نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > زايمان و تولد نوزاد > كي ميدونه بهترين دكتر زنان و زايمان تو بيمارستان ميلاد كيه ؟

موضوع: كي ميدونه بهترين دكتر زنان و زايمان تو بيمارستان ميلاد كيه ؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
سميه/مامان محمد مهدي پست ها : 746عضویت:1387/4/5
1387/4/10 - 4:59 عصر
ماماناي گل سلام . اميدوارم كه همتون خوب و سلامت باشيد

من 2 ماه پيش در هفته ي 28 دچار زايمان زودرس شدم كه كودكم هم 3 روز بيشتر نموند . در دوران بارداريم هم تحت نظر خانم دكتر فرج زاده بودم در بيمارستان ميلاد . بعد از زايمانم رفتم پيش دكترم تا بازم براي بارداريه بعديم تحت نظرش باشم . وقتي از پزشكم خواستم كه بهم دارو بده براي امادگيه حاملگيه بعديم بهم گفت كه نميتونم بهت دارو بدم چون تو مشكلي نداشتي و فقط استراحتت كافي نبوده . بعد هم اينكه اگه خواستي تو بارداري بعديت در هفته 14 بيا تا رحمت رو بدوزم ولي بدون اگه استراحتت كم باشه دوختن رحم هم جوابي بهت نميده .

وقتي تو اين سايت نوشته هاي شما رو ديدم . ديدم كه همتون به نوعي دارو مصرف ميكنيد تا از سقط مجدد جلوگيري كنيد .

براي همين تصميم گرفتم اين تاپيك رو بزنم تا شما يه دكتر خوب به من معرفي كنيد كه بتونه نسبت به من محتاط تر عمل كنه چون من سابقه ي زايمان زود رس دارم .

اگه اين دكتر تو بيمارستان ميلاد باشه خيلي بهتره .
neda پست ها : 2عضویت:1386/5/4
1388/7/4 - 2:04 عصر
مامان ستاره
من هم در هفته 18 سقط جنين داشتم و بعد از سقط دكترم متوجه نشد كه مشكل از كجاست بعد از پرس و جو دكتر جليل پاكروش رو پيدا كردم كه آدرسش توي خيابان ويلا نبش سپندغربي ، دكتر به من گفت مشكلي نداري شايد بايد دهانه رحمت دوخته بشه من الان هفته 13 بارداري هستم اگر دكتر فوق العاده اي مي خواي بايد بري پيش اين دكتر ، دكترپاكروش در بيمارستان دي و آبان عملهاشو انجام مي دهد از شهرستانهاي مختلف پيش دكتر مي آيند انشاالله كه بري و نتيجه بگيري فقط اگه خواستي نوبت بگيري قبل از ساعت 7 صبح اونجا باش
neda پست ها : 2عضویت:1386/5/4
1388/7/4 - 2:05 عصر
مامان ستاره
من هم در هفته 18 سقط جنين داشتم و بعد از سقط دكترم متوجه نشد كه مشكل از كجاست بعد از پرس و جو دكتر جليل پاكروش رو پيدا كردم كه آدرسش توي خيابان ويلا نبش سپندغربي ، دكتر به من گفت مشكلي نداري شايد بايد دهانه رحمت دوخته بشه من الان هفته 13 بارداري هستم اگر دكتر فوق العاده اي مي خواي بايد بري پيش اين دكتر ، دكترپاكروش در بيمارستان دي و آبان عملهاشو انجام مي دهد از شهرستانهاي مختلف پيش دكتر مي آيند انشاالله كه بري و نتيجه بگيري فقط اگه خواستي نوبت بگيري قبل از ساعت 7 صبح اونجا باش
محمد پست ها : 71عضویت:1389/2/12
1389/2/12 - 6:16 عصر
سلام، بشنويد از دكتر صفارزاده
يك هفته جلوتر زنگ زدم مطب خانم دكتر آزيتا صفارزاده مثل هميشه وقت گرفتيم كه بريم پيشش واسه ويزيت؛ منشي گفت ساعت 2:20 مطب باشيد. از طرفي خانمم استراحت مطلق بود و نمي بايست حركت مي كرد. خلاصه وقت ويزيت رسيد و با هر مصيبتي بود از شهرستان حدود 3 ساعت تو راه بوديم و رسيديم مطب؛ با كمال تعجب ديدم كسي نيست، زنگ زدم دكتر گفت اشتباه شده فردا بيايد، حتي حاضر نشد معذرت خواهي كنه، عصباني شدم، گفت ديگه پيش من نيايد، حالا من موندم و خانم هفت ماهه ام با روحيه خراب تو تهران سرگردون، با هر مصيبتي بود رفتيم پيش يك دكترديگه گفت خانمت مي بايست تو 15 هفتگي سركلاژ مي شده ولي حالا ديگه نميشه كاري كرد بايد توكل كرد.
اينا رو گفتم كه واسه شما درس عبرتي بشه و پيش هركسي كه اسم خودشو گذاشته دكتر نريد. به قول معروف مشك آنست كه خود ببويد نه آنكه عطار بگويد.
سونيا پست ها : 4عضویت:1389/2/7
1389/2/13 - 10:50 عصر
سلام عزيزم اگر دنبال دكتر خوبي ميگردي . دكتر زهرا شريعتي فوق العاده خوبه
1389/2/13 - 10:52 عصر
سلام عزيزم اگر دنبال دكتر خوبي ميگردي . دكتر زهرا شريعتي فوق العاده خوبه
1389/2/13 - 10:55 عصر
سلام عزيزم اگر دنبال دكتر خوبي ميگردي . دكتر زهرا شريعتي فوق العاده خوبه . حود من زماني كه پسرم رو باردار بودم در 4 ماهگي بدليل وجود فيبرمهاي زياد در رحمم همه دكتر ها ميگفتن بايد بچه رو بندازي وقتي ايشون رو به من معرفي كردند بهم گفت كه من به ياري خدا و كمك خودت نگهش ميدارم و با وجوديكه پسرم در هشت ماهگي بدنيا آمد ولي الان ماشاالله به ياري خدا كلاس اوله . نگران هيچي نباش
1389/2/13 - 10:55 عصر
سلام عزيزم اگر دنبال دكتر خوبي ميگردي . دكتر زهرا شريعتي فوق العاده خوبه . حود من زماني كه پسرم رو باردار بودم در 4 ماهگي بدليل وجود فيبرمهاي زياد در رحمم همه دكتر ها ميگفتن بايد بچه رو بندازي وقتي ايشون رو به من معرفي كردند بهم گفت كه من به ياري خدا و كمك خودت نگهش ميدارم و با وجوديكه پسرم در هشت ماهگي بدنيا آمد ولي الان ماشاالله به ياري خدا كلاس اوله . نگران هيچي نباش
nafas پست ها : 337عضویت:1388/9/2
1389/2/13 - 11:14 عصر
دكتر شريعتي خيلي دكتره خوبيه پدر من داروسازه دوستش ميلاد كار مي كنه اين دكتر رو قبول داره
مامان آرمين پست ها : 269عضویت:1387/9/7
1389/2/14 - 8:58 صبح
آقاي محمد خيلي از اتفاقي كه براتون افتاد متاسفم واقعا بايد اسم دكتر رو از روي بعضي از اين به اصطلاح دكترها برداشت كه مسئوليت پذيري اونها در حد يك انسان نرمال نيست خودتون مي دونيد چه واژه اي مناسب اونهاست
محسن پست ها : 1عضویت:1389/7/18
1389/7/18 - 4:35 عصر
با سلام
در مورد خانم سنگول بايد بگم كه ايشان با اينكه تجربه خوبي دارند ولي بچه منو در 37 هفتگي به دنيا اورد و باعث شد نوزاد دچار نارسايي ريوي بشه و زندگي مارو واقعا بحراني كنه البته خدا رو شكرگزارم كه با تلاش بيدريغ پرسنل بخش nicu بيمارستان مصطفي خميني فرزندم نجات پيدا كرد من هم ازش شكايت كردم و بعد از سه بار كميسيون پزشكي قصورش توسط دادسرا اعلام شد.لذا خواهش ميكنم حتما دكترتون رو خوب بشناسيد و به تبليغات اكتفا نكنيد.
مهسا (مامان برديا) پست ها : 1473عضویت:1389/8/17
1390/1/27 - 6:26 عصر
كسي تلفن مطب خانم دكتر زهرا شريعتي را داره؟
گاهي بايد نباشي...تا بفهمي نبودنت واسه كي مهمه...؟! اونوقته كه ميفهمي بايد هميشه با كي باشي
شقايق پست ها : 1عضویت:1390/1/28
1390/1/28 - 8:04 عصر
سلام مهساجون
نام و نام خانوادگي پزشك: زهرا شريعتي
تخصص: زنان و زايمان
نشاني: پاسداران، روبروي نگارستان نهم، پلاك 208 (روزهاي يكشنبه دوشنبه پنجشنبه عصرها)
شماره تلفن: 22855269-228

homa پست ها : 1عضویت:1390/2/1
1390/2/4 - 2:21 عصر
كي ميد ونه دكتر شريعتي كي مياد ميلاد يا ادرس مطب را مي دونيد
pari پست ها : 5عضویت:1390/2/31
1390/3/1 - 5:13 عصر
سلام به تمام مادران و تبريك روز ماذر به همگي شما ميخوام بدونم بايد بروم مطب خانم شريعتي يا بيمارستان ميلاد چون ميخوام ميلاد بستري شم
مهسا (مامان برديا) پست ها : 1473عضویت:1389/8/17
1390/3/3 - 6:50 عصر
عزيزم اگر بري مطبش موقع زايمان ميفرستت بيمارستان خصوصي
اگر مي خواي ميلاد زايمان كني حتما بايد اونجا هم ويزيت بشي
چون پرونده تشكيل ميدن كه هر بار ميري مهر ميزنن و بايد در كلاسهاشون شركت كني
اگر حتي اين پرونده پر نشه نميتوني اونجا زايمان كني
من خودم دارم بيمارستان ميلاد ويزيت ميشم
منم ميخواستم برم مطب اما خود دكتر گفت موقع زايمان ميفرستمت خصوصي اينجا نمي ياي
گاهي بايد نباشي...تا بفهمي نبودنت واسه كي مهمه...؟! اونوقته كه ميفهمي بايد هميشه با كي باشي
ملينا پست ها : 13403عضویت:1389/9/14
1390/8/23 - 12:19 عصر
00
براي محبت هايي که عميقند، دور بودن و نبودن هرگز بهانه از ياد بردن نيست
نارسيس پست ها : 16208عضویت:1387/1/25
1391/7/30 - 11:23 صبح
دکتر سنگول یه آدم بی ادب و پول پرسته
خدا ازش نگذره
رفتیم مطبش کلی تحویل تا فهمید میلاد مادرم میخواد عمل کنه و تو میلاد رفت پیشش زد به کولی بازی و پرونده مادرم رو پاره کرد
انسان نیست این آدم
مادر من حالش خیلی بد بود و تحمل روی پا ایستادن نداشت و اون خانم نامحترم این کار رو کرد
من هرجور شده ازش شکایت میکنم به خاطر رفتار بدش
هر هدف رويايي است با مهلتي محدود. بايد براي رسيدن به آن طرح ريزي کنيد
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: