موضوع: راهنمايي درمورده عمل ليزيك چشم + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ندا شريعتي پست ها : 74عضویت:1389/8/21
1389/8/22 - 8:11 صبح
دوستان سلام ... من 19 سالم شده الان بعدش يك چشم راستم 3 نيم هستش شمارش و چپ هم 1 بيست و پنج هستش.

من چون شهرستان هستم ( شاهين شهر ) استان اصفهان - خدمت بزرگترين چشم پزشك استان يا بهتر بگم استاد چشم پزشكاي استان اصفهان

رفتم گفتش كه سن عمل ليزيك 22 به بالا هستش. سوالي كه داشتم اين هست كه ميخواستم بدونم آيا چون آستيكمات هستم ميتونم ليزيك كنم؟

و همچنين اينكه تقريبا 3 سال ديگه كه دارم ميرم براي ليزيك احتمال بازگشت شماره چون آستيكمات هستم وجود داره؟نداره؟

براي پس از زادواجم و تولده بچم مشكلي ايجاد نميكنه توي چشمش؟

حقيقتش من از ليزيك يك مقدار ميترسم ! هميشه توي اين فكرم كور نشم زيره عمل ! البته من چون وسواس فكري دارم توي رفتارم هميشه بهترين رو براي خودم برگزيدم . خوده من براي ليزيك مطمئنا تهران (كلينيك فوق تخصصي چشم نور ) تخصصي ترين كلينيك در ايران رو براي ليزيك رو انتخاب ميكنم ... خيلي دوست دارم پيش بهترين دكتره تضمين كننده ي اين عمل برم.

از كساني كه عمل ليزيك موفقيت آميز انجام دادن و راضي هستند و اطلاعات كافي رو دارن ممنون ميشم به آيديم پي ام بدن.
neda.shariati
ذهن زيبا پست ها : 3822عضویت:1389/1/31
1389/8/22 - 8:25 صبح
اولا جند سال ديكه ميخواي انجام بدي بنابراين از الان نترس دوما اصلا ترس نداره جون دكتر خودش همه ازمايشها را قبلش انجام ميده
باباي پسرم پست ها : 3054عضویت:1386/10/4
1389/8/22 - 8:29 صبح
سلام ..... براي اطلاعات بيشتر به لينك زير برويد ......

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=50963&postID=2635801#2635801
1389/8/22 - 8:48 صبح
اين بالاييه اميدوارم كرد . واقعا مرسي . شما خيلي گلي

اطلاعات زيادي گرفتم
((( نفس ))) پست ها : 3801عضویت:1389/7/19
1389/8/22 - 8:52 صبح
به نظر من كه عمل نكني بهتره چون من ديدم عمل كردن ولي بعد از 2 يا 3 سال از دوباره عينك زدن
يا حساسيت پيدا كردن
منم چشمام آستيكماته من دكتر رفتم گفت چشمات شماره ش ثابت شده ولي نمي توني عمل كني
در هر صورت الان خيال ندارم عمل كنم
چون شوهر خواهرم عمل كرده الان بعد از چند سال هم حساسيت چشمي گرفته و هم دوباره عينك ميزنه
از این ناراحتم کم با تو بودم . کسی هم اسم تو هر جا که باشه مثل پروانه ها بی تاب میشم
مامان ماني پست ها : 4885عضویت:1388/10/28
1389/8/22 - 9:13 صبح
سلام

من خودم عمل ليزيك كردم . عمل ليزيك روي شماره ها بالا خيلي خيلي عالي جواب مي ده .
دختر عمه ام هم چشماش آستيگمات بود الان هفت ساله عمل كرده و هيچ مشكلي هم نداره .
من خودم هم همينطور خيلي وقته كه عمل كردم و هيچ مشكلي برام پيش نيامده . خيلي عمل خوبيه مثل معجزه مي مونه .
اين عمل الان اونقدر پيش پا افتاده شده كه ديگه اصلا ترس نداره همه دكتر ها مي تونن انجام بدند . ولي دستگاه هايي كه اين كار رو انجام مي دن خيلي مهمه كه دستگاه هاي خوب و سالم وپيشرفته ايي باشن .
كلينيك نور هم خوبه ولي اگر قيمت برات اصلا مهم نيست برو اونجا ولي اگر مي خواهي با سختي هزينه عمل رو جوركني مي توني بيمارستان هاي ديكه هم بري .
دكتر من خسرو جديدي هست مطبش خيابان توانيز هست . دكتر مجرب و متبحري هست .
تا به حال چند تا از دوستانم روهم معرفي كردن همه عمل كردند و خيلي راضي بودند.
1389/8/22 - 9:13 صبح
چرا وروجك بهت گفت نميتوني عمل كني؟ مگه اشكالت چي بود؟
خاطره مامان برديا پست ها : 6149عضویت:1389/1/22
1389/8/22 - 9:16 صبح
عزيزم من سال آخر دبيرستان بودم و عمل كردم . نمي دونم چرا دكتر شما اين شرط سني و برات گذاشته.
من كلينيك فوق تخصصي نور عمل كردم. پيش دكتر هاشمي كه بهترين و معروف ترين دكتر واسه عمل ليزيك هست.

الان هم كه اين همه مدت ازش گذشته راضي هستم و احتياجي به عينك ندارم. البته شماره چشم من خيلي بالا بود. فكر كنم 5 و 6 بود. من از 2 سالگي عينك مي زدم.

در ضمن آستيگمات فكر كنم با عمل خوب نشه. همسر خودم هم عمل كرد اما الان براي آستيگماتش هنوز عينك مي زنه . شماره چشمش 5/0 هست
1389/8/22 - 9:16 صبح
مامان پانيذ ميشه پي ام به آيديم بدي مختصر واسم تعريف كني؟

استرس قبل از عمل دچاره ترديدم شده. ميگم درست شنيدم؟ هرچي شماره بالاتر باشه تاثيرش بهتره؟!!!

آخه همه ميگن هرچي پايين تر باشه بهتره ...
1389/8/22 - 9:19 صبح
آرتا جان اشتباه نكن كه سن عمل ليزيك حتي در آمريكا 22 به بعد هستش. دختر عموم اونجا با اين همه پيشرفت تكنولوژي در usa اينكارو كرد.

گمان نكنم سال آخره دبيرستان ليزيك كرده باشي ... چون اينجوري يعني 18 سالگي ليزيك كردي !

امكان نداره ... اگر هم كرده باشي مطمئنا 30 سالگي دور از جونت آب سياه و حتي تخليه ي چشم منجر ميشه.

18 فكر نكنم ! فكر كنم منظورت سال آخره دانشگاه بوده
مونا پست ها : 4825عضویت:1389/3/12
1389/8/22 - 11:25 صبح
من هم ميخواستم عمل كنم دكتم گفت بايد اولا 20 سالت تموم شده باشه و دوما شماره چشمات ثابت شده باشه.

((( نفس ))) پست ها : 3801عضویت:1389/7/19
1389/8/22 - 12:20 عصر
نمي دونم من اهواز رفتم دكتر بهم گفت آستيكمات رو نمي شه عمل كرد
منم ديگه سراغش نرفتم
حالا كه با عينك مي سازيم
جالب اين جاست كه مادرشوهرم نمي دونه من عينك ميزنم
شوهرم هم چيزي بهشون نگفته
راستي هزينه عمل چنده
از این ناراحتم کم با تو بودم . کسی هم اسم تو هر جا که باشه مثل پروانه ها بی تاب میشم
1389/8/22 - 4:45 عصر
شيرين جونم من 20 روز پيش رفتم آزمايش دادم.

قوز قرنيه ندارم ضخامت قرنيه هم خوبه و نازك نيست خداروشكر.... ترسم اين همس آستيگمات نگه عمل نشه !

از 13 سالگي تا الان كه 19 سالمه براي 22 سالگي عمل ليزيك لحظه شماري ميكنم. !

آستيكمات چشم راستم بالاست يك مقدار...
1389/8/22 - 9:09 عصر
عكس از قرنيه ي چشمم گرفتم 20 روز پيش. يك متخصص معمولي چشم گفت واي واي قوزه قرنيه داري نابينا ميشي 30 سالگي !!!!!!!!!!!!!! خدا بگم چيكارش كنه مرتيكه رو !

رفتم پيش استاد و فوق تخصص چشم پزشكي كل استان اصفهان خدا خيرش بده اينقدر رسيدگي كرد بعدش گفت

دخترم شما نه قوزه قرنيه داري نه نازكي قرنيه . هم ضخامت خوبه هم قرنيه ي چشمت.

گفتش كه قوزه قرنيه براي افرادي اتفاق ميوفته كه ارثي باشه ... گفتش كه من قوزه قرنيه اي نميبينم !

البته يك نسخه هم خدمت جناب دكتر استاد قاسمي استاد دانشگاه و پروفسوره هيئت علمي دانشگاه اصفهان رفتم

ايشون هم گفت ندارم ...
آخه ميدوني چيه شيرين جان؟ توي اصفهان عين موش آزمايشگاهي دارن اين عمل ليزيك رو انجام ميدن... يعني هرچي باداباد !! اما تهران احساس مسوليت دارن پزشك ها. مخصوصا تهران براي رضاي خدا كار رو انجام ميدن. اينجا و توي استان اصفهان فقط پولكي هستن دكترا !

راستي شيرين خانومي اگر اطلاعات بيشتري داري منو اد كن توي ياهو ... آيديم اون بالا هست
نيک آيين پست ها : 415عضویت:1387/8/26
1390/3/9 - 6:19 عصر
آيا بارداري بعد از عمل ليزيك براي جنين خطرناكه؟؟!!!!

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=94764
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: