2737
2734
بچه ها دکتر من فقط اونجاست می خواستم بیبینم کسی بوده که اونجا زایمان کرده ؟ راضی بوده ؟
خیلی گرونه اما بیمارستانه خوبیه
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکترتونو نمیشناسم ماله من عبدالرسول اکبریان بودش ولی دکتراش فکر کنم دورو بر 3 یا 4 ملیون فقط خودشون زیر میزی میگیرن پیارسال 2 تومن میگرفتن الان بیشتره حتما امکانات بیمارستان خوبه ولی دکتراش اکثرشون سهامدارن وشدیدا پولکی
اینم سایت ما برای علاقه مندان به حیوانات .

www.dampezeshkoshoma.blogfa.com
2738
من باردار نیستم همه دکتراشون پیرن من برای بچه دومم رفتم بیمارستان آتیه بیمارستان آتیه به تمیزی پارس نیست خیلی خوبه ها اما پارس خوب مجهز تره اما از دکترم خیلی راضی بودم دکتر پارس جز استرس چیزه دیگه ای نداشت برام البته دکتر منم خیلی معروفه مامانم برادرمو 23 ساله پیش پارس دنیا اورده با همین دکتر اما دکتراش فسیل شدن دیگه الان 30 ساله دکتراش همینا هستن بیمارستان ماله خودشونه

اینم سایت ما برای علاقه مندان به حیوانات .

www.dampezeshkoshoma.blogfa.com

اونجا لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی کردم بخش زنان و زایمان امدم خونه تا چند روز نافم درد میکرد

رفتم پیش دکتر متخصص زخم

پانسمان را باز کرد گفت اصلا بخیه ندارید تو اتاق عمل یادشون رفته بخیه کنند

این چند روز باز بوده و عفونت شدید کرده

الان ۴۰ روزه که هنوز نافم کامل خوب نشده و هنوز درمان عفونت نافم ادامه داره
جلسات گاز ازن میرم که هر جلسه ش یک میلیون هزینه میدم برای عفونت زخم بخیه نشده 
کلا پرستارهای پارس را نمیبینی فقط خدمات میاند تو اتاق ت
 این همه گفتم نافم درد عجیبی داره خونریزی داره،یکبار یه پرستار نیومد تو اتاقم،زخم را چک کنه

کادر اتاق عمل و دکتر هم یادشون رفته بود بخیه کنند