2733
2739
عنوان

آبسه شدن سینه در دوران شیردهی

58094 بازدید | 16 پست
سلام دوستان،
من حدود ٣ ماه هست که پسرم رو شیر میدم. امروز صبح که از خواب بیدار شدم دیدم روی یکی از سینه هام از داخل مثل غده سفت شده و درد میکنه... کسی میدونه علتش چیه؟ چی کار کنم خوب شه؟ میتونم با اون سینه به بچم شیر بدم؟
...Loading

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
علتش ضربه به سینه... لباس های تنگ موقع شیر دهی.. خالی نشدن سینه به مدت طولانی..معمولا در ابتدا یه ناحیه از سینه سفته و درد داره. روز بعد اون قسمت داغ تر می شه که نشانه عفونته.. به مرور اون ناحبه از پوست قرمز می شه...
منم وقتی شیر میدادم زیاد اینطوری میشد دلیلش هم اینه که شیرت زیاده و باید زود زود تخلیه بشه اگه بمونه خطرناکه و تب میکنی الان زود برو زیر اب گرم هی ماساز بده هی بدوش اونقدر بکن تا یه مایع زرد رنگ ازش بیرون بیاد اگه هم نیومد انتی بیوتیک باید بخوری اسمش گلوکساسیلین هست دو بسته بگیر هر ٨ساعت بخور تا تموم شه انتی بیوتیک رو بخوری ٢٤ساعت نشده خوب میشی
سال نو مبارک ،
2706