2737
2734
سلام مادرای عزیز... من برای دخمرکم مارکهای پمپرز و Joyful استفاده می‌کردم که با راهنمایی یکی از دوستان از شهر ارومیه چند مارک از پوشکهای ترکیه‌ای خریدم که بهترینشون بعد از پمپرز آلمانی ، مارک molfix بود ... توی چند پست قدیمی دوست عزیز مامان سارا نوشته بود که آدرسی رو بلده که مارکهای مختلف پوشک ترکیه‌ای رو توی تهران می‌فروشه... اگه آدرس محلی رو در تهران دارین که این مارکها رو داره ممنون می‌شم که راهنماییم کنین...
تاپیکو کامل نخوندم ولی اگه دوستان نگفتند من می گم تو جنت آباد 35 متری گلستان یه مغازه ای هست که اونم پوشکای ترک و دستمال مرطوب و کلا لوازم بهداشتی به قیمت پایین می فروشه اگه کسی خواست شمارشو و آدرس کاملشو براش مینویسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی من هم از هاگیز استفاده کردم هم مولفیکس فکر م یکنم رو هم رفته هاگیز بهتر بوده ایندفعه می خوام پریما استفاده کنم چون تو تبلیغش که نشون میده روی پوشک یه طرفشم نوشته پمپرز....
2728
منم همه ترکها رو استفاده کردم

مارکهای متفرقه که از بانه میارن رو نخرن به هیچ وجه حتی جان بی بی هم که نی نی سایت میفروشه هم افتضاحه

ولی هاگیز و اوی بی بی و جوی فول و مولفیکس خوب بودن

هاگیز و مولفیکس که بندش حالت کش داره و با بزرگ و کوچیک شدن شکم بچه تو طول روز خودشو تطبیق میده و پائین نمیاد

اوی بی بی هم عالی بود فقط قیمتش از اونای دیگه بالاتر بود
2738
من پوشک 80 تایی پمپرز ترکیه سایز سه رو از بنی هاشم 22 تومن می گیرم. راضیم. سه ماه اول آلمانی استفاده می کردم ولی بعد که شوهرم ترکیه گرفت یک کم غر زدم اما بعد دیدم فرقی با آلمانیش نداره و از پوشکهای دیگه بهتره.
منم دختر چهار ماهشه و سایز سه استفاده می کنم

مژده جان من هیچ جا رو ندیدم اروزن تر و بهتر از خیابون پیامبر باشه فروشگاه ابریشم
من جوی فول میخرم 12
ستاری شمالی - خیابان پیامبر - خیابان هجرت - گلزار 9 فروشگاه ابریشم
پوشک پنبرز پریما اصل ترکیه سایز 2 : 80 تایی = 48000 تومان سایز 3 : 74 تایی = 48000 تومان سایز 4 : 62 تایی = 48000 تومان سایز 4+: 52 تایی = 48000 تومان سایز 5 : 48 تایی = 48000 تومان سایز 6 : 40 تایی = 48000 تومان تماس بگیرید: 09122240164
0912-2240164 پارچه نمدی شریف/پذیرش نمایندگی در شهرستان ها namadkari.blogfa.com
2706