2733
2734
عنوان

کیا با وجود استرس باردار شدن؟

63250 بازدید | 40 پست
سلام خانوما .من همیشه شنیدم استرس جلوی بارداریو میگیره.میشه از همه کسانی که باردار بودن خواهش کنم بیاین بگین کدومتون باوجود شرایط استرس زا و غم و ناراحتی بازم باردار شدین و اینکه مشکل نازایی هم داشتین یانه؟
میسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم این طوری نیست که با استرس اصلا نمیشه باردار شد ، استرس برای کسایی که خودشونم یه کم زمینه مشکل فیزیولوژیکی دارن در باردارشدن مشکل ایجاد میکنه ، البته برای زنان بدون هیچ مشکل بدنی هم درصدی ایجاد مشکل میکنه
حالا چرا استرس ؟؟؟؟؟؟
بارالهی ! آن باشد که عشق تو به تنهایی ما را کفایت کند ! O:-) هر اندیشه منفی نسبت به دیگری، بازگرداننده ی چند اندیشه ی منفی به صاحب خود است. مهم نیست چند نفر اندیشه ی منفی نسبت به یکی دارند؛ اگر آن شخص شاد باشد، آن اندیشه ها هرگز به نزدیک وی هم نمی رسند، زیرا فر کانس شان متفاوت است. در عوض، همین اندیشه های منفی در شماری چند برابر به صاحبان آن ها باز می گردد. هیچ کس نمی تواند اندیشه ی منفی خود را وارد زندگی ما کند، مگر آن که اجازه بدهیم فر کانس مان، خود را تا سطح فر کانس منفی پایین بکشد.
2728
مثلا دیشب و امروز روزای اقداممون بود .اینهمه دوا و دارو بخور و آمپول بزن بعدش دعوامون شده با شوشو .همش از دیشب تاحالا گریه کردم که اینهمه دوا خوردم اما حتما نمیشه با این شرایط گندی که ایجاد شد
2738
صدف جان هستی
تابحرفیم
عزیزم ان شالله که زودترباردارمیشی
درسته وقتی که گفتی این همه دواودرمان بعدباشوشودعواکردین اگرخدابخواهدباردارمیشه به این نیست که حتماتوهمون روزیاساعت نزدیکی داشته باشی
من 5سال بچه دارنشدم کلی هم درمان که خداتومن پولش شداماماهی که فکرش رانمی کردم حامله شدم والان گل دخترم 8ماهشه
هیچ وقت فکرنمی کردم بارداربشم اماشدم
هرموقع مصلحت بدونه همون میشه وقتی به من هم این حرفارومیزدم میگفتم چرامن کس دیگه نه تازه عروسی کرده وزودهم بچه دارشده امااون تاموقعی که خودش صلاحت ندونست به من بچه ندادواون زمانی که من بایدمادرمیشدم شدم
اون موع منم ناراحت میشدم اگه میگفتن صبرکن تاخودش بده میگفتم شایدمصلحتش نباشه که من مادربشم اماوقتی بخوادهیچ کسی نمی تونه کاری بکنه
درضمن من بااین همه ای و یاف وایوای به صورت طبیعی باردارشدم چون دکترم ماه بودوهمیشه زنده باشه وقتی اولین جلسه رفتم پیشش ووقتی ازمطب اومدم بیرون انگارابی بودکه رواتیش ریختن
اگه اطلاعات بیشترخواستی بیاوب دخترم شایددیگه اینجانیام گذری اومدم
دخترم زندگی منه
نه عزیزم اینا همش حرفه برو خودت رو زیاد اذیت نکن هر وقت مصلحت باشه خدا خودش میده
من اوایل خیلی شاد وسرحال بودم اصلاً مشکل استرس و اعصاب نداشتم ولی 7 سال حامله نشدم درست زد وموقعی که من مشکل شدید روحی پیدا کردم باردار شدم الان هم دارم
اصلاًخودت رو درگیر این مسائل نکن
2706