2737
2734
عنوان

بزرگتر بودن سر جنین نسبت به بدنش، لطفا کمکم کنید حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 139839 بازدید | 239 پست
انشاءالله که همه‌ی نی‌نی‌ها سالم و سلامت باشن.

وفا جون سر نی‌نیت چند روز بزرگتر از بدنش بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بقیه‌ی چیزاش نرماله یا اینکه تو اونا هم یه مشکلاتی وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا راضی ام به رضای تو
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

می دونی من از شوهرم دورم به خاطره دکترایی که میرم اومدم شمال و شوهرم تهرانه ماه قبل رفتم اونجه به دکترم گفتم میرم اون گت برو راحت باش منم بی خیال که هیچ ازمایشی ندارم رفتم .... همیشه فکر می کردم اگه خدایی نکرده مشکلی باشه سه بعدی کامل می گه ولی نگو من باید این آزمایش رو می دادم ولی ندادم و از وقتش گذشت
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
2742
نه عزیزم من ماهه 5 هستم و خدا رو شکر از نظر سونو و همه آزمایشات دیگه نرمالم ولی من بازم می ترسم دلم رو سپردم به خدا هر چی اون بخواد
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
نه عزیزم مشکلی نیست مهم نیست
من به خاطره کمبود یدم رفتم ..... راستش رو بخوای این دکتر من خیلی حساسه ... ماماش بهم می گفت خیلی زیاد میای ...... باید ماه به ماه بیای ولی من زیاد می رفتم... فقط یه بار به گفته اون دیر کردم .....
2740
وفا جون انشاءالله که نی‌نیت سالم و سلامت بدنیا میاد. طبق گفته‌های مامان آرمین و بقیه مامانایه گل نی‌نی‌هایه اونا هم مثل نی‌نیه ما سرشون بزرگتر از بدنشون بوده ولی الان کاملا سالم و سلامتن. انشاءالله که نی‌نی‌هایه ما هم سالم و سلامتن.

وفا جون نگفتی سرش چند روز بزرگتر از بدنشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا راضی ام به رضای تو
ببین دختر عموی من اینقدر وزن بچه اش زیاده کهبهش گفتن بایستی دو هفته زودتر زایمان کنه اونم حتما" سزارین ... اگه بدونی شکمش دیگه جا نداره .. ورم هم نداره همه وزنش واسه بچه اشه اون خیلی از بی هوشی می ترسید می خواست بره طبیعی ولی دکترا بهش گفتن طاقت نداره یعنی رحمش بازه ولی وزن بچه اش خیلی بزرگه تو هم ناراحت نباش....
من برایه وزن نی‌نیم ناراحت نیستم،‌تازه خوشحالم هستم، هر چی تپل مپل‌تر باشه بهتره. منم اصلا ورم ندارم و دکترمم گفته باید سزارین بشم نه به خاطر وزن نی‌نیم به خاطر کمرم، آخه دو تا مهره‌ی آخر کمرم مشکل دارن و الانم درد زیادی‌رو تحمل می‌کنم مخصوصا وقتی زیاد میشینم.
خدایا راضی ام به رضای تو
اصلا" سرش مشکل نداره همه چیز عالی ولی من هنوز ترس دارم... این هفته میرم تهران دلم واسه خونم تنگ شده .. شوهر بیچارم که از کار و زندگیش افتاده و گهگاهی میاد به من سر می زنه بیچاره خیلی بهم وابسته است میرم تا یه مدت چند هفته ای پیشش باشم
اگه سرش مشکل نداره پس چیش مشکل داره؟؟؟؟؟؟ آخه گفتی که مشکل شما هم مثل منه؟؟؟؟؟؟؟؟

چه مشکلی تو نی‌نیت باعث ناراحتیت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تویه فامیلتون عقب مونده دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه هیچ مشکلی نیست پس چرا ناراحتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا راضی ام به رضای تو
زیاد ناراحت نباش بعد از جراحی چند وقت از کمر بند استفاده کنی خوب می شی فقط سعی کن بعد از زایمانت از انتی بیوتیک های قوی استفاده نکنی که بدنت در برابرشون ایمن بشه
2706