2733
2734
کوثر که مسیرش به ما نمیخوره
دختر من 3 سال و سه ماهشه خودم زیاد با مهد قران تو این سن موافق نیستم. دلم میخواد خودش برای حفظ قران ابراز علاقه کنه. چون خودم بچه بودم به زور رفتم و دل خوشی ندارم
خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جون شرمندتم به خدا ممکنه از آفرینش مطمئن شی آخه همسری میگه زودتر از تیر نمیتونم بریم دنبال مهدکودک
منم میترسم جاشون پرشه یا ثبتنام جدید نداشته باشن . میخوام خودم تلفنی بپرسم
خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است
2728
2738
یسنا جون من الان صحبت کردم با فامیلمون گفت:

گفت اینا سه شنبه تا سه شنبه یه کلاس موسیقی دارن که به بچه ها شعرهاشون رو با آهنگ یاد میدن. جشن هاشون هم یه کم موسیقی داره ولی دیگه اینطوری نیست که همه ی خاله ها بزنن و برقصن !!
خلاصه اونکه راضی بود میگفت ما خیلی جاها رو گشتیم اینجا بهترین جایی بود که پیدا کردیم .
آدرسش هم از ۲۰ متری نادر که وارد میشی اولین یا دومین کوچه شماره اش رو هم از ۱۱۸ میتونی بگیری (از بهمنیار جابجا شده) اسمش هم همون آفرینش هست.
وای مهد : کوثر : خدائیش خیلی مهد خوبیه ............. مدیریتش عالیه

خواهر من مهد کوثر میرفت تا 4 سال پیش

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
2706