2733
2739
سلام دوستان . خواهش می کنم کمکم کنید . مادرم معده درد خیلی شدیدی داره به طوری که نمی تونه غذا بخوره ، همه اش درد می کشه از دوستان عاجزانه تقاضا دارم یه پزشک خوب در غرب یا شمال غرب اگر هم جای دیگه بود مهم نیست معرفی کنه . من تو این چند روز به کلی دکتر زنگ زدم این شد نتیجه زنگ هام
1- دکتر فهیمی پذیرش بیمار جدید ندارند
2- دکتر ناصری - دو ماه دیگه
3 دکتر میرغضنفری تو رزرو باشید برای دو سه ماه دیگه تماس می گیرند .
4 دکتر منتظر دیگه ویزیت ندارند .
5 - دکتر روانزاده - ویزیت برای 2 ماه دیگه .
دکتر چوبانی - ویزیت برای دو ماه دیگه
دکتر افراسیابی - ویزیت برای یک ماه و نیم دیگه
خواهش می کنم بگید من چی کار کنم ؟
عزیزمً من خودم با خیلی جستجو فقط میتونمً اینو بگم نفر اول طب سنتی ایران دکتر محسن ناصری هست حتی میتونی بزنگی معاونت طب سنتی وزارت سوال کنی
ایشون یک شنبه ها ویزیت میکنن اینجورم میس وقتً میدن ولی کسی همینجوری هم بره راحت میره تو ملاکشون وقت دادن نیس اینه که کی زود اومده یه فرم پر میکنی روًهم میزارن نوبتت شد میری تو
من به ایشون ایمان دارم دکتره عطار نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شری جون آدرس تو شهریار رو بهم بده یا شماره تلفن ، هر چند به من خیلی خیلی دوره از شهرک غرب تا اونجا اما من دیگه طاقت درد کشیدن مادرم رو ندارم .

گونش جونم من واقعا به دکتر ناصری ایمان دارم ، واقعا می دونم نفر اول طب سنتی تو ایرانه هم از نظر اخلاق هم روحیه ، اما امروز بد جوری زد تو حالم بهم 13 مهر وقت داد ، من موندم با این درد مامانم تا 13 مهر چه کار کنم من به این شماره اش زنگ زدم که 13 مهر وقت داد 22247007
دانشگاه شاهدش هم زنگ زدم که اون 16 مهر وقت داد . یک شنبه ها کجا می شینه عزیز ؟ شماره تماس روز یک شنبه رو داری ، اگه بشه فردا برم بست بشینم .
plz help me T_____T
2728
تا کرج میتونی بری

چون من خودم پیش یکی تو کرج رفتم عالی بوده

متخصص هم هست !!

فهیمی رو هم بهت پیشنهاد میکنم نری اگه سلامتی مامانت واست مهمه
چون فهیمی دکتر نیس و باعث شد من سلامتی کبدمو از دست بدم
گونش @ جون تقریباً حسینیه ارشاد نزدیک بهم ، فردا می رم از 3 بست میشیم انشاءالله توفیقی بشه . زیر دست دستیارهاش که نمی ره مامانم ؟ شنیدم اونجا استاد ناظره . می رم التماس و در خواست ببینیم چی میشه .

zhinanaz @ دکتر فهیمی که اصلا آدم حساب نکرد وقت بده یه منشی بی ادبی هم داشت اجازه نمی داد صحبت کنی تق قطع کرد ولی خب چون تعریفش رو این ور اون ور شنیده بودم بهش زنگ زدم وگرنه آشنایی ندارم باهاش . حالا شما واسه کرج رو زحمت بکش بهم بده ، اگه فردا دانشگاه شاهد ما رو ضایع کرد خلاصه یه وری بریم . نمی شه راکت نشست .

بچه ها از همگی خیلی خیلی خیلی ممنونم . کلی ازتون قوت قلب گرفتم که میشه یه کارهایی هم کرد . مرسی (kiss)
ارامیس میشه تل 3 دکتر میرغضنفری رو بهم بدی من برای بعدا وقت بگیرم برای کبدم میخوام

گونش میشه شماره دکتر ناصری رو به من بدی کجای تهران هست ؟
خرید از سایت علی اکسپرس. محاسبه = 3400*قیمت +فقط 10 هزار تومان
2738
میرم کارتشو پیدا کنم که ادرسشو بنویسم برات
بعدا به تاپیکت سر بزن

اتفاقا ما بارها با منشی فهیمی دعوامون شد! خیلی ادم بیشعوریه و اصلا احترام نمیزاره

بهش میگفتیم نوبت بعدیمون کیه ؟؟ ما از شهرستان میایم باید برنامه هامونو نظیم کنیم میگفت من هنوووووز دفتر خط کشی نکردم که نوبت بدم !!

بعدشم فهیمی به اندازه یه فرقون بهتون دارو میده یه عاااااااالمه قرص و دارو و عرق که اصلا فایده نداره

فهیمی دکتر نیس!
zhinanaz @ جون آره منشی بی ادبی داره ، دفعه اول اصلا نذاشت من خدا حافظی کنم گفت پذیرش نداره و تق . بعدش دوباره زنگ زدم گفتم مشکل اورژانسیه گفت ببین خانم گفتم پذیرش ندارند با زبون دیگه ای باید بگم ، من هم گفتم با زبان دیگه ای نگید بیشعور .
anyway ممنون بابت آدرس دکتر معصومی . فردا با کلک گونش جون اگه تیرمون به سنگ خورد انشاءالله راحتی میشیم سمت کرج . دعا کنید مامانم بهتر بشه . داروی شیمیایی روش جواب نمی ده
(kiss) ; (kiss) گونش جون امروز رفتم جواب گرفتم خدا خیرت بده هر چند علف رو صندلی مون سبز شد ولی جواب لااقل گرفتم . فدات شم خانمی . من دکتر ناصری رو دوست دارم خیلی با اخلاقه .
شماره مطبش تو شهرک قدس تجریش : 22247007
شماره دانشگاه شاهدش که بالاتر از حسینیۀ ارشاده 22882596
که اینجا دکترهای خوب دیگه هم مثل دکتر چوپانی و غیره هستند .
2706