2703
2553
من پسرم 6 ماهش شده هنوز ختنه نکردم میترسم کسی جای خوب سراغ داره؟
یادت نره صبح که از خواب پاشدی به خدا سلام کنی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن ختنه توی میل جنسی خیلی تاثیر داره و حتما باید ی جای خوب ختنه بشه

حواست باشه گلم
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2720
الان تو محل کارم هستم همرام نیست اما می تونی از 118 یا بیمارستان عرفان بگیری ، پسرم رو 20 ماهگی ( تیرماه ) عمل هیدروسل کرد همزمان ختنه هم کرد . اصلاٌ اذیت نشد فقط دو سه بار اول که داشت جیش می کرد درد داشت . فوق تخصص جراحی اطفال و اورولوژیست اطفال هستش
فاصـله هرچقدرهم کم و کوچیک باشه... بازم بزرگه؛ به دکمه اسـپیس روی کیبوردت نگاه کــن ...!!!
سلام عزیزم من دو تا پسرمو بردم درمانگاه خیریه حضرت زینب سه راه امین حضور دکتر شیبانی و دکتر دلشاد هر دو جراح و متخصص اطفالند و کار ختنشون عالیه قیمتش هم نسبت به جاهای دیگه مناسب تره دفترچه هم داشته باشی ارزونتر حساب میکنند
2714

اگه خونتون شمال یا شرق تهرانه دکتر امیر بهتاش امیری مطبش پاسدارانه و کار ختنش خیلی عالیه من خودم خیلی راضی بودم و هر کدوم از دوستام رو هم که بعدا فرستادم خیلی راضی بودن

سلام  من ۲ پسرم را دکتر علیرضا رحیمی متخصص کودکان ختنه کرد در عرض ۵ دقیقه واقعا راضی هستم ایشان سابقه ۲۵ سال در انجام عمل ختنه دارند مطب ایشان میدان اختیاریه روبروی بازار روز ساختمان پزشکان ۵ طبقه ۲ واحد۳ تلفن ۲۲۵۶۴۵۱۸ عصر روزهای زوج 

هر دو پسر من رو هم دکتر امیری توی کلینیک ختنه ختنه کرد که خیلی خیلی از کارش راضی بودم مشاوره ختنه هم انجام میدن اگر هم وقتشو نداری حضوری بری تمام اطلاعات مربوط به ختنه توی سایتشون هست

سلام بچه ها   

می تونید از لینک زیر هم دکتر ختنه برای نی نیهاتون میتونید پیدا کنید

بهترین دکتر ختنه در تهران

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
2706