2726
سلام دوستای گلم
امیدوارم همه خوب باشید.انگار از دوستای قدیمی کسی نیست همه جدیدن
من ی دکتر خوب میخوام واسه شوهرم ولی نمیشناسم کسی رو.....میشه کمکم کنید واسه مجاری تناسلی حالا دفیق نمیدونم باید متخصص چی پیدا کنم........
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان 6189 تو کلوپ بهترینهای کرمان تعدادی از دوستان از کار خانم وهابی -خیاطی دیبا- که تو پاساژ حافظ هست تعریف کردند.منم یک ماه پیش یه کت و شلوار پیشش دوختم. کارش خوب و تمیزه......
آرام باش....خدای امروز،فردا هم هست....مطمئنم،تو هم مطمئن باش.
2728
عزیزم معمولا مراکز روانشناسی کودک این کار رو انجام میدند......تو مدرسه پسرم یه جلسه روانشناسی بود .موسسه شادزی رو به ما معرفی کردند برای تست هوش...اگه خواستی بگو آدرس دقیقش رو برات پیدا کنم.....
آرام باش....خدای امروز،فردا هم هست....مطمئنم،تو هم مطمئن باش.
سلام دوستان کم پیدا
موسسه راه اینده نخبگان تست هوش میگیره قیمتشم 80 تومنه میفرسته تهران نتیجه از تهران میاد اگه بالای 120 باشه خود انجمن حمایت میکنن و براش کلاس میزارن
09368563073D
2453327
دلم از این همه بد میگیرد و چه خوب آدمی ....می میرد
دوستان من امروز با هر دو مرکز مشاوره تماس گرفتم مرکز نخبگان تست هوش رو تو 3 جلسه انجام میده و شادزی یه جلسه پشت هم حالا واقعا تصمیم گیری برام مشکل شده شما خودتون این مراکز رفتید برا بچه هاتون لطفا هرکی تجربشو داره بمنم بگه مرسی از همگی
سلام دوستان

از بچه های چندسال به بالا تست هوش میگیره؟

شماره هردو موسسه رو میذارین لطفا
بچه دار شدن تصمیم خطیری است.با این تصمیم میگذاریم که قلبمان تا ابد جایی در بیرون ودورو بر تنمان به سر برد
2706