2737
2734
سلام دوستای خوبم . می خوام راهنماییم کنید که شهریه هر ترم فراگیر (کارشناسی) چنده ؟ و شهریه فراگیر و قبول شدگان کنکور سراسری چقدر فرق می کنه ؟ زمان ثبت نام کیه ؟ و چقدر احتمال داره منابع آزمون فراگیر مثل سال قبل باشه ؟(هر سال منابع رو تغییر می دن ؟)
شهریه بستگی به تعداد واحدایی که برمیداری داره اما یه چیز دور بر 150 تا 250 ( واحدای عملی گرونترن ) شهریه قبول شده های سراسری یه مقدار کمتره زمان ثبت نام دقیق نمیدونم اما فکر کنم زمستون دفترچش میاد منابع هم معلوم نیست یه وقتایی دقیقا مثل سال قبله یه وقتایی مثلا از 5 تا منبع 3 تا کتابش عوض میشه نه اینکه منبع سال قبل متنش عوض میشه منظورم اینه ممکنه اصلا یه منبع دیگه رو معرفی کنن !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام ستاره جان منم لیسانسم را پیام نور خواندم واقعا اذیت شدم ارشدم را ازاد علوم تحقیقات میخانم خیلی راضیم تازه از ترم دو به بعد وام شهریه هم میدهند البته علوم تحقیقات این تسهیلات را داره. راستی من رفتم پیش دکتر ازموده . طبیعی اپیدورال را 1700 گفت یعنی از پارسال تا حالا 700 گران شده؟ ناامید شدم.
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
مرسی اولدوز جان شما ترکی؟؟ معنی اسمت چیه؟؟

منم شنیدم پیام نور خیلی سخته

راستی من دکتر آزموده را بهت معرفی کردم؟؟ با هزینه بیمارستان و همه چیز میشه 1700؟؟ چه میدونم وا.. وقتی همه چیز تصاعدی گرون میشه اینم همینجوری میشه دیگه. چند ماهته الان؟
اولدوز جون من میخوام ازاد روانشناسی شرکت کنم. سال 82 فارغ تحصیل شدم و از درسام زیاد چیزی یادم نمونده. چقدر درس خوندی و چقدر تلاش کردی تا ازاد ارشد قبول شدی؟؟ به خدا خیلی اعصابم داغونه. دلم میخواد بخونم و با 2 تا بچه و .....و خودت میدونی چقدر سخته. میشه لطف کنی منو کمی راهنمایی کنی که چطور خوندی و چند ساعت در روز ؟ زبان چقدر خوندی؟ کلا یه کم راهنماییم کن.ممنون.
2738
ستاره جان بله. کلا گفت 1700 من تا دو هفته دیگه زایمانم هست معنی اسمم ستاره هست. راستی شوهر منم دکترای فیزیک هس اگه کمکی خواستی بگو ازش راهنمایی میگیرم. فرشته جان منم تغییر رشته دادم برا کنکور سراسرس از مهر شروع کردم مفید روزی پنج ساعت میخوندم البته همکاری همسرم خیلیی موثر بود ولی برا ازاد اصلا نخوندو یه هفته مونده به کنکور نمونه سوالات چند سالش را گرفتم و حل کردم واقعا موثر بود. عزیزم اگه درس بخونی حتما قبول میشی منم برا رشته خودم خیلی بی علاقه بودم برا همین تغییر رشته دادم و فکر می کنم بهترین تصمیم عمرم را گرفتم . بعدش ناخواسته حامله شدم ولی ادامه دادم . مایوس نباش عزیزم . فقط از شکست نترس محکم و بابرنامه بخوان
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
اولدوز جون ممنون از راهنماییهات. عزیزم تو روزی 5 ساعت برای ملی خوندی رشته خودت(لیسانست) بود یا همین رشته که الان میخونی؟ یعنی روزی 5 ساعت برای کدوم خوندی؟ برای ازاد فقط نمونه سئوالهارو خوندی؟ببخشید دوباره مزاحمت شدم.
ستاره جان شوهر من اپتیک خونده. فرشته جان من تغییر رشته دادم آخر بهمن امتحان ملی بود که برا ان خوب خوندم . نوزده اردیبهشت هم آزاد بود که برا آن نمونه سوال خوندم میدونی بعد سراسری خسته بودم نمی کشیدم. راستی شاگرد اول دانشکده ما یه خانم متولد 58 هس که دو تا دختر کوچولو هم داره. پس هر چیزی با تلاش ممکنه. میدونی روحیه آدم هم خیلی بهتر میشه چون از روزمرگی درمیاد
خوب الدوز جون پس بالاخره تا بهمن بکوب روزی 5 ساعت از کتابای این رشته مورد نظرت خوندی. بعد از بهمن تا اردیبهشت نخوندی و اردیبهشت نمونه سئوال هارو خوندی. درست فهمیدم؟ (کلا رشته الانت رو فقط مطالعه کردی).منم باید از الان حداقل روزی 5 ساعت بخونم تا شانس قبولی دانشگاه ازاد رو داشته باشم.(خدا رحم کنه پس برای ملی روزی چند ساعت باید خوند؟)
2706