2737
2739
عنوان

کمممممک یه مارک حوله خوب می خوام

43844 بازدید | 29 پست
سلام دوستان برای جهیزیم میخوایم حوله بخریم انقدر اینو اون مارک های مختلف دادن گیج شدیم میدونم مارک های ترک مثل تاچ و هوبی و ... خوبن اما یکم گرونن یه ست 10 تیکش 500 اینطوراست به بالا تو ایرانیا کدوم خوبه بین این مارکا برق لامع ، کیوان یه مدل هم هست Paradise قیمتش خیلی خوبه مدلاشم خوبه یه سری میگن ترکه روش ترکی نوشته یه سری میگن ایرانیه موندم بین این و برق لامع و کیوان کممممممممممممک
برقع لامع و هنر که خوبن اما مارک خارجی ارزون قیمت بخوای مزونت ترک که من الان سه سال دارم مال شوشو هم برقع لامع است جفتشون مثل هم کار می کنن و مال من رنگش سفید وقتی میندازم تو ماشین در میارم مثل روز اولش نو میشه ( بدون هیچ شوینده مثل وایتکس ) قیمت مزونت و برقع لامع تقریبا یکیه
 گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اگه تهرانی برو بازار تهران. همونجایی که میخوای وارد بازار بشی سرپایینیه، یه مغازه هست حوله و روتختی داره. حوله هاش ترکه خیلی قشنگه
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
مال من ترکه عالیه داماد خالم از ترکیه برام آورد
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
برق لامع خیلی خوبه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
اون حوله ای که عکسشو گذاشتم قیمتش خیلی خوب بود 250 2 تا پالتویی + 2 تا دستی + 2 تا استخری + دمپایی آخه میگن حوله های ایرانی استخری نداره واسه همین میگفتن این ترکه مدلشم خوب بود البته رنگ دیگش کسی از این مارک داره ؟؟؟؟؟؟؟
2706