2733
2734
قصه کودکانه نی‌نی تنبل
نی نی و مامان می خواستن با هم برن خونه ی مامان بزرگ . مامان، نی نی رو بغل کرده بود ولی نی نی دوست داشت خودش راه بره. نی نی اشاره می کرد به زمین و غر می زد .مامان نی نی رو روی زمین گذاشت و گفت حالا بدو برو. نی نی یه خورده رفت ولی یه دفعه یه گنجشک توی کوچه دید و ایستاد و تماشا کرد. مامان حواسش به گنجشک نبود. هی صدا می زد نی نی بیا دیگه چرا وایسادی؟ نی نی با انگشتش گنجشکو به مامان نشون داد ولی مامان بازم گنجشکو ندید . مامان خسته شد و گفت وای نی نی چرا راه نمیای خسته شدم. گنجشک پرید و رفت . نی نی دوباره دنبال مامان راه افتاد .

نی نی چند قدم بدو بدو رفت ولی یه دفعه یه سنگ کوچولو رفت توی کفشش. نی نی وایساد و دیگه راه نرفت .مامان دست نی نی رو گرفت و کشید و گفت بچه چرا راه نمیای؟ نی نی گفت آخ آخ . و هی کج کج راه رفت . مامان خم شد پای نی نی رو ببینه. ولی وقتی کفش نی نی رو دراورد سنگه خودش افتاد . به خاطر همین مامان سنگو ندید گفت نی نی پات که سالمه . کفشات هم تمیزن . آخه چرا اذیت می کنی راه نمی ری ؟

نزدیک خونه ی مامان بزرگ که رسیدن مامان در زد ولی نی نی یه مورچه اسبی روی زمین دید و نشست و می خواست اونو بگیره . مامان رفت تو خونه مامان بزرگ و هی صدا زد نی نی بیا دیگه نی نی چرا نشستی رو زمین . نی نی چقد امروز تنبلی !

نی نی هی مورچه اسبی رو به مامان نشون می داد و می گفت ای ... ای ... ای

مامان اومد ببینه نی نی چی می گه و به چه چیزی اشاره می کنه . ولی وقتی مامان اومد مورچه اسبی رفت توی سوراخ دیوار .

مامان هر چی نگاه کرد هیچی ندید. دیگه خسته شد و نی نی رو بغل کرد و برد تو .

نی نی دوست داشت هنوز با مورچه اسبی بازی کنه و هی جیغ می زد و پاهاشو تکون می داد. مامان توجهی نکرد و نی نی رو برد و گذاشت تو بغل مامان بزرگ و گفت وای عزیز از دست این بچه ی تنبل خسته شدم .همش می خواد یه جا وایسه یا بشینه .

مامان بزرگ نی نی رو بغل کرد و بوسید و گفت قربون نی نی تنبل خودم برم . نی نی خندید و خودشو برای مامان بزرگ لوس کرد.

اون روز نی نی تا شب خونه ی مامان بزرگ بازی و شیطونی کرد و به مامانش نشون داد که تنبل نیست
باران بهانه است
آسمان را هوس بوسه زدن بر خاک است

قصه موش کوچولو و آینه:

یکی بود یکی نبود.

یک روز موش کوچولویی در میان باغ بزرگی می گشت و بازی می کرد که صدایی شنید:میو میو.موش کوچولو خیلی ترسید.پشت بوته ای پنهان شد و خوب گوش کرد.صدای بچه گربه ای بود که تنها و سرگردان میان گل ها می گشت و میومیو می کرد.

موش کوچولو که خیلی از گربه ها می ترسید، از پشت بوته ها به بچه گربه نگاه می کرد و از ترس می لرزید.بچه گربه که مادرش را گم کرده بود، خیلی ناراحت بود. موش کوچولو می ترسید اگر از پشت بوته خارج شود، بچه گربه او را ببیند و به سراغش بیاید و او را بخورد؛ اما بچه گربه آن قدر نگران و ناراحت بود که موش کوچولو را پشت بوته ی گل سرخ نمی دید.

او فقط می خواست که مادرش را پیدا کند.با صدای بلند می گفت:�میومیو مامان جون من اینجام، تو کجایی؟� او آنقدر این جمله را تکرار کرد تا مادرش صدای او را شنید و به طرفش آمد و او را با خود از باغ بیرون برد.

موش کوچولو نفس راحتی کشید و دوباره مشغول بازی شد.همین طور که زیر بوته ها می دوید و ورجه ورجه می کرد، چشمش به چیزی افتاد که زیر بوته ها برق می زد.

به طرف آن رفت، یک آینه کوچک با قاب طلایی بود.موش کوچولو توی آینه نگاه کرد و خودش را دید.خیال کرد یک موش دیگر را می بیند.خوشحال شد و شروع کرد با عکس خودش حرف زدن.می گفت:�سلام، میای با من بازی کنی؟� دهان موش کوچولوی توی آینه تکان می خورد ولی صدایی به گوش موش کوچولو نمی رسید.موش کوچولو آنقدر با موش توی آینه حرف زد که حوصله اش سر رفت و ساکت شد.

بلبل که روی درختی نشسته بود و او را تماشا می کرد خنده اش گرفت و صدا زد:�آهای موش کوچولو، اون آینه است. تو داشتی با عکس خودت توی آینه حرف می زدی.�

موش کوچولو سرش را بلند کرد.بلبل را دید. پرسید:�یعنی این خودِ من هستم؟من این شکلی هستم؟� بلبل جواب داد:� بله، تو این شکلی هستی.آینه تصویر تو را نشان می دهد.�

موش کوچولو بازهم به عکس خودش نگاه کرد و از خودش خوشش آمد. او با خوشحالی خندید.بلبل هم خندید.چندتا پروانه که روی گلها پرواز می کردند هم خندیدند.گل های توی باغ هم خنده شان گرفت. صدای خنده ها به گوش غنچه ها رسید.غنچه ها بیدار شدند و آنها هم خندیدند و بوی عطرشان در هوا پیچید.

بلبل شروع کرد به خواندن:
من بلبلم تو موشی
تو موش بازیگوشی
ما توی باغ هستیم
خوشحال و شاد هستیم
گل ها که ما را دیدند
به روی ما خندیدند

آن روزموش کوچولو دوستان زیادی پیدا کرد و حسابی سرگرم شد. وقتی حسابی خسته شد و خوابش گرفت، دوید و به لانه اش برگشت و خوابید.
باران بهانه است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بز بز قندی رو تعریف میکنم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
2728

قصه کودکانه " خاک "
یک روز موشی دُم مامانش را گرفته بود و دنبالش می دوید. رسیدند به تپه ی خاکی. باد خاک ها را از نوک تپه، سر می داد پائین. خاک ها سُر بازی می کردند.
موشی خندید. دم مامان موشی را کشید و گفت: � مامان موشی! منم بازی، منم بازی! �

مامان موشی گفت: � باشه. برو بازی! منم می رم و زودی بر می گردم. �
...
موشی از تپه رفت بالا. خاک ها زیر پایش سر می خوردند پائین، اما موشی باز هم رفت بالا. رسید نوک تپه. دمش را کشید روی خاک و گفت: � به به، چه نرم و گرمی! � و آمد بنشیند که دمش گیر کرد زیر پایش. موشی قِل خورد پائین قِل قِل قِل ...

موشی رسید پائین. خاکی بود. چشمش می سوخت. یه چیزی توی چشمش رفته بود. موشی گفت: � آخ! کی رفته تو چشم من؟ �

یه صدا گفت: � منم، یه ذره خاکم. توی چشمت گیر کردم. منو بیار بیرون! � موشی گفت: � چه جوری بیارمت بیرون؟ � خاک گفت: � فقط چند بار چشمت را ببند و باز کن! �

موشی چشمش را باز وبسته کرد. یکهو یه ذره خاک از چشمش افتاد بیرون. یک قطره اشک هم پشتش سُر خورد بیرون. موشی خوش حال شد و گفت: � هورا هورا! دراومدی! �

قطره اشک با خاک قاطی شد. خاک، گِل شد. موشی گفت: � چرا این شکلی شدی؟ � گِل گفت: � خاک بودم، آب خوردم، گِل شدم. میایی گِل بازی؟ �

موشی گفت: � آره. ولی خیلی کوچولوئی. بگذار بازم آبت بدم، بزرگ شی. �

موشی رفت از چشمه دو سه تا مشت آب آورد. ریخت روی خاک و گفت: � بخور! بخور! � خاک، آب ها را خورد و گِل شد. گل گفت: � بزرگ شدم؟ � موشی خندید و گفت: � آره، حالا بازی! �

موشی گل را گوله کرد. به توپ کرد و انداخت هوا. توپ گلی بالای تپه ی خاکی افتاد. موشی دوید دنبالش. توپ گلی را بغل کرد و با دمش قل داد پائین.

قِل قِل قِل ...

خاک ها به توپ چسبیدند. توپ گلی هی بزرگ شد بزرگ و بزرگ و بزرگ ...

موشی داد زد: � هوریا هوریا! تو دیگر خیلی بزرگ شدی! � و سُر خورد دنبالش. موشی و توپ گلی قل خوردند و قل خوردند. رسیدند پای تپه، خوردند به مامان موشی و دیگر قل نخوردند.

مامان موشی خندید و گفت: � من برگشتم! پاشو بریم! �

موشی گفت: � مامان موشی! ببین چه توپ گنده ای! �

و توپ را بغل کرد. مامان موشی هم موشی را بغل کرد و رفتند خانه. شب، سه تائی کنار هم خوابیدند.

باران بهانه است
2738

سلام
فایل هایی که براتون اپلود کردم همه رو تویک پست میگذارم تا راحت دسترسی بهش داشته باشید

سلام

�طریقه دانلود کردن

�روی فایل مورد نظر کلیک کنید صفحه که باز میشه سمت چپ نوشته free download اون رو بزنید
یعددر صفحه بعدش
crate را بزنید بعد در صفحه بعدش donload now را بزنید

شکل 1 � �آپلود عکس

�بعدش شکل دوم

آپلود عکس

بعدش شکل سوم

آپلود عکس

تو وبلاگ زیر هم همه رو گذاشتم دوست داشتید مرتب سر بزنید هروقت آپلود کنم تو این وبلاگ میگذارم مخصوص کودکان هست

اگر خوشتون اومد و قابل دونستید لطفا روی تبلغ بزرگه وبلاگ کلیک کتید تو امضا وضیح دادم به امتیاز کلیک شمااحتیاج دارم

دانلود آهنگ های خاله شادونه�

بسیار شاد و زیبا�

دانلود ترانه آداب غذا خوردن�

http://uploadboy.com/tfn64185atch.html

دانلود ترانه بارون میاد دوباره�

http://uploadboy.com/vc5lqcga81oi.html

دانلود ترانه شاد 3

دانلود ترانه شاد4

دانلود ترانه شاد5

دانلود ترانه شاد6

دانلود ترانه شاد7

دانلود برنامه بن بن بن فارسی �

آموزش برنامه زبان فارسی همراه با بازی جور کردن تصاویر�

http://uploadboy.com/erc2khwhp4sm.html

Ban1Farsi_Setup.exe -

انیمیشن زیبای هواپیما دخترم عاشقه این کلیه

http://uploadboy.com/oizvauuepg9y.html
havapeyma1.DAT -

سلام دوستان گلم�

همه فایل هایی که براتون آپلود کردم را در یک پست میگذارم �به زودی موارد دیگری هم اضافه میشود�

اول سوره های جزء 30 قرآن

آموزش تصویری جزء 30 قرآن کریم برای کودکان با کیفیت خوب

تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net

فایل های شب بخیر کوچولو�

دانلود لینک اول�

دانلود لینک دوم

دانلود لینک سوم

دانلود لینک چهام

دانلود لینک پنجم�

تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net

�مجموعه کامل انیمیشن مناسب کودکان رو

دانلود انیمیشن دویدم و دویدم

دانلود انیمیشن حسنی�

دانلودانیمیشن لالایی

دانلود انیمیشن ساعت�

دانلود انیمیشن تولد�

دانلود انیمیشن پارک

تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net

2-یک نرم افزار آموزشی است که مخاطبان آن کوکان در همه سنین می باشند و بابهره گیری از آن می توان در کنار ایجاد لحظاتی شاد کوکان را با محیط پیرامون خود بیشتر آشنا سازید و از مخاطرات بیرونی آنها را مطلع نمایید.

ویژگی کلیدی
- آموزش اعداد و حروف از طریق صدا
- تفاوت بین اشکال و رنگ ها به کودک آموزش داده می شود
- یادگیری صدای آلات موسقی
- بهبود مهارت کودکان در حافظه و تمرکز

لینک دانلود�

عکسهای محیط برنامه �مناسب برای کودکان 2 تا 6 سال

آپلود عکسآپلود عکسآپلود عکسآپلود عکس

تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net

قصه های کودکانه�

بزبز قندی�

http://uploadboy.com/oellbtfeswjw.html

خاله سوسکه�

http://uploadboy.com/iqnijd6gdz69.html

http://uploadboy.com/bh010eghggzt.html

مرغ فلفلی�

http://uploadboy.com/8eorp3wpf1sa.html

تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net

فایل صوتی آموزش روابط زناشویی و داشتن رابطه درست حتما دانلودش کنید�

�قسمت اول�

http://uploadboy.com/uoaeariejras.html

قسمت دوم�

http://uploadboy.com/6bs5n1cx31sk.html

تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net

بازی بینظیر حکم انلاین �با محیطی دوستانه همراه با چت روم�

http://uploadboy.com/cx04lbu4wvnb.html

تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.netتصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net

دانلود کتاب آموزش آشپزی به صورت نظری و عملی�
نویسنده : ساناز مینایی
تعداد صفحه : 37
حجم فایل : 557 کیلوبایت

توضیحات : این کتاب پرطرفدار آشپزی، دارای آموزش های بسیار مفید و صد ها دستور غذایی متنوع و مختلف است. نمونه ای از غذاهای آموزش داده شده : پیتزا، پاک کردن میگو و پخت آن، طرز تهیه سس مایونز، ماهی شکم پر، سمبوسه، خورش قیمه، پیتزا کالزو، میگوی سوخاری در خمیر بنیه، ماهی قزل آلا با سس بادام، استیک، بیف استراگانف، سالاد قارچ، سالاد سیب زمینی، سالاد کلم و ژامبون، سوپ مرغ و قارچ، کوکتل میگو، انوع سوپ، انواع سس، سالاد میوه، کیک تن ماهی، سوپ عدس، سوفله قارچ، سس سفید، سس پرتقال، مرغ لقمه با کنجد، سالاد روستایی، خورش کاری، ته چین مرغ، تارت لیمو، و …

دانلود

amoozesh-ashpazi-amali (1).zip -

http://uploadboy.com/ujbgzj408ipj.html

دانلود کتاب آموزش آشپزی
نویسنده : نامشخص
تعداد صفحه : 31
حجم فایل : 1.75 کیلوبایت
توضیحات : در این
کتاب طرز تهیه غذاهای زیر را فرا خواهید گرفت : سوپ تره فرنگی ، سوپ عدس ، سوپ قارچ ، سوپ سفید ، سوپ بادمجان با گوشت ، آش آلو ، آش رشته ، آش گندم ، آش جو ، آش حلیم ، سالاد زیتون با گوجه فرنگی ، سالاد سیب زمینی رنگارنگ ، سالاد کرفس و گردو ، سالاد ماکارونی ، استیک با سس قارچ ، ساندویچ چیکن سالاد ، همبرگر ، ساندویچ مغز ، خورشت بامیه ، خوشت بادمجان ، خورشت باقالاقاتق ، خورشت فسنجان ، خورشت قرمه سبزی ، چلو ماهی سفید ، مرصع پلو ، سبزی پلو ، کوکو سبزی ، کباب برگ ، لازانیای بادمجان ، میرزا قاسمی ، آبگوشت ، کیک ساده ، تارت گردویی ، شیرینی بادامی ، نان نوخودچی ، برشتوک ، فرنی ، حلوا ، شله زرد ، بستنی ساده .

دانلود

learn-ashpazi-2.zip -

http://uploadboy.com/k66ezww02pc4.html

دانلود کتاب آمورش و دستور پخت 63 غذای ایرانی

نویسنده : نامشخص
تعداد صفحه : 64
حجم فایل : 1.560 کیلوبایت
توضیحات : آموزش تهیه و پخت ۶۳ غذای ایرانی که شامل غذاهای زیر میباشد : آبگوشت - عدس پلو - آش رشته - باقالا پلو - بوقلمون سرخ شده ی درسته -جوجه کباب - کباب برگ - کباب شیشلیک - کباب یونانی - خورش قرمه سبزی -خورش قیمه - کوفته تبریزی -کتلت سیب زمینی - ماهی قزل آلا - میرزا قاسمی -شیرین پلو - شش کباب - ته چین -باقلا قاتق - دلمه برگ مو - اسلامبولی پلو - قلیه اسفناج - گوشت چرخ کرده با نیمرو -حلیم بادنجان - چمبرگر یا استیک چرخ کرده -ژیگوی گوساله – کباب چرخ کرده تابه ای - یک نوع خوراک با قارچ - خورش اسفناج و آلو -خورش هویج - کوکوی سبزی– لازانیا با سوسیس یا کالباس -نرگسی اسفناج -املت گوجه فرنگی - املت ساده - اردور ماهی تن و تخم مرغ سفت -راگو - سبزی پلو - سالاد الویه -شامی پوک یا شامی لپه - شنیتسل مرغ -سوپ جو - تاس کباب - ترشی سبزی خلوط -بریانی - کیک یک تخم مرغی - دمی باقلا -فیله ماهی با اسفناج - گراتن سیب زمینی -حلوا - کله جوش - خورش فسنجان -کوفته ی مرغ - کوکوی گل کلم- ماهی دودی -نرگسی لوبیا سبز - ناز خاتون - پاته جگر -راتاتوی - رولت گوشت - شله زرد -استیک کبابی با خردل - زبان گاو یا گوساله

دانلود

http://uploadboy.com/leiobttf1hmf.html

دانلود کتاب آشپزی نوین برای کودکان

نویسنده : بلاندین مارکاده و دکتر هانری بوشه

تعداد صفحه : 104
حجم فایل : 1.660 کیلوبایت
توضیحات : این کتاب، برای مادرانی نوشته شده است که کودکشان بین سنین نوزادی تا هجده ماهگی است.اغلب مادران،به دلیل تغییرات و اختلالاتی که درتغذیه کودکشان ایجاد میشود،در سال اول زندگی فرزند خود دچار نگرانی میشوند.کودک در مرحله نوزادی،ازشیر تغذیه میکند.با بزرگتر شدن او،مواد غذایی دیگری به فهرست غذایی او اضافه میشود.این وضعیت تا زمانی ادامه می یابد که کودک همانند دیگرافراد خانواده ،تغذیه کند.برخی مادران به درستی نمیدانند که ازچه زمانی می توان کودک را با موادی بجز شیر تغذیه کرد.آنها حتی نوع مواد غذایی و مقدار مصرف آنها را به خوبی نمیشناسند.

دانلود کتاب آموزش آشپزی غذاهای شرقی ، غربی ، ترکی و عربی
نویسنده: گروه ویستا
تعداد صفحه : 98
حجم فایل : 1.720 کیلوبایت
توضیحات : املت اسپانیایی • بَجیه • بادنجان روغنی (لبنانی) • بگارابیگن • پای بروکلی (نوعی غذای آلمانی) • پلو با سبزیجات نوعی غذای هندی • پلو چینی • پلو دال هندی • پلو زعفرانی‌ با طعم‌ لیمو • پلوی مخلوط هندی • تاراتو (یونانی) • تکه های گوشت تند(هندی) • تورتیلا • چکدرمه • چکدیرمه ؛ پلوی سنتی ترکمن • حمّص لبنانی • خِلاط (مُتَبّلَ لَبو) • خوراک ایرلندی • خوراک بادنجان به طرز ایتالیایی • خوراک فیله گوساله • خوراک مرغ به طرز ایتالیائی •خوراک مرغ مکزیکی با مایکروفر • خوراک مرغ و جوانه ماش(غذای چینی) • خوراک مغز با طعم سبزیجات اروپایی • خوراک مقوی • خوراک مکزیکی • خوراک میگو با کاری • خورش سی چوان • خورشت ماست • خورش‌های مشهور چین • دال • دراچنا (غذای‌ روسی‌) • دست‌پیچ مکزیکی • ذرت پخته مکزیکی • سمبوسه عربی • سمبوسه هندی با ماهی • سوپ مخلوط • سینه مرغ با سفیده تخم مرغ و گردو (خوراک چینی) • فتو چینی با میگو • قاتیقلانان اتلی بؤرک (بؤرکِ دارای ماست) • قلیا (آشپزخانه هندوستان) • کارتوشکالی بؤرک (بورک سیب زمینی) • کالزونه (غذای ایتالیایی) • کباب بره (هندی) • کبّه عربی • کله‌های شیر • کوردون بلو • گـراتن سیب زمینـی • گراتن بادنجان • گراتن مرغ • گوجه فرنگی پرشده(هندی) • گوشت بند انگشتی(هندی) • مانتی • مخلوط برنج • مرغ آغشته به فلفل سیاه(هندی) • مرغ کره ای(هندی) • میگو با خمیر مخصوص به سبک ژاپنی • میگو ژاپنی • نان بربری الجزایر • نان سوریه ای • نان مراکشی • نخود فرنگی و مارچوبه • هشت سیستم خورشهای چین • هورن(غذای نروژی) • هومز (لبنانی) • یک نوع غذای چینی • یک نوع غذای هندی (با انواع سبزی)

Name:  11193010106.jpg<br>Views: 146<br>Size:  11.9 کیلوبایت
دانلود کتاب آشپزی بدون گوشت�
نویسنده : گلی امامی�
تعداد صفحه : 127
حجم فایل : 3.294 کیلوبایت�
توضیحات :در این کتاب ، شما با نحوه پخت انواع غذاهای بدون گوشت و گیاهی آشنا میشوید�
بخش اول : پروتین و تغذیه
بخش دوم: یکصد غذای بدون گوشت
املت و کوکو
ماست و دوغ
غذاهای سبک– سوپ ها – آش ها – چلو خورش غذاهای شیرین
بخش سوم : ۲۰ غذای بدون گوشت دیگر پرورش جوانه ماش و جوانه های دیگر

http://uploadboy.com/ywvcy1e595mh.html

دانلود کتاب آموزش غذاهای محلی و متنوع�

نویسنده : گروه اینترنتی ویستا
تعداد صفحه : 111
حجم فایل : 2.570
توضیحات : کتاب آموزش آشپزی که برایتان آماده شده متشکل از آموزش پخت ده ها غذای لذیذ و متنوع است که توسط گروه اینترنتی ویستا آماده شده. در این کتاب با نحوه پخت و مواد مورد نیاز غذاهایی همچون خوراک بابونه، خوراک زبان، دال عدس و ده ها غذای خوشمزه دیگر آشنا خواهید شد.

دانلود آموزش�مسائل زناشویی و جنسی

(مورد تایید وزارت ارشاد)

آیا می دانید حدود�60درصد از طلاقهای ایرانریشه در مشکلات جنسی دارند؟

دانلود�مدیریت روابط جنسی�از�دکتر حبشی(کاملترین و�پرنکته ترین�سمینار آموزشی در کشور)

دانلودشب زفاف(خواهران)از استاد خانم یزدی

دانلودمسائل جنسی زنان

دانلود�هنر عشق بازی�از حجت الاسلام�دهنوی

دانلود�خانواده و هویت جنسی�از�دکتر مجد�(مجردها دانلود نکنند)

دانلود فیلم آموزش مسائل زناشوییآشنای محبوب�(مورد تایید وزارت ارشاد)

دانلودتکنیک های نزدیکی، آموزش هایی که هر کس باید بداند (مورد تایید وزارت ارشاد)

دانلود همه فایلها در یک محموعه �

برای دانلود حتما باید از برنامه دانلود منیحر استفاده کنید�

http://uploadboy.com/hnp66j1vbvii.html

Modiriate Ravabete Jensi.rar -

چون دخترم ترانه های کودکانه رو خیلی دوست داره تصمیم گرفتم این پست رو بزارم و ترانه هایی که دارم برای دانلود دوستان بزارم�تا همه بتونن استفاده کنن.

دانلود ترانه کودکانه خاله شادونه�

دانلود ترانه 1

دانلودر ترانه 2

دانلود ترانه 3

دانلود ترانه 4

دانلود ترانه 5

دانلود ترانه 6

دانلود ترانه 7

دانلود ترانه8

دانلود ترانه9

دانلود ترانه10

دانلود ترانه11

دانلود ترانه12

دانلود ترانه13

دانلود ترانه14

دانلود ترانه15

دانلود ترانه16

دانلود ترانه17

دانلود ترانه18

دانلود ترانه19

دانلود ترانه20

دانلود ترانه21

دانلود ترانه 22

دانلودترانه 23

دانلود ترانه 25

دانلود ترانه 24

دانلود ترانه 26

مجموعه کامل ترانه های خاله شادونه�

B

ویدئو اهنگ �عمو پورنگ 1

ویدئو ترانه دختر عمو پورنگ�

ویدئو اهنگ عمو پورنگ 3

ویدئو ترانه خدا عمو پورنگ 4

ویدئو ترانه از این طرف نگاهم کن�

ویدئو ترانه ورزش عمو پورنگ�

اگر دوست داشتید همه آهنگها یک جا در یک مجموعه دانلود کنید�

لینک دانلود مجموعه کامل تصویری�

لینک دانلود مجموعه کامل صوتی�

دانلود برنامه بن بن بن فارسی �

آموزش برنامه زبان فارسی همراه با بازی جور کردن تصاویر�

http://uploadboy.com/erc2khwhp4sm.html

Ban1Farsi_Setup.exe -

ازطرف وبلاگ کودکانه ها www.920220.blogsky.com
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
2706