2733
2734
سلام
من تو هفته پنجم بارداریم شروع به لک بینی کردم و حدودا سه روز بعد این لک ها تبدیل به خون شد و بعدش تا سه روز خونریزی(از نوار بهداشتی بیرون نمیزد)
ولی خب شدید بود
بعد از سه روز که به پزشکم مراجعه کردم گفتن که بچم داره سقط میشه
تو این مدت هم استراحجت مطلق بودم و فقط برای دستشویی از جام پا میشدم
شیاف هم استفاده میکردم ولی دکترم گفته دیگه نمیخواد استفاده کنی
سونو واژینال انجام داد و همچنین یه ازمایش خون دیگه هم گرفت که نتیجشو دیدو گفت داره سقط میشه
نیازی به کورتاژ نیست خودش سقط میشه تا دو هفته خونریزی داریو بعدش تموم میشه کم کم
کسی میدونه چرا این اتفاق افتاد؟
کسی براش پیش اومده همچین چیزی؟
من الان پنج هفته و شیش روزمه و هنوز خونریزی دارم
نمیدونم چرا یهو اینجوری شدم
کسی چنین مشکلی داشته؟
میشه اگه دلیلشو میدونه بهم بگه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گاندون جان آخه خیلی دلایل ممکنه باشه ما نمیتونیم تشخیص بدیم که باید دکترت کشفش کنه
مشکلات خونی - کروموزومی - نقص دیواره رحم - فشار خون - تشکیل نشدن قلب یا جفت - فیبروم- مشکل عصبی - و .... همش میتونه علت سقط باشه
@2bare_man
نه قلبشم تشکیل نشد هفته پنجم رفتم سونو دکترم سونومو دید گفت رشدش خوب بوده تا الان.بعدش لک بینیم شرو شد استراحت مطلق داد
خونریزی داشتمو الانم دارم
دیروز یه لخته کوچیک دیدم دکترم دید گفت بقایای بارداریته
ینی هیچ دلیلی نمیتونه قطعی باشه؟
دکترم گفت پوچ بوده:(
ینی چی؟
از کجا معلوم دفه بعدی پوچ نباشه؟
گاندون عزیز منم شرایط شمارو داشتم دقیقا تو هفته 6 نی نی مو از دست دادم منم شیاف استفاده میکردم اما وقتی رفتم پیش دکترم گفت دیگه استفاده نکن چون داره سقط میشه نی نیم ضربان قلب نداشت الانم درگیر کورتاژ بودم وازمایشات ببینم مشکل چی وده
و من خـــدایی دارم... خدایی که بهــــترین ها را برایم می خواهد... خدایی که زیباست... و مــــرا زیبا آفـــرید! ‏(خداجون مهربونم پسرام وارد هفته 35 شدن ازت ممنونم ) 9
2738
سلام کتی جان برای چی کورتاژ؟
خودش سقط نشد؟
خونریزی داشتی؟
ینی منم باید برم برای کورتاژ؟
دکترم گفت تا دو هفته خورنریزی داری و بعدش تموم میشه
عزیزم دکترت نگفت برای چی این اتفاق افتاده؟
نگفت ممکنه بارداریه بعدیتم همینجوری باشه یانه؟
سلام خانما, من تو هفته پنجم بارداری هستم, لک بینی تیره رنگ دارم, چند روز پیش ۴,۵ بار هم خونریزی خفیف داشتم, دیروز هم خونریزی خفیف داشتم, شیاف هم استفاده میکنم, دکتر گفت اگه خونریزی لخته ای نیست فقط شیاف استفاده کن و استراحت کن, کسی تو موقعیت من بوده؟ میشه از تجربیاتتون بگید, من خییییلی نگرانم,لطفا گکمکم کنید, ممنون
سلام .من دفعه اول که جلوگیری نداشتم باردار شدم و یک روز بعد از تاخیر بارداری عدد بتا 206 بود همه چی خوب بود تا اینکه یک هفته پیش خونریزی خفیف داشتم بعد تبدیل شد به لکه قهوه ای دکتر گفت مشکلی نیست استراحت کن خوب میشه تا اینکه خونریزی پیدا کردم و پریود شدم رفتم دکتر گفت چیزی دیده نمیشه تو رحم .دوباره رفتم یه آزمایشگاه دیگه عدد بتا 45 شد .دکتر گفت دفع شده احتمالا ولی من لخته ازم دفع نشد. کسی تجربه اینطوری داشته؟ ممکنه دفعه بعدم همین اتفاق بیفته؟
سلامٰ من روز شروع پریود آخرم 13 خرداد بود و الان حدود 2 هفته است که پری نشدم، 4 روز پیش بی بی چک گذاشتم و مثبت شد ولی چون ماه رمضونه و روزه ام، آز خون رو گذاشتم برا بعد عید فطر. حالا مشکلم اینه که دیشب با شوهرم نزدیکی داشتم و بعدش که با دستمال خودمو پاک کردم دستمال خیلی خیلی کم در حد 2 یا 3 قطره خونی بود. از خواب که پاشدم، بعد از حدود 7 ساعت که از نزدیکیمون گذشته، لباس زیرم خیلی کم در حد کمتر از یه قاشق سر خالی کوچیکٰ آغشته شده به خونابه. اونو شستم و دیگه مشکلی تا الان که یه ساعت هم گذشته، نیست، و نه خودم خونی هستم و نه لباسم. یعنی مشکلی هست؟ چی کار باید بکنم؟ جای محرومی هم هستم و خیلی دسترسی به دکتر یا دکتر خوب ندارم. البته داروخونه هست. ممنونم از راهنمایی و وقتی که می ذارید.
سلام منم هفته پنجم تقریبا دو روز بعد از سکس مون خونابه دیدم یه شب روز بعدم خونریزی و رفتم سونو گفت سقط شده و نیاز به کاری نیست مثه یه پریود هست من نمیدونستم باید اینقدر مراقب باشم!!
سلام من سال پیش جنینم تو ۲۳ هفتگی بی دلیل قلبش وایساد.حالا هفته ۵ بارداریم.لکه خفیف داشتم رفتم سونو گفت ساک دیده شد دو هفته دیگه واسه دیدن جنین بیا.الان دو روزه لکام بیشتر شده.دکترم شیاف سیکلوژست داده که دیشب مصرف کردم خونریزیم بیشتر شد.من نگرانم خیلی یعنی دارم سقط میکنم؟

دوستان من عدد بتا پايين بود دكتر برام سونو واژينال نوشت انجام دادم بارداري خارج از رحم نبود خدا روشكر ولي از صبح خونريزي دارم تا عصري زياد بود بعد از اون شياف استفاده كردم خونريزي ندارم ولي كلا لخته خون داره ازم دفع بشه ميشه دوستان كمك كنين خيلي استرس دارم

2706