2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه تهوعت مربوط به صبح هست که از خواب بلند میشی بیسکوییت ترد خیلی موثره یعنی قبل از اینکه چیزی بخوری بیسکوییت بخور یا نون خشک حتی
اینو تو کتابهای مامایی هم نوشته
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
2728
سلام عزیزم من هفته26 هستم هنوزم حالت تهوع دارم میگن هرکس صبح ناشتا حالت تهوع داشته باشه و تا اخربارداری قطع نشه یعنی نی نی ش باهوش تره
خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر
قرص اندانسترون با تجویز پزشک
خوردن زنجبیل یا بوییدنش
خوردن نون خشک تست یا معمولی وقتی تهوع داری

در ضمن من تخمه هندوانه شور هم خیلی آرومم می کرد ولی چون نمک داره خیلی خوب نیست
آلبالو خشک هم بی نمک خیلی روم تاثیر داشت
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
سلام مانیا جان منم شنیدم ولی اعتقاد ندارم ولی تو کلاس میگفتن سه تا انگشت وسطی رو روی نبض دست چپ بذاری و روی جای اخرین انگشتت5ثانیه فشاربدی حات تهوع قطع میشه ولی من هنوز امتحان نکردم
خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر
قبل ازاینکه از رختخواب بلند شی یه بیسکوییت ترد بخور اروم اروم بجو بعدشم خیییییییییییلیییییییییییی اروم از جات بلند شو یهو بلند نشو کاملا ریلکس باش به کمتر شدن تهوع کمک میکنه
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اگر سیرابی دوست داری، بگو یکی برات درست کنه بیاره سرشار از ویتامین B و برای تهوع هم خوبه. خودت درست نکن چون بوش باعث میشه بد تر شی
من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من! من خودم هستم و یک حس غریب، که به صد عشق و هو س می ارزد ...
2706