2410
2553
عنوان

خواب نی نی دختر یا پسر!

| مشاهده متن کامل بحث + 290336 بازدید | 116 پست
سلام من خودم همش خواب دختر می دیدم و خوابایی که تعبیرش دختر بود.و پنج نفر از فامیل تو خواب دیده بودن بچم پسره. الان هفته بیستم ونینی هم پسره
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید. خدایا دامن همه منتظرارو زودی سبز کن.
من خودم دوبار خواب دیدم بچم پسره یه بارش اونجاش قفل بود تو خواب وحشت کردم به مامانم گفتم مامانم بازش کرد دیدم پسره فامیلام چندبارخواب دیدن دختر دارم رفتم سونو گفت دختره اما حسم همش میگه پسره نمیدونم چرا خواب سیبم دوبار دیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من شش ماه باردار نمیشدم یه شب خواب دیدم مامان و بزرگم و پدر بزرگم که هنوز زنده هستن اومدن خونمون و در حین که بالا میومدن از پله ها خونمون با چمن سبز میشد بابابزرگم رو نشوندم و یه بوته کوچولو جلوش بود گم کم بزرگ شد شد گل محمدی گلاش خیییییییبیییلی ناز بود و صورتی بابا بزرگم یکی گلارو چید وبو کرد گفت پارمیس گلت خیلی خوشبوهه بعد گل رو.گذاشت سرجاش و همه گلهای صورتی شدن آبی خیلی ناز مامان بزرگم بهم گفت خیلی مراقب گلت باش پس فرداش اومدن خونمون من پریود شدم و تو همون اما ماه بعدش دیگه پریود نشدم و باردار شدم مادر مامانم میگه رنگ قرمز و صورتی تو خواب یعنی دخمل و سبز و آبی یعنی پسمل حالا نمیدونم نی نی من دخمله یا پسمل اما هیییییییچ فرقی واسم نمیکنه
خدا جونم بابت مهربونیت شکر، بابت این هدیه ای که تو دلم گذاشتی شکر. بابت سلامتی خانوادم شکر خدا جونم داری امتحانم میکنی، دارم تمام تلاشمون میکنم بهم کمک کن، کمک کن که این روزها زودتر بگذره. خدا جونم. خدای مهربونم دوست دارم و فقط هم به تو تکیه میکنم میدونم پشتمو خالی نمیکنی دوستت دارم خدا جونم
من بچه ام دختره 20 هفتمه چندشب پیش خواب دیدم عمه امم که 50سالشه بارداره بچه اشم پسره دیدم واسه خودش انارخریده بود خیلی دلم میخاست یه دونه بهم بده و یه دونه بهم داد
2714
من سونو بهم گفت دختره ولی مامانم خواب انار دیده خودمو خواهرمم تو خواب دیدیم دختر دارم ولی تو تعبیر خواب نوشته برعکسه دختر تو خواب پسر میشه و برعکس،بچه اولم دختر تو بارداری اولم مادرشوهرم خواب دید پسره که تعبیرش دختر شد دیگه،حالا نمیدونم این یکی واقعا چیه 🤔
من خاب سینه و شیر دادن و نی نی پسر دیدم،چند بار خاب دیدم بچم پسره تو بارداری،پسرم هست.خدا کنه بچه سالم باشه،دختر پسر فرق نداره،مخصوصا برا شکم اول. همشون عاقبت بخیر بشن ان شاء الله
خدایا فقط خودت
بچه ها سلام من خواب دیدم یه پسر بچه کوچولو مثلا سه تا ٤ ساله عینکی با موهای کوتاه قیافه نه خیلی زیبا اومد جلو دست کشید روی شکمم و لبخند زد و گفت من احساس میکنم تو این شکم نی نی پسره تعبیرش رو کسی میدونه خانومای مهربون؟
من سر بارداری اولم خواب دیدم دختر دارم و از اولم حس میکردم دختر دارم و بچمم دختر شد خداروشکر الانم بارداری دومه خواب هم ندیدم بازم برام فرقی نداره دختر بشه بچه هام میشن خواهر پسر هم بشه جنسم جور میشه توکلم بخداست ولی همش یک حس قوی بهم میگه بچم پسره نمیدونم والا فرقی نداره ولی ادم همش کنجکاوه
2706