض خاص خود را دارند.
بهترين راه براي روشن كردن پوست استفاده از صابونهاي گياهي روشن كننده پوست مانند صابون ان جي و صابون روشن كننده گل سيتو و... ميباشد.

در صورتي كه تيرگي ناحيه تناسلي يا زير بغل طبيعي باشد و مربوط به بيماري قند و ... نباشد ميتوانيد براي روشن كردن و رفع تيرگي از صابون گياهي ان جي استفاده كنيد كه از عصاره چند گياه موثر در روشن كردن پوست تهيه شده و مانند صابون هاي عادي نيز ميتوان از آن در شستشوي قسمتهاي مختلف هم استفاده كرد.
صابون ان جي عوارضي ندارد و از داروخانه ها يا عطاريها قابل تهيه ميباشد. اين صابون بعنوان ضد جوش و ضد لك موجود است ولي روشن كننده هم هست. روشن شدن پوست دو تا سه دقيقه بعد از شستن آن ناحيه قابل رويت است

از كرم براي روشن كردن آلت و ديگر موارد استفاده نكنيد چون پوست آلت حساس است و همچنين از شستشوي زياد آلت تناسلي با صابون و مخصوصا صابونهاي معطر هم بپرهيزيد!

خواص صابون ضدلك و ضد جوش ان جي: براي رفع التهابات پوست ، رفع جوش ، لطافت پوست ، روشن كردن پوست ، پاك كننده طبيعي پوست و پاك كننده آرايش صورت بانوان ، شادابي و شفافيت مو و تقويت پياز مو
تهيه شده از بهترين عصاره گياهان بابونه – ختمي سفيد- سدر – حنا – رازيانه – مغزبادام تلخ – گل هميشه بهار –جوانه گندم كلدكم گلسيرين – اسانس گل ياسمن و ... بدون هيچگونه مواد زيان آور
البته اين صابون چون براي تقويت پياز مو هم هست توصيه ميكنم براي ناحيه تناسلي مصرف نكنيد!

خواص صابون روشن كننده گل سيتو(پاويژ): روشن كننده و شفاف كننده پوست-محافظت پوست در برابر پرتوهاي آزاد-برطرف نمودن لكه هاي ناشي از آفتاب سوختگي پوست-جلوگيري از تشكيل ملانين بر سطح پوست و ممانعت از تيرگي پوست
توجه : پس از مصرف اين صابون ، استفاده از كرمهاي ضد آفتاب ضروري است.
صابون بابونه : روشن كننده و ضدالتهاب
البته در مصرف برخي از اين صابونها، بايد كرم ضد آفتاب هم در كنار آن، براي صورتتان استفاده نماييد

گفته ميشه بعضي دئودورانت هاي مارك نيوآ براي رفع تيرگي زير بغل هم كاربرد دارند مانند اينها:

دئودورانت استيكي پرل نيوا - NIVEA DEODORANT PEARL & BEAUTY
اسپري دئودورانت انرژي فرش پودري نيوآ- زنانه ENERGY FRESH

از ليزر هم ميتوانيد براي درمان اين مشكل استفاده كنيد البته براي برخي نواحي!
http://semema.blogsky.com
اريكا پست ها : 6198عضویت:1390/4/29
1391/5/15 - 12:16 صبح
بچه ها واسه اینکار از حنای بیرنگ استفاده کنیم با با رنگ؟؟؟کدومشششش؟؟
با توکل به خداي مهربونمم ، سال ديگه اين موقه هااا همه چي رو به راهه ديگه ايشا...
اريكا پست ها : 6198عضویت:1390/4/29
1391/5/15 - 12:17 صبح
بچه ها جون میشه تجربه هاتون در این مورد بگین؟؟؟
با توکل به خداي مهربونمم ، سال ديگه اين موقه هااا همه چي رو به راهه ديگه ايشا...
پروين 1 پست ها : 47عضویت:1391/9/11
1392/1/23 - 8:11 عصر
من از کرم رفع تیرگی کیس بیوتی برای زیر بغل و ران استفاده کردم خیلی عالی بود فقط در عرض چند روز قسمت های تیره بدنم رنگش روشن شد.
از این سایت خریده بودمش.

http://slimpatch.shoploger.com/product-246216.aspx
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: