2733
2739
بچه ها من خیلی نگرانم
الان حدود 20 هفته امه دیشب رفتیم سونو سه بعدی انومالی اسکن پیشه دکتر واسعی.
گفت نینینمون خوشگل خانومه که خیلی خوشحال شدم بعدم گفت همه چیز سونوت خیلی خوبه .فقط اخرش یه چیزی نشونمون داد که خیلی نگرانمون کرد .یه لکه سفید روی قلبش بود که البته خودش گفت اگه غربالگری دوم رو دادی و مشکلی نبوده الانم مشکلی نیست ...
ولی تو ریپورت سونو با خط پر رنگ و بزرگ نوشته یک اکوژن 2میلی متری در بطن چپ مشهود است
از دیشب هزار جور فکرو خیال اومده تو سرم ... خیلی نگرانیم ....
توروخدا اگه چیزی میدونین بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم ایشالا که چیزی نیست به منم تو هفته 33 گفتن یک کیست سه سانت در تخمدان دختر معصومم دیده میش دو هفته به زایمانم مونده الان ی ماهه التماس ب خدا میکنه که رفع بشه دکتر گفت در اثر هورمونهای بارداری ایحاد شده احتمال زیاد بعد زایمان از بین میره اگهنره باید سونو سریالی ببری بچه رو تو رو خدا برای همدیگه دعا کنیم. ی تاپیک با موضوع شما هست بخونین شاید ب دردتون بخوره
خدایا کاش حکمتت رو می دونستم ولی راضی ام به رضای تو!
رویا جون به منم گفت من رفتم اکوی قلب و گفت همه چیز نرماله نگران نباش تجمع کلسیم بوده ولی منم باز نگرانم دوست داشتم الان یه کسی که بچش این شرایط رو داشت میومد و نظر میداد که الان نوزادش تو وضعیتیه
2740
2706